Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 6.10.2014 v Dámske vône, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

4x sexy parfum na zahriatie

4x sexy parfum na zahriatie

Mýlite sa, ak ste si mysleli, že tie najkrajšie jesenné farby má lístie. Naše parfumy sú tvrdí konkurenti. Nielenže vyzerajú krásne, nielenže nádherne voňajú, ale ešte Vás aj zahrejú.

Jesenné zmeny nepodstúpila len príroda, ale i naše vnímanie. Studené tóny na nás buď pôsobia nevraživo, alebo ich v tom chladnom vzduchu takmer neregistrujeme. Naopak, teplé, bohaté a vôňou výrazné tóny, tie si všimneme hneď, lebo evokujú pocity tepla, ktoré sa nám na jeseň žiadajú. My samozrejme vieme, aké vône vedú v hitparáde najviac sexy jesenných vôní. Dáme Vám tipy a prezradíme, prečo sú také sexy.

Ten pravý dámsky parfum na jeseň

Parfum v dámskom dueli Christian Dior Dune a Dolce & Gabbana Pour Femme Intense

Christian Dior Dune a Dolce & Gabbana Pour Femme Intense

Christian Dior Dune EdT na Elnino.sk

Christian Dior Dune EdT

Dolce & Gabbana Pour Femme Intense EdP na Elnino.sk

Dolce & Gabbana Pour Femme Intense EdP

Christian Dior Dune EdT

je veľmi neobvyklá orientálna a kvetinová vôňa v okrídlenom flakóne. Má svojim medovo-žltým obsahom vyburcovať Vašu predstavu a nabádať Vás, aby ste chceli zistiť, ako voňajú piesočné duny, čo sa jej darí. Jean-Louis Sieuzac a Nejla Barbir vzali tie najvýraznejšie a k sebe zdanlivo nepasujúce tóny. Tóny kvetín (napr. ľalia, pivónia, žltá fiala) a orientálne tóny ambry, ružového a santalového dreva akoby zmáčaného morskou vodou tvoria moderný parfum, ktorý má tri vrstvy. Najskôr je mierne slaný s dôrazom na zeleň. Potom prichádzajú kvety, ktoré na Vás vrhnú ľahký závoj a slaná stopa sa stráca. Záver je sladký. Suchý mach a sladký základ kompenzuje počiatočnú slanosť a sviežosť. Nechá púdrový pocit na pokožke, ako keď kráčate bosá po príjemne vyhriatom piesku na pláži. Drobné zrniečka sa sypú, ale prach priľne. Chladný dych vody naráža na teplý prúd a teplo víťazí nad zimou. Pocitovo i vo Vašej fantázii a fantázii muža.

Vôňu Christian Dior Dune EdT si zakúpite na Elnino.sk

Dolce & Gabbana Pour Femme Intense EdP

Ak sa vášeň spojí so zmyselnosťou, ešte len potom uvidíte, čo je to sila ženy. Tak hovoril Domenico Dolce a Stefano Gabbana, keď parfum predstavovali. A odrazu na scénu vkráča Laetitia Casta, tvár tejto vône a všetkým prítomným bolo okamžite jasné, že toto nebude žiadna limonádka na chvíľkové poblúznenie, ale parfum, ktorý má grády. Sila hypnotizovať pohľadom i sladkou vôňou kvetov s citrusovým podtónom na orientálnom základe santalového dreva a cukríkov marshmallows. Pýtate sa, či tie cukríky boli myslení ako žart? Nie, nie je to žart. Má Vás to šokovať. To sú také typicky ženské nástrahy. Rozbúšia pánom srdce divokosťou až dramatickým začiatkom, vôjdu im do hlavy, vyprovokujú ich, dostanú ich do svojej moci a potom odrazu zosladnú a zmenia sa na sladké mačiatko, ktoré pradie. To je hotová alchýmia, ktorej nejde odolať.

Aj Dolce & Gabbana Pour Femme Intense máme skladom na Elnino.sk

Elegantný parfum pre muža

Jesenný parfum v dueli: Yves Saint Laurent L Homme Parfum Intense a Tom Ford Noir

Yves Saint Laurent L Homme Parfum Intense a Tom Ford Noir

Yves Saint Laurent L Homme Parfum Intense EdP na Elnino.sk

Yves Saint Laurent L Homme Parfum Intense EdP

Tom Ford Noir EdP na Elnino.sk

Tom Ford Noir EdP

Yves Saint Laurent L Homme Parfum Intense EdP

Parfum Intense robí zbierku vôní v edícii L’Homme kompletnou a vyvoláva neobvyklé nutkanie ju vlastniť celú. Už svojim ikonickým 6-hranným vrchnáčikom metalického vzhľadu urobí veľmi dobrý dojem. Táto orientálno-drevitá vôňa však nie je určená na leto, lebo je veľmi intenzívna a hrejivá, čím viac udiera na citlivú nôtu tých, ktorí sa už pomaly chystajú zazimovať. Anne Flipo a Dominique Ropion zvolili impozantnú kombináciu intenzívnych orientálnych a provokatívnych drevitých tónov s citrusmi, ktorým príznačnú horkosť dáva artemisia. Vôňou pripomína jemne okorenenú ambru. Zdvihne Vám sebavedomie, pôsobí ako magnet, ale neprehluší Vaše slová a nebude sa biť s Vašou povahou.

Vôňa Yves Saint Laurent L Homme Parfum Intense je dostupná na Elnino.sk

Tom Ford Noir EdP

Tom Ford svojim príjemným hlasom poznamenal, že v tejto vôni sú jeho najobľúbenejšie ingrediencie. Nie je ťažké hádať, že k sa k jeho milovanej vanilke, ambre, pačuli s robustnou arómou pridá to najlepšie korenie a sušené kvety, vznikne ďalší špičkový parfum hodný elegána. Záhadná a tajomná aromatická vôňa na večer do tlmeného svetla v salóniku volajúca po intimite. Nechýba jej nič, je to klasika a predsa Vás každým nádychom prekvapí niečím novým. Ak chcete niečo výnimočné, vďaka čomu sa stanete žiadaným mužom, ktorý vybočuje z radu, ale pritom nechcete ísť do priveľkého rizika a obľubujete klasické vône, potom parfum Noir bude tým pravým. Za luxus, eleganciu a tajomnosť dostanete od prítomných dám len tie najvyššie známky. Budete ako ten chlapík odvedľa, po ktorom dámy pokukujú nielen preto, že vyzerá tajomne, ale že si ani neuvedomuje, aký je príťažlivý a ako krásne vonia.

Príťažlivá vôňa Tom Ford Noir je skladom a pripravená pre Vás na Elnino.sk

Už ste si medzi nimi našli tú svoju? My veríme, že áno.

[Total: 1    Average: 2/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This