Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 23.7.2015 v Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Letná súťaž o krásne ceny na Elnino.sk

Letná súťaž o krásne ceny na Elnino.sk

Leto je v plnom prúde, tak prečo si ho trochu nevylepšiť? Páčila by sa Vám nová vôňa alebo voňavá telová kozmetika? To všetko a omnoho viac môžete vyhrať v letnej súťaži na webe Elnino.sk.

Zapojte sa a vyhrajte parfum Lanvin Eclat D’Arpege alebo kozmetické balíčky od značky Diet Esthetic a značky Gianfranco Ferre. Účasť v súťaži Vás nebude stáť ani cent a Vy môžete len získať. Zapojte sa do našej letnej hry a súťažte o krásne ceny! Ako vyhrať? Naša letná súťaž nie je podmienená nákupom. Stačí len ísť na stránky Elnino.sk, odpovedať na jednoduchú otázku, držať si palce a výhra môže byť Vaša.

Letná súťaž ma zaujíma, chcem sa zúčastniť!

Čo môžete vyhrať?

  • 1x EDP Lanvin Eclat D’Arpege 100 ml v hodnote 25,75 €
  • 1x EDP Lanvin Eclat D’Arpege 50 ml v hodnote 20,21 €
  • 2x kozmetický balíček Diet Esthetic v hodnote 18,20 €
  • 2x kozmetický balíček Diet Esthetic v hodnotě 10,90 €
  • 2x kozmetický balíček Gianfranco Ferre v hodnotě 9,10 €
Parfumovaná voda Lanvin Eclat D´Arpege od Elnino.sk

Parfumovaná voda Lanvin Eclat D´Arpege

Letná súťaž pre každého

Doprajte šancu na výhru aj svojim blízkym a povedzte o tejto našej skvelej súťaži aj svojim priateľom, kolegom a rodine. Na účasť totiž nie je nutný žiadny nákup. Ale pozor, naša letná súťaž musí byť v prvom rade spravodlivá a rovnakú šancu chceme dať všetkým, preto sa môže každá osoba zapojiť iba raz. Každý by mal hrať férovo. Naša letná súťaž bude ukončená vo štvrtok 20. 8. 2015 (08:00 hod.), výhercovia a ich odpovede budú uverejnené v piatok 21. 8. 2015 (12:00 hod.) na tejto stránke.

Ak odoberáte náš newsletter, nezabudnite sledovať emailovú schránku. Aj touto cestou budeme informovať o výhercoch letnej súťaže.

Odoslaním odpovedí súhlasíte s podmienkami súťaže. Nezabudnite si ich prečítať.

Tak čo, idete skúsiť svoje šťastie? Kto nehrá, nevyhrá.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Nebudem hovoriť len za seba, keď poviem, že všetci sa chceme páčiť iným a krásne voňať. Ja sa však neuspokojím s tým, čo sa píše na obale, lebo popis si môžete prečítať i Vy, ale každý produkt skúmam do hĺbky. Chcem pre Vás len tú najvyššiu kvalitu, akú e-shop Elnino.sk ponúka, preto na Selfino.sk nehľadajte nič iné než konkrétne argumenty, čím sú prezentované parfumy i kozmetické produkty výnimočné. "

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Share This