Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 14.4.2016 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Beyonce, tvoja tvár znie a vonia povedome

Beyonce, tvoja tvár znie a vonia povedome

Určite Vám neuniklo, že sa slávna Beyonce sa nedávno objavila aj v známej slovenskej speváckej šou. Stvárnila ju Barbora Švidraňová a jej spev i outfit bol dokonalý. Aká mohla byť jej vôňa? Ja to veru asi tuším.

Táto známa šou plná spevu, tanca a dobrej zábavy má vysokú sledovanosť a niet divu! Niektoré celebrity, o ktorých sme ani len netušili, že vedia spievať, tam popri speváckych profesionáloch predvádzajú spev, za aký by sa nemuseli hanbiť ani tí, ktorých napodobňujú. Ja však musím pochváliť aj štylistov. Aj oni odvádzajú poctivý kus práce. Sme tak v bratislavskej Incheba aréne svedkami nielen úžasného spevu, ale aj jedinečnej vizáže. Napríklad taká slovenská Beyonce, Barborka Švidraňová, minulý víkend viacerým vyrazila dych. Nebudem zrejme jediná, komu padla sánka. Takéto vystúpenie si pozriete nielen naživo, ale aj na internete a to opakovane. Kvôli takému by sa oplatilo cestovať do Bratislavy.

Beyonce alebo Barborka je Crazy in Love

Neviem, či je na tom texte čokoľvek pravdivého, Barbora je oficiálne nezadaná, no túto pesničku podala veľmi presvedčivo. Však sa môžete vlastne presvedčiť na vlastné oči, že bola skvelá. Bravúrne tanečné číslo, sexy odev, krásne líčenie, skvelý účes a samozrejme k tomu super spev. Ani nevyzerá, že by jej taký rýchly tanec spôsoboval nejaké obtiaže. Svieža a sebavedomá od začiatku až do konca. Akú vôňu mohla mať na sebe? Ja si myslím, že možno sa na scéne objavil i niektorý z týchto troch parfumov Beyonce. Ako sa vyjadrila samotná Beyonce, ona ich tiež rada nosí, tak jeden nikdy nevie. Možno má slovenská Beyonce podobný vkus.

https://www.youtube.com/watch?v=fC2HaQ30_u8

Keď už spomíname Bratislavu, boli ste pozrieť v kamennej predajni Elnino.sk? Ak nie, zájdite si tam ovoňať parfumy, ktoré sa Vám teraz chystám predstaviť. K dispozícii sú testery, takže si ich môžete na mieste skúsiť, v prípade záujmu aj rovno kúpiť a potom mi napíšete, či s mojim opisom súhlasíte. Predajňu nájdete v OC Cubicon na Starých Gruntoch (2. poschodie).

Beyonce Heat Rush a Pulse

K energii Beyonce, ktorú Barborka stvárnila, by dokonalo pasovali energické parfumy. Ona sama je však pokojná, stále elegantná a vždy vyzerá, že je nad vecou. Nejaký afrodiziakálny koktail by ju pre jej umeleckom prejave a precítení slov piesne mohol akurát tak rušiť. Nebrala si zrejme žiadny šialene silný parfum na večer. Skôr by som  od nej čakala, že si vyberie dámsky parfum Beyonce Heat Rush. Táto vôňa stelesňuje pokoj a je skvelá na každodenné nosenie. Niet v nej nejakých hlbokých myšlienok, aby neobťažovala nositeľku, ale pozor. To neznamená, že pri energickej pesničke neobstojí. Heat Rush má dosť pozitívnej energie, však sa volá „Heat“, čo znamená „teplo“. Je exotická a akoby Vám hovorila „Bavte sa!“ No a my poslúchneme a budeme sa baviť. Čoby nie? Pri takom speve…

Ingrediencie toaletnej vody Heat Rush sú ovocné, tropické, sladké, ale ľahké. Na prvotný nástrek sa delegovali ovocné tóny. Pomaranč, marakuja a čerešne. Normálne mám chuť pozrieť, či vo flakóne neostala nejaká dužina. A ibištek? No ten tam náramne pasuje, lebo z nich urobil džem. Nejaký drevitý základ takmer nevnímam. Ja už som v myšlienkach pri chlebe s maslom a džemom. Ani mi nepríde, že je Heat Rush kvetinovo-ovocná vôňa, ale skôr gurmánska ovocná s jemným kvetinovým finišom. A nevadí, lebo práve tieto tóny krásne vyniknú na vlhkom tele. Keby sa speváčka v tom rezkom rytme zapotila, o čom pochybujem, toaletná voda Heat Rush by jej za to nenaložila hanbu. Až pôjdete na dovolenku, berte ju so sebou. Myslela som Heat Rush, nie Barborku. Jedine, že by chcela.

Beyonce Heat Rush a Pulse

Beyonce Heat Rush a Pulse

Čo povedať na adresu gurmánskej citrusovej vône Beyonce Pulse? Názov vypovedá, že táto parfumovaná voda bude silnejšia a energickejšia. A je to tak. Kompozícia chce vystihnúť moment vzrušenia, keď sa chystáte pred publikum. A ak nemáte publikum, čert to ber. S touto vôňou ho mať budete. Možno sa Vám zatočí i hlava a budete cítiť husiu kožu, keď budú fanúšici fešáci volať Vaše meno. A je to celkom možné, lebo tento parfum naozaj zrýchli tep. Viac o ňom sa dočítate v článku Jennifer Lopez vs. Beyonce – veľký duel.

Beyonce Rise

Zrodila sa nová hviezda a kráľovná každého večera. Spočiatku nesmelá až dievčensky neskúsená, nevinná ako kvetina, no predsa žena, ktorá aj napriek všetkému dobre vedela, do čoho ide. Teraz nehovorím o Barborke, ale o začiatkoch Beyonce. Som si istá, že jej kariéra nevyzerala hneď v samom úvode ružovo a aj ona si vypočula pár slov kritiky, no neskôr jej trblietavá žiara vystúpala až hore a zaplavila hviezdne nebo. Práve takáto myšlienka mohla napadnúť Beyonce, keď v roku 2014 uvádzala na trh parfum Beyonce Rise a rozhliadala sa za svojou minulosťou. Obal vône by tomu nasvedčoval.

Beyonce Rise EdP

Beyonce Rise EdP

Kto nič nespraví, ten možno nič nepokazí, ale ani nezíska. Beyonce preto skúsila do kolekcie parfumov pridať niečo úplne nové. Pokiaľ ste predošlé rebelské kúsky Beyonce s dotykom exotiky príliš nemuseli a nedokázali ste brať ich ovocné tóny vážne, potom vyskúšajte parfum Beyonce Rise. Rise je jednou z najlepšie nositeľných vôní pre valnú väčšinu dám, pretože je kvetinový a ovocie v ňom nehrá až takú dôležitú rolu ako ovocné tóny v edíciach Heat a Pulse.

Parfumovaná voda Rise sa otvára zmesou jemnej marhule a jazmínu. Pikantnú mätu ani citrusy nebádam. Marhuľový tón ich prekryl a hrá na pokožke pokojnú melódiu. Tvári sa krémovo, možno až kozmeticky a vďačne, čo je veľký rozdiel oproti iným parfumom, ktorým prepožičala Beyonce svoje meno. Aby vôňa aj naďalej pôsobila tak čisto, Beyonce Rise kombinuje svoju obľúbenú orchideu s momentálne veľmi modernou fréziou. Ale frézia bola skrotená. Vôňa vôbec nenaberá ten pikantný smer ako trebárs Eternity od Calvina Kleina. K tomu by jej bolo treba doplniť ďalšiu zeleň a potom by sme sa mohli baviť o starej Beyonce, ktorá sa rada predvádza. Táto vôňa to nerobí a zosladne. Biele pižmo, orchidea a dotyk dreva naplnili flakón istotou a nehou, akú Vám dokáže poskytnúť len matka. Nekričí, nehučí, len pokojne dohovára.

Beyonce touto poslednou vôňou z trojice akoby transformovala mladé dievča do zrelej ženy a mamy. Ako jej malá dcérka rástla pred očami, začala si uvedomovať, že nemusí byť všetko len o príťažlivosti, vyvádzaní a zvádzaní. Niekedy môžeme voňať aj nevinne a čisto. A predsa ostaneme sexy.

Vyberte si vôňu podľa svojho gusta a buďte ako Beyonce. Nenechajte žiadnu vôňu ovplyvňovať svoje plány. Nech im len žehná. Máte cestu do Bratislavy? Zastavte sa alebo si vôňu objednajte online. Oplatí sa urobiť si prechádzku, pretože ceny v kamennej predajni Elnino sú rovnaké ako má online parfuméria na internete a sú minimálne o polovicu nižšie než v bežných drogériách. Predajňa navyše slúži aj ako miesto pre osobný odber a za ten neplatíte žiadny poplatok. Len si vec objednáte a len si ju prídete vyzdvihnúť. Už viete, ktorú z tejto trojice si vyberiete?  Alebo si pozriete iné parfumy celebrít?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This