Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 25.7.2018 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Alien Flora Futura – nový dar od mimozemskej civilizácie

Alien Flora Futura – nový dar od mimozemskej civilizácie

Dôstojníci lode Thierry Mugler – Dominique Ropion a Jean Christophe Héuralt – vyslali na Zem mimozemský modul zvaný Alien Flora Futura. Za úlohu má infiltrovať sa do srdca každej dámy a vyvolať emócie.

Na svojej misii sa loď Thierry Mugler podujala skúmať, kam sa podelo všetko svetlo a optimizmus. Ak bude pátranie úspešné a ženy prejavia nadšenie, Zem bude oslobodená od všetkej temnoty.

Alien Flora Futura volá Zem

Po vyčerpávajúcom intergalaktickom lete z domovskej planéty v trvaní 13 svetelných rokov (presne toľko rokov ubehlo od príchodu prvého modulu) môžeme privítať najnovší mimozemský prírastok kolekcie Alien. Novinka Alien Flora Futura v sebe odráža svieži a vyrovnaný svet, ktorý vďaka flakóniku budete vnímať ako ružový. Ako krajina za úsvitu, keď obrátite stránku a ste pripravení zapísať svoj čistý list novými zážitkami. Veľkému fanúšikovi vôní značky Thierry Mugler (ktorým som aj ja) minulá novinka Aura nastavila latku veľmi vysoko. Od novinky roka 2018 mám preto vskutku veľké očakávania.

Pokiaľ ste predošlé vône Thierry Mugler nechali jednoducho prepadnúť cez čiernu dieru a odletieť do iného sveta bez povšimnutia (áno, parfumy Thierry Mugler naozaj nie sú každého šálkou kávy), možno Vás tí mimozemšťania tento rok už naozaj dostanú. Nový Alien má zachovanú svoju mimozemskú DNA, ale tiež výrazne ľahší úvod a experti mu vymenili srdce. Môže to byť pre väčšinu žien úplne perfektný parfum pre jar, leto i jeseň.

Svieži a šumivý Alien s kvetinami

Pýtate sa, či sa súrodenci podobajú? Nie. Alien Flora Futura je úplne nový typ Alien – diametrálne odlišná interpretácia originálu, aký ste poznali. Už len kvôli značke a jej zvyklostiam sa dalo čakať, že zaletíme trošku mimo materskej lode. Niečo o nej ste mohli čítať i v článku Thierry Mugler. Aké je tajomstvo jeho úspechu?

ZLOŽENIE:
HLAVA ► citrón, Budhova ruka
SRDCE ► kaktus „Kráľovná noci“
ZÁKLAD ► santalové drevo, biela ambra

Orientálno-drevitá vôňa Alien Flora Futura je ako pokojná mesačná bohyňa. Otvára sa zvláštnym exotickým akordom Buddhovej ruky, čo je špecifický druh malého citrusu. Svoje meno dostal podľa tvaru dlane s prstami. Svojou drevito-citrusovou vôňou dodáva Buddhova ruka novinke Alien Flora Futura jej typickú iskrivosť a sviežosť.

Tam, kde predtým nemilosrdne vládol jazmín, sa tentokrát infiltroval úplne iný exotický akord – unikátny kvet kaktusu zvaného Kráľovná noci. Dôverne ho poznáte z inej sexy vône Dior Addict. Vyzerá nádherne a ešte krajšie vonia. Pripomína mi jazmín pančovaný vanilkou a aloe vera. Ale to je len môj popis, ako ho vnímam ja. Alien Flora Futura akoby prostredníctvom Kráľovnej noci ešte viac rozkvitla.

V základe je zreteľne poznať krémové santalové drevo, biela ambra a pre mňa neidentifikovateľný zelený akord, ktorý však dodáva vôni ľahko zemitú atmosféru. Možno pochádza z kôry citrusového ovocia Budhovej ruky, ťažko povedať. Alien Flora Futura je však aj s týmto vybavením stále prekvapivo pokojnou vôňou, ktorá nemá tendencie vyslať uspávací mráčik na vaše okolie. Mugler to má síce vo zvyku, ale toto naozaj nie je ten prípad. Ak sa predošlí Alienovia javili niekomu ako nepriateľskí mimozemštania, teraz už na to nebude dôvod.

Dámska novinka Thierry Mugler Alien Flora Futura je krásna, ľahká vôňa tvoriaca nový vstupný portál do galaxie Mugler, ktorý čaká na svoje objavenie. Možno ním prejdete i vy!

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This