Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 17.10.2017 v Dámske vône, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Automobilové značky a luxus, ktorý si dovolíte

Automobilové značky a luxus, ktorý si dovolíte

Možno ste si doteraz spájali automobilové značky s osobitým dizajnom, adrenalínovými závodmi a životom v luxuse, o ktorom môžu bežní smrteľníci iba snívať. Dostupnosť týchto vôní Vás prekvapí.

Luxusné automobilové značky

Na svete snáď nie je človeka, ktorý by nikdy nepočul o autách, ktoré vyrábajú také známe automobilové značky, akou je napríklad Ferrari. Spoločnosť Scuderia Ferrari v roku 1929 založil zapálený pretekár a milovník rýchlych kolies Enzo Ferrari (1898 – 1988) a vstúpil do dejín. Enzo pôvodne vôbec nemal najmenšiu chuť vyrábať cestné autá. Jeho legendárne vozidlá s 12-valcovými motormi vládli vo svete F1 ako králi a práve medzi pretekármi sa aj on videl najradšej. Takýto finančne náročný šport však treba z niečoho financovať a tak bol najvyšší čas začať s výrobou áut pre svojich majetnejších fanúšikov.

Parfumy Ferrari

Parfumy Ferrari

K autám neskôr pribudli i rôzne ďalšie luxusné darčekové predmety a chýbať nemohli ani parfumy. Ako prvú vôňu predstavila značka legendárnu vôňu Ferrari Scuderia Ferrari Black. Ľahko orientálna kompozícia so sladkými tónmi sa stala hneď po uvedení komerčným trhákom.

Ferrari Scuderia Ferrari Black

Ferrari Scuderia Ferrari Black EdT

Netvrdím, že taká mikina s logom vzpierajúceho sa koníka bude lacnou záležitosťou. Keď ste fanúšik motoršportu a stajne Ferrari, treba rátať, že si priplatíte. O parfumoch sa však toto isté povedať nedá. Výber je veľký a ceny prekvapivo nízke. Cieľ značky Ferrari bol od prvopočiatku jasný – chceli priblížiť a dostať Ferrari do každej domácnosti.

Aké sú parfumy automobilových značiek?

V stopách Ferrari šli aj ostatné automobilové značky ako Bentley, Jaguár, či Mercedes-Benz. U Ferrari a Marcedesu si prídu na svoje i dámy. Tieto automobilové značky ponúkajú aj dámske parfumy. Niektoré stajne s tým prišli skôr, iné neskôr, no ani jedna z nich prirodzene nedala tvoriť parfumy svojim konštruktérom v garáži. To by dopadlo. 🙂 Všetky uzavreli spolupráce so špičkovým parfumérmi. Tí dali parfumom svoj jedinečný rukopis, ktorý sa prejavil na kvalite i osobitosti týchto vôní. Tieto vône sa nemusíte hanbiť zaparkovať na svojej polici a na väčšinu z nich Vám predsa stačí 10 – 20 €. To je výborná správa pre milovníkov rýchlych áut.

Je len na Vás, či sa rozhodnete pre orientálno korenisté vône Ducati Fight For Me Extreme s drevom, korením a ovocnou šťavou, či vôňu Bentley Bentley s rumom a škoricou. Športovo založeným mužom sa môže páriť aj dobre dýchateľná a osviežujúca vôňa Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Fresh s dotykom kvetín. Mňa osobne oslovuje i mužná aromatická fougerová vôňa Jaguar For Men Evolution a krásne parfumy Bentley z radu Infinite a Infinite Intense, o ktorých som písala v článku Zima je bez snehu… Prezradím, že od značky Jaguar sa ženám páči viacero mužských parfumov (čierny Jaguar Classic Black, či zelený Jaguar sú ďalšie topky). Tu si páni snáď ani nemôžu zvoliť zlú vôňu. Všetky sú sexy.

Zaparkujte aj Vy legendárne automobilové značky u seba doma

Vône sú položkou, ktorú sa automobilové značky snažia urobiť dostupnú naozaj pre každého. Aj pre tých, ktorí nemajú v občianskom preukaze uvedené meno Robert Geiss, či meno nejakého iného slávneho milionára.

A ešte jedna dobrá správa na záver. Až do 23. 10. 2017 (23:59) môžete všetky testery parfumov, vrátane testerov parfumov automobilových značiek, získať za akciové ceny.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This