Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 10.9.2014 v Súťaže a akcie | Bez komentárov

Výsledky veľkej letnej súťaže Selfino

Výsledky veľkej letnej súťaže Selfino

Naša súťaž skončila, fanfáry pre výhercov už znejú a víťazi sa môžu tešiť.

Úvodom by sme radi vyslovili poďakovanie všetkým, ktorí neváhali a zapojili sa do našej súťaže Selfino. Dostali sme naozaj krásne fotografie Vás a Vašich obľúbených vôní. Všetky Vaše výtvory sa nám veľmi páčili a už od samého začiatku bolo ťažké uhádnuť, ktorý z nich sa dostane medzi najlepšie.

O tom, ktorá fotografia sa umiestni na prvých troch miestach, ste rozhodovali Vy a Vaše hlasy. O štvrtej špeciálnej cene v Selfino súťaži rozhodovala odborná porota Elnino.sk. Do finále sa dostalo 14 kreatívnych a vkusných fotografií a nebolo ľahké vybrať spomedzi nich tú najkrajšiu. Rozhodujúca bola kreativita, originalita, umelecký dojem a na základe týchto kritérií porota po vybrala fotografiu, ktorá v tomto ohľade najviac zaujala.

Celkové výsledky Selfino súťaže:

1. miesto: Ivka Paurová alias mafi – celkom 672 hlasov

2. miesto: Daniela Surovková – celkom 569 hlasov

3. miesto: Tímea Matuščinová – celkom 212 hlasov

Cena poroty: Jana Ferjenčíková

A tu sú ich výtvory:

Selfino súťaž o najkrajšiu fotografiu organizovaná Elnino.sk a výsledky súťaže

Srdečne gratulujeme všetkým výhercom.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Nebudem hovoriť len za seba, keď poviem, že všetci sa chceme páčiť iným a krásne voňať. Ja sa však neuspokojím s tým, čo sa píše na obale, lebo popis si môžete prečítať i Vy, ale každý produkt skúmam do hĺbky. Chcem pre Vás len tú najvyššiu kvalitu, akú e-shop Elnino.sk ponúka, preto na Selfino.sk nehľadajte nič iné než konkrétne argumenty, čím sú prezentované parfumy i kozmetické produkty výnimočné. "

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Share This