Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 10.3.2016 v Novinky, Poradňa, Starostlivosť, Styling | Bez komentárov

American Crew alebo štýl skutočného chlapa

American Crew alebo štýl skutočného chlapa

Elvis si napomádoval vlasy a zmenil svet, Vy urobte to isté s kozmetikou American Crew a svet bude Váš. Pretože kto sa vycifruje ako kráľ, ten aj kráľom bude. American Crew vytvára produkty, ktoré dotvárajú muža.

American Crew - uvádzacia zľava

American Crew – uvádzacia zľava

Nechápte ma zle, mužovi sa nestane nič zlého, ak si z času na čas požičia gél na vlasy od svojej dámy. Aj tak by mal mať ale vlastnú kozmetiku. MDŽ sme mali predvčerom, takže zabudnime na chvíľku na ženy a doprajme aj mužom. Dnes to bude o MDM. O dni, ktorý v skutočnosti nejestvuje. Avšak predmetom tohto článku ide byť niečo skutočné.

Obchod Elnino pridal do svojej ponuky novinky, špeciálne vytvorené len a len pre chlapa. Nie je to len klasická pánska kozmetika, ale taká kozmetika, ktorá presne sleduje potreby pleti i vlasov muža. Až do 14. 3. 2016 ju zakúpite so špeciálnou uvádzacou cenou. Nech sa páči, zoznámte sa so značkou American Crew, horúca novinka v starostlivosti o muža.

American Crew – kozmetika len pre mužov

Značka American Crew vzdáva hold Elvisovi Presleymu, ikone rock-n-rollu, ktorá zadefinovala mužský štýl. Pokračuje v jeho šľapajách a dláždi cestu k úspechu aj pre ostatných  mužov. Snaží sa ich priviesť do salónov, kde im poskytne nové skúsenosti a nový pohľad na starostlivosť. Veď vari sú muži horší a nezaslúžia si rozmaznávanie a dokonalý imidž? Dnes už neplatí, že pravý chlap smrdí a chodí s vrabčím hniezdom na hlave. Kto chce mať úspech, musí úspešným aj vyzerať.  Tak ako Elvis.

American Crew je viac než len výrobca a dodávateľ produktov do salónov. Značka neustále prichádza s inováciami, aby sa s pomocou výrobkov dali vytvoriť najrôznejšie štýly presne podľa najnovších trendov. Je to značka sledujúca potreby mužov i potreby stylistov a jej zakladateľom je dokonca jeden z nich – stylista a holič David Raccuglia. David to, ľudovo povedané, vychytal. Cítil na trhu deficit pánskej kozmetiky a tak si vytvoril vlastnú značku. Svoje výrobky navrhuje tak, aby si poradili aj s tým najodolnejším vrabčím hniezdom a aby ostatných vlasových stylistov pri tom netrafil šľak. Expresívne povedané, ale úprimne myslené. Prečo?

Vlasy muža sú iné ako vlasy ženy. Už len z tohto titulu nepovažujem za vhodné používať dámsku kozmetiku. Ale tiež nie je dobré sa o ne starať tak, ako muži zvyknú… Však to vidím doma u svojho milého. Sprchovací gél do dlane a poďho s ním do vlasov. Že sa tie vlasy potom ťažko upravujú, to sa ani nedivím. Na takto vysušovaných vlasoch potom nedrží žiadny účes a veľa mužov v relatívne skorom veku trpí riednutím vlasov a ich zlou kvalitou. V sprche pritom stačí jeden pohyb a jedna fľaštička s produktom navyše. Priznajte si milí páni, zabilo by Vás používať šampón?

 Hydratačný prípravok po holení American Crew Shave Post-Shave Cooling Lotion


Hydratačný prípravok po holení American Crew Shave Post-Shave Cooling Lotion

Niektorí muži sa tiež boria s problematickou pleťou. A nemuseli by. Veď kým sa mužovi objavia prvé vrásky, dáma minie desiatky či stovky téglikov protivráskových krémov. A svoj mladistvý vzhľad by si mohli udržať aj bez tých patálií so suchou pleťou, nadmerne mastnou pleťou a akné. Stačilo by šetrnejšie zaobchádzanie pri holení a aspoň z času na čas po holení použiť hydratačný prípravok. Schladí a upokojí pleť po holení a poskytne jej aj optimálnu dávku vlhkosti, ktorú aj pleť muža potrebuje ako soľ.

Aj na úpravu Vášho účesu existujú perfektní pomocníci. Či už si na hlave chcete vytvoriť ježka, alebo potrebujete vlasy uhladiť či na čele jemne načechrať, so správnym produktom na vlasový styling všetko ide. American Crew ponúka krémy (fixácia bez vysušenia), tekuté vosky na bezproblémovú aplikáciu a rôzne silno i stredne tužiace prípravky.

Že to všetko potom nezmyjete z vlasov? To sú povery. Čistiaci šampón American Crew Power Cleanser Style Remover Shampoo by Vám z nich odstránil aj betón. V ponuke sú aj šampóny na vlasy, ktoré už protestujú lupinami, vypadávaním, alebo z toho celého života šedivejú.

Chcem vidieť aj iné produkty kozmetickej značky American Crew.

Veď zaberte tej svojej milovanej trošku viac priestoru v kúpeľni. Vyložte si na ňu hrdo aj vlastné produkty. Čím skôr tak spravíte, tým lepšie pre Vás. Aj keď sme si ako dámy vymohli rovnoprávnosť, to neznamená, že nechceme mať doma fešákov. Prihoďte si do nákupného košíka produkty American Crew a staňte sa tým dobre vyzerajúcim a upraveným Elvisom aj Vy.

 

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This