Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 14.2.2017 v Poradňa, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

14. február v romantickom duchu s Frais Monde

14. február v romantickom duchu s Frais Monde

Oslavujte 14. február s Elnino.sk a využite špeciálnu valentínsku akciu s dopravou zadarmo napríklad na nákup rozprávkovo krásnych vôní a perfektnej dekoratívnej kozmetiky od značky Frais Monde.

Krásny a voňavý 14. február

Krásny a voňavý 14. február

Radi rozdávate radosť? 14. február, dnešný zamilovaný valentínsky deň je príležitosť ako stvorená potešiť seba, kamarátku alebo inú dôležitú ženu vo Vašom živote tým, čo majú všetky dámy rady. Dnešnou témou budú ruže a rúže. Nemám na mysli „čerstvé“ rezané kvetiny plné chémie, ktoré k nám týždne cestujú z Kolumbie, Etiópie a bohvie odkiaľ aj s ich neprirodzenou vôňou. Napríklad vôni týchto krásnych olejov od Frais Monde môžu všetky kytice len tíško závidieť.

14. február je v kalendári Elnino.sk významným dňom. Nie len preto, že máme Valentína. Dnes sa pre Vás spustila akcia „DOPRAVA ZADARMO“. Možno práve veselo nakupujete a ani netušíte, že stačí nakúpiť nad 49 € a poštovné za Vás uhradí obchod. Preto Vám to radšej píšem, aby ste neskôr nebanovali, že Vám do poštovného zadarmo chýbala malá drobnosť. Nech máte ľahšie vyberanie, dám Vám super tipy na milé darčeky.

14. február s dopravou zadarmo

14. február s dopravou zadarmo – akcia platí len dnes

14. február a romantická vôňa

Nepoznám nič krajšie k Valentínu, než je vôňa ruží. Ak ale nemajú byť zo záhradky rozumného pestovateľa, ale niekde z Afriky, kde pestovatelia pre svoj biznis míňajú vzácne zdroje vody tak potrebnej pre prežitie, tak kyticu nechcem. To už radšej bonbóny. No nie hocijaké. Ja mám najradšej vôňu tureckej cukrovinky Turkish Delight a pre mňa je najlepším „dezertom“ telový krém, voňavá pena do kúpeľa. Úplne TOP favoritom je koncentrovaný parfumovaný olej Turkish Delight.

parfumovaný olej Frais Monde Turkish Delight

parfumovaný olej Frais Monde Turkish Delight

Gurmánska kvetinová vôňa ružovej vody a cukru Turkish Delight je nežná, exotická a prirodzene sladká, nie však presladená. Táto vônička vyplnila medzeru na trhu, kde bolo síce veľa ružových parfumov, no ani jeden nebol ružový a sladký. Ak aj obsahoval tóny praliniek, medu či niečoho podobného, ruža nebola dominantou a vždy sa vyskytol ešte iný tón, ktorý kráľovnú kvetov mierne zatienil. Nemám nič proti takým parfumom, vlastním i také, ale niekedy človek proste nemá náladu na komplikované vône a žiada sa mu niečo jednoduchého. Cukrové ružičky Turkish Delight a bodka.

Že chcete len ruže na bavlnenom prestieraní? Nech sa páči. Z ponuky vyberám krásnu kvetinovú vôňu Frais Monde Red Rose so všetkými kvalitami lupienkov čajových ruží. Ibaže tie lupienky Vám ako dekorácia na posteli či obruse vydržia v neporušenom stave chvíľku, zatiaľ čo táto vôňa sa na Vašej pokožke zdrží celé hodiny. Red Rose som kúpila k sviatku svojej kamarátke, ja som vyskúšala odstrek a obe konštatujeme, že vernejšiu a čistú vôňu červených ruží a bavlny naše nosy v živote neucítili.

Odbočme však na chvíľku od ruží a skúsme ešte iný kvietok, ktorý urobí 14. február aj mierne exotickým. I tento sa používa ako posteľová dekorácia lôžka novomanželov, ale to je už trošku „iná romantika“. Domovom magnólie z druhu Magnolia champaca zvanej „champak“ je ďaleká India a ide o afrodiziakum účinné rovnako ako ingrediencie živočíšneho pôvodu – pižmo alebo cibetka. Ibaže zatiaľ čo tie majú pre niektoré nosy vyslovene nepríjemnú vôňu, champak vonia rastlinne. Kvetinovo – ovocná, rozkošnícka, zmyselná vôňa champaku osviežená kvapkou liči – parfumovaný olej Frais Monde Litchi & Champaca poteší aj tie najvyberanejšie chúťky a má dobrý potenciál zvýšiť na Slovensku pôrodnosť. Uvidíme o deväť mesiacov. 😉

Pre zamilované pusinky

14. február a pusinky patria k sebe. Len čo sa dá robiť, nie každá z nás sa narodila s perami s dokonalými tvarmi zvádzajúcimi k bozku. Našťastie je tu ceruzka na pery Frais Monde s moderným matným efektom, s ktorou bude kontúrovanie i farbenie pier hračka.

Matná ceruzka na pery Frais Monde Matte Lip Pencil

Matná ceruzka na pery Frais Monde Matte Lip Pencil

Matná ceruzka na pery Frais Monde Matte Lip Pencil prekoná bežne dostupné matné rúže. Vyzerá ako kontúrovacia ceruzka, no správa sa ako rúž. Samozrejme v odtieni, ktorý sa vám hodí, milé dámy. Pre nežné víly máme romantickú ružovú farbičku č. 08. Nič nepokazíte ani krásnym červeným odtieňom č. 11, ktorý je prakticky nesmrteľný. Mne osobne sa však páči aj číslo 3 a trinástka, ktorá ale v tomto prípade nepredstavuje nešťastné číslo. Tento slivkový odtieň je prenádherný. Už si naň robím zálusk.

Ceruzka Frais Monde Matte Lip Pencil zmäkčuje pery a na rozdiel od iných matných produktov pery nevysušuje. Naopak, dodáva im potrebnú hydratáciu a zanecháva ich hebké. Vďaka svojmu tvaru sa farbička ľahko sa aplikuje. Uznajte, vykresliť hrotom ceruzky na hornú peru tie povestné rysy srdiečka bude stokrát ľahšie než to isté narýchlo spraviť s rúžom. To ale bude sladkých bozkov…

Oslávte 14. február príjemne a pozrite kompletnú akciovú ponuku Elnino.sk

Prečo Vás odkazujem na ponuku? Pretože to stále nie je všetko. Vyhlasujem 14. február za romantický, voňavý a sladký deň, pretože rozdávačka lahodných čokoládových bonbónov Thorntons na Elnino.sk zatiaľ pokračuje až do vyčerpania darčekov. Nachystaný je aj rad ďalších výhodných ponúk. V zľave sú kozmetické štetce, krásne parfumy Salvatore Ferragamo a k nákupu kozmetiky Nivea dostanete ešte ďalší darček. Niet na čo čakať. Užite si 14. február s riadnou porciou lásky i zdravej sebalásky.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This