Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.8.2014 v Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Selfino.sk a veľká letná súťaž

Selfino.sk a veľká letná súťaž

Užívajte si so Selfino.sk tohtoročné leto naplno.

Užite si ho so všetkými radosťami, ktoré k letu patria, lebo máme pre Vás peknú súťaž. Princíp je jednoduchý. Vyfotografujte sa so svojim obľúbeným parfumom, získajte najviac označení “Páči sa mi to” a vyhrajte jednu z troch cien.

Žiadne konkrétne produkty. Ak vyhráte, sami si vyberiete, čo sa Vám v našom obchode Elnino.sk páči a po čom túžite.

SELFINO - letná súťaž

Ako môžete vyhrať?

  • Chceme od Vás čo najoriginálnejšiu “selfie” fotografiu, na ktorej budete Vy a Váš obľúbený parfum, toaletná voda, parfumovaná voda, skrátka Vaša vôňa, ktorú používate (je to podmienka).
  • Pošlite nám ju prostredníctvom emailu na adresu facebook@elnino.sk a nezabudnite pripísať Vaše meno a adresu, aby sme v prípade výhry vedeli, kam poputuje cena.
  • My potom Váš výtvor uverejníme na našom Facebooku v albume Súťaž so Selfino.sk, kde za ňu budú môcť ostatní fanúšici hlasovať a Vaša fotografia bude môcť získavať nové hlasy. Fotografia bude zverejnená aj na tejto stránke Selfino.sk.

Vyhrávajú traja súťažiaci, ktorí získajú so svojou súťažnou fotografiou najviac označení “Páči sa mi to”. Hlasovať je možné až do 7.9.2014 do 23:59. Pozor, všetky hlasy prijaté po tomto dátume a čase nebudú v rámci súťaže započítané.

Celé znenie pravidiel súťaže nájdete priamo tu, na stránkach Selfino.sk, konkrétne v tejto sekcii.

Na aké výhry sa môžete tešiť?

1. cena – výber ľubovolného sortimentu z ponuky na elnino.sk v celkovej hodnote 200 €
2. cena – výber ľubovolného sortimentu z ponuky na elnino.sk v celkovej hodnote 100 €
3. cena – výber ľubovolného sortimentu z ponuky na elnino.sk v celkovej hodnote 60 €

Takže neváhajte. Ceny sú lákavé a chceme byť k Vám štedrí. Čím skôr svoju fotografiu pošlete a čím viac priateľov pozvete do súťaže, tým väčšiu šancu máte vyhrať. Fotografujte, posielajte, klikajte a výhra môže byť Vaša.

Držíme Vám palce v súťaži a budeme sa veľmi tešiť na Vaše výtvory.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Nebudem hovoriť len za seba, keď poviem, že všetci sa chceme páčiť iným a krásne voňať. Ja sa však neuspokojím s tým, čo sa píše na obale, lebo popis si môžete prečítať i Vy, ale každý produkt skúmam do hĺbky. Chcem pre Vás len tú najvyššiu kvalitu, akú e-shop Elnino.sk ponúka, preto na Selfino.sk nehľadajte nič iné než konkrétne argumenty, čím sú prezentované parfumy i kozmetické produkty výnimočné. "

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Share This