Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 10.2.2016 v Dámske vône, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Akcia Guerlain s dopravou zadarmo!

Akcia Guerlain s dopravou zadarmo!

Ak sa aj Vám míňa zásoba skvostnej vône Guerlain La Petite Robe Noire, špeciálna akcia Guerlain na Elnino.sk so špeciálnym bonusom Vás určite rozradostí. Neotáľajte a doplňte zásoby ešte dnes.

Akcia Guerlain a informácie

Guerlain La Petite Robe Noire je jednou z mojich obľúbených vôní. Flakón ale nie je bez dna a musel prísť deň, kedy ostane len pár kvapiek. Preto ma veľmi potešila aktuálna akcia Guerlain na Elnino.sk, ktorá prichádza doslova ako na zavolanie. Ak si kúpite cenovo výhodný tester parfumovanej vody Guerlain La Petite Robe Noire EDP 100 ml máte od 9. 2. 2016 možnosť ušetriť 2,99 EUR za poštovné a balné!

Akcia Guerlain na vôňu, ktorá musí byť Vaša!

Akcia Guerlain na vôňu, ktorá musí byť Vaša!

Čo je to tester a prečo by ste mali chcieť kúpiť práve vôňu označenú ako tester? Nebojte, nekupujete nič menejcenné. Tester má identické zloženie náplne ako parfum v bežnom prevedení. Odlišnosti spočívajú len v jeho obale a samozrejme v cene, ktorá je v prípade testera často o dosť výhodnejšia. Ak Vás to zaujíma, viac o tejto téme si môžete prečítať v článku Sú testery to isté ako parfumy? zverejnenom pred rokom.

Podmanivá zároveň však aj hravá, svieža, nevyspytateľná a plná života, jedným slovom dokonalá a neopakovateľná, taká je vôňa od značky Guerlain, La Petite Robe Noire.

Vôňa jednoducho vyzdvihuje výnimočnosť použitých surovín. Čierna čerešňa ako prvá upúta Vašu pozornosť. Dôvtipnú zmes mandlí a lahodných lesných plodov dopĺňa romantická ruža. A na záver všetko zasype vanilka, ktorá v kombinácii so sladkým drievkom a tajomným čiernym čajom utvára celú kompozíciu vôňa neodolateľne zvodnou. Hodí sa do školy, do práce, ale i do mesta s kamarátkami, prípadne na čas strávený vo dvojici. Jej nenásilný prejav ju k tomu predurčuje. Písala som o nej aj v článku o parfumoch do školy Vôňa pre svieži návrat do školy.

Páčiť sa Vám môžu aj ďalšie verzie tejto vône, ako napríklad:

Akcia však platí len na tester parfumovanej vody a za výhodnú cenu ju kúpite od 9. 2. 2016 len do 15. 2. 2016 alebo do vypredania zásob. Takže neváhajte, aby sa aj Vám jedna ušla. Nezabudnite, k vôni patrí doprava zadarmo. Spolu s vôňou Vám Elnino.sk dopraví domov celý Váš nákup bez poštovného.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This