Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 9.6.2015 v A - C, Novinky, Vlasová kozmetika, Značky od A po Z | Bez komentárov

Alterna – nová kozmetická značka v ponuke Elnino.sk

Alterna – nová kozmetická značka v ponuke Elnino.sk

Značka Alterna sa usiluje byť vždy o jeden krok popredu, keď ide o starostlivosť o Vaše vlasy a boj s konkurenciou. Kde sa iným ani len nesníva o probléme, tam má značka Alterna rovno riešenie.

Alterna je čistá veda! Žiadny pesimizmus

Možno sa teraz pýtate, prečo sa snaží Alterna predbiehať dobu. Prečo hľadať problémy tam, kde zatiaľ žiadne nie sú? Zakopaného psa hľadajte v slove ZATIAĽ. Koľkokrát sme sa zahľadeli do produktu, ktorý sa s odstupom času ukázal ako škodlivý? Koľko ľudí dnes trpí alergiami na niektoré ingrediencie bežne používané v kozmetike? Na toto existuje jednoznačná odpoveď. Takých ľudí je veľa. Než by sme sa teda mali uspokojiť s aktuálnym stavom a brať do úvahy, že jedného dňa možno budeme prinútení čeliť problému, je lepšie problému predchádzať.  Značka vlasovej kozmetiky Alterna si ako výrobca zakladá na dodržiavaní hodnôt a vyhlasuje, že ich tri najväčšie hodnoty sa začínajú písmenom P.

Panenská čistota

Alterna Caviar Bodybuilding Volume Shampoo Fine Hair šampón na jemné vlasy od Elnino.sk

Alterna Caviar šampón na jemné vlasy

Výrobný proces značky Alterna bol upravený tak, aby mohli používať tie najpodstatnejšie ingrediencie v čo najčistejšej forme. Je tiež veľa iných výrobcov, ktorí pri výrobe používajú vzácne suroviny a aj ich hrdo uvádzajú na obaloch, no nie sú čisté a ich dávka je taká nízka, že si v skutočnosti Vaše vlasy ani len „nevšimnú“ ich prítomnosť. Nie však Alterna. Keď raz niečo pomenujú názvom „Caviar“, tak v produkte naozaj nájdete kaviár. Videla som napríklad zloženie šampónu na jemné vlasy Alterna Caviar Bodybuilding Volume Shampoo Fine Hair a ostala som stáť s padnutou sánkou. Je doslova nabitý cennými látkami. Okrem kaviáru som našla aj rad ďalších užitočných látok ako vitamíny, minerály, proteíny, enzýmy a rastlinné extrakty.

Kaviár, bambus, morský hodváb z mušlí, olej kendi, všetky tieto cennosti nájdete v rôznych prípravkoch Alterna v plnej sile a koncentrácii dostatočnej na vyvolanie účinku, nie v stopových množstvách!

Zloženie poteší aj alergikov. Aj tu značka Alterna myslela v predstihu. Produkty neobsahujú parabény, sulfáty ani ftaláty.  Ak výrobca použije konzervant, čo je s ohľadom na prítomnosť prírodných surovín absolútna nutnosť a je to v záujme Vášho bezpečia, vyberie si taký, ktorý má na životné prostredie i Vašu pokožku minimálny negatívny dopad. Dá sa teda čudovať tomu, že sa k fanúšikom tejto značky hlásia i celebrity ako Julia Roberts, Victoria Beckham a Katie Holmes, ktorá je tiež tvárou a spoluvlastníčkou značky Alterna? Tieto dámy si nechávajú vyrábať na mieru i svoje parfumy. Len tak hocijakú kozmetiku by na svoje vlasy nedali.

Alterna Bamboo Smooth a Alterna Bamboo Color Hold+ produkty od Elnino.sk

Alterna Bamboo Smooth a Alterna Bamboo Color Hold+ produkty

Preukázaný účinok

Produkty Alterna nie sú servírované zákazníkom hneď po tom, ako sa vyrobí prvý prototyp. Než sa niečo pustí do predaja, všetko sa poctivo klinicky testuje. Produkty sa skúšajú v salónoch. Skúmajú sa účinky, komfort pri používaní, bezpečnosť. Značka spustila svoju činnosť v roku 1997 a nezaspala na vavrínoch. Stále vylepšuje svoje technológie a skúma nové suroviny. Alterna sa preslávila enzýmoterapiou, ktorú si tiež dala registrovať ako patent. Technológia Enzymetherapy® využíva aktivitu enzýmov, ktoré podporujú prirodzené procesy prebiehajúce v našom tele. Tak ako enzýmový peeling odstráni odumretú pokožku a pripraví ju na príjem výživy, tak enzýmy obsiahnuté v produktoch Alterna podporujú vstrebávanie a využitie hlavných účinných látok. Vaše vlasy tak zo všetkého vyťažia maximum a za svoje peniaze získavate presne to, čo Vám bolo sľúbené.

A to nie je všetko. Keď iné značky ani len nechýrovali o tom, aký vplyv má slnko na vlasy a chránili len pokožku, značka Alterna už dávno vedela, že UV žiarenie ničí i vlasovú štruktúru a snažili sa ochrániť vlasy na bunkovej úrovni. Expertov v značke Alterna nezaujíma, ako do Vašich vlasov dostať vlhkosť, ale tiež to, ako ju v nich udržať. Napríklad taká maska na vlasy Alterna Bamboo Color Hold+ Rehab Deep Hydration Masque bude Vaše vlasy hydratovať a zároveň chrániť pred slniečkom.

Profesionalita

Výrobca úzko spolupracuje so zástupom profesionálnych kaderníkov. Produkty, ktoré kupujete, by bez zaváhania mohli používať aj v salónoch. Nie je to žiadna poloprofesionálna kozmetika. Táto obojstranná spolupráca má aj ďalšiu skrytú výhodu. Kaderník vždy sleduje trendy, prichádza do styku s rôznymi druhmi vlasov a rôznymi účesmi. Značka Alterna aj s pomocou týchto odborníkov môže prispôsobovať zloženie a vyvíjať nové produkty, ktoré budú vyhovovať na ten daný účes. Žiada sa Vám objem? Nech sa páči. Odľahčia štruktúru a produkt je na svete. Časté žehlenie vlasov? Pridajú viac bambusového extraktu, oleja kendi a môžete žehliť o dušu. S ochranným sprejom Alterna Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protect Spray vydržia vlasy teplotu až 220ºC.

Vyskúšajte produkty kozmetickej značky Alterna. V ponuke Elnino.sk nájdete rôzne šampóny, kondicionéry, masky a iné špeciality. Klilnite a zobrazte si celú ponuku.

Títo ľudia kvôli nám strávili veľa času v laboratóriu, kde sledovali, ako na naše vlasy vplývajú jednotlivé činitele a čo by pre ne mohli urobiť. Oni to už vedia a môžu pomôcť. Ostáva len na nás, či ponúknutú pomocnú ruku prijmeme, alebo budeme aj naďalej experimentovať s vlasmi. Ak sa Vám produkty tejto značky pozdávajú a ak Vám tento článok poradil, neváhajte ho zdieľať s priateľmi.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This