Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 8.4.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Jennifer Lopez vs. Beyonce – veľký duel

Jennifer Lopez vs. Beyonce – veľký duel

Latino hudba Beyonce a Jennifer Lopez rozvlní boky aj toho najzarytejšieho odporcu tanca. Ako pôsobia celebrity prostredníctvom svojich parfumov? Povedala by som, že rovnako. Veľmi optimisticky.

Beyonce proti Jennifer Lopez

Ak nepatríte medzi skalných fanúšikov, ťažko by sa Vám rozhodovalo medzi týmito speváčkami. Každá má nepochybne svoje kvality. Až sa rozozvučia nástroje a zaznie ich krásny hlas, buď sa Vám chce spievať alebo tancovať. A možno aj oboje. Do tohto duelu boli však zámerne vybrané vône, ktoré sú od seba odlišné ako oheň a voda, deň a noc. Účelom tohto porovnania bolo ukázať Vám, že celebrity pod svojimi menami neuvádzajú len ovocné vône, ako sa mohlo zdať podľa posledného článku Celebrity so zlatom v hrdle. Myslia na všetkých svojich fanúšikov. Myslia na slečny, ktoré sa chystajú do školy, na mamičky, ktoré vedú svoje deti do škôlky, zamestnané dámy i dámy na letnej dovolenke, ktoré si chcú užívať zábavu. A tu je toho dôkaz.

Beyonce Pulse

Kde sa objaví táto vôňa od Beyonce, tam sa nápadne zvýši koncentrácia mužov. Ako už vypovedá názov „Pulse“ (v preklade „pulz“), nemáte pri nej oddychovať niekde doma. Pýta sa von medzi ľudí a potrebuje spoločenský život. Obľúbeným kvetom Beyonce je orchidea a keďže je Beyonce mimoriadne zvodnou bytosťou plnou energie, vsadila na kombináciu zložiek, ktoré majú presne tieto vlastnosti. Tie doplnila svojim kvetom, ktorý je tiež symbolom ženskosti. Jej vôňa Pulse je presne taká vzrušujúca ako moment, keď stojí Beyonce na pódiu a milióny pohľadov sa na ňu upierajú ako na svoj veľký idol.

Beyonce Pulse parfumovaná voda od Elnino.sk

Beyonce Pulse parfumovaná voda

Gurmánska citrusová vôňa Pulse sa otvára žiarivými tónmi kvetu hrušky, mrazeného bergamotu a veľmi zaujímavého akordu modrého likéru Curacao Blue, ktorý určite dobre poznáte. Je to úvod veľmi energický a nikoho nenechá na pochybách, že nositeľka vône je živel, ktorý potrebuje zábavu asi tak ako workoholik svoju prácu. Likér má krásnu azúrovo modrú farbu a preto i parfum samotný nechala Beyonce zámerne modrý. Týmto sa ospravedlňujem za zámenu obrázku v úvode článku. Namiesto flakónu Beyonce Pulse NYC tam mal byť samozrejme iný flakónik. Presne ten, čo vidíte na obrázku vyššie. V srdci vône panuje orchidea z rodu Bluebird, ktorá je trošku iná. Má modro-fialový kvet a Pulse je vôbec prvý parfum, v ktorom bola použitá. Kvetinové srdce dotvára nežná pivónia a jazmín. Kvety však nedávajú až takú silu ako drevitý základ s pižmom a so sladkou vanilkou. Citrusy, vanilka a curacao, to je exotická trojica, pre ktorú Vás môžu muži aj zjesť od lásky. Beyonce Pulse je gurmánska vôňa údajne na deň, ale myslím si, že by ste ju s prehľadom mohli použiť aj na lovecký večerný výjazd. Beyonce Pulse má od kvetinovej víly ďaleko. Až odoznejú tie svieže a energické tóny v úvode a energická šelma sa zmení na mačiatko, ktoré pradie, večer môže pokračovať aj v komornejšej atmosfére.

Vôňu Beyonce Pulse môžete získať na Elnino.sk už od *11,44 €

Jennifer Lopez My Glow

Jennifer Lopez My Glow EdT na Elnino.sk

Jennifer Lopez My Glow EdT

Vôňa Jennifer Lopez My Glow bola údajne vytvorená behom tehotenstva Jennifer Lopez. To by mohlo vysvetľovať aj toho roztomilého anjelika s rozprestrenými krídlami na vrchnáčiku tohto parfumu i dôvod, prečo je kompozícia tvorená práve v tomto štýle. Je to pravý opak rozjarenej Beyonce. Bude na Vás pôsobiť ako sila prírody. Čisto a nežne ako keď matka dohliada na svoju ratolesť. Má svoju dôstojnosť, svoju eleganciu, nehu i romantickú lásku. My Glow je jednoznačne ženská vôňa bez prítomnosti akýchkoľvek rušivých prvkov, ktoré by rušili jej harmóniu.

Jennifer Lopez My Glow je toaletná voda na každodenné nosenie. Vzhľadom na jej koncentráciu (toaletná voda je väčšinou menej koncentrovaná ako parfumovaná voda) si ju môžete dovoliť nosiť do práce, do školy, na voľný čas, alebo si jej vôňou zlepšovať náladu počas plnenia materských povinností.  Ak potrebujete odviesť dieťa do škôlky, tak smelo si ju dajte. Patrí k optimistickým vôňam, pri ktorých dokážete vypnúť stres a nevybuchnúť, nech by Vám ten malý drobec nachystal akékoľvek nepríjemné prekvapenie. Ani kolegovia nebudú nad Vami ohŕňať nos. My Glow sa otvára tónmi levandule, lekna a frézie, čo symbolizuje dokonalý relax niekde v záhradke pri jazierku a žblnkotajúcej vode. Jej svieži úvod Vás určite nesklame. Aj po odoznení prvotných tónov nastupujú ďalšie svieže tóny ďalších kvetov s nežnou dominanciou zelene. Drevitý základ prilepšený vanilkovo-mandľovým heliotropom bezpečne vôňu prevedie Vašim dňom bez zbytočného rozptyľovania pozornosti od kvetín. Vôňa od Jennifer Lopez – My Glow nie je príliš sladká ale ani svieženka to nie je. Má všetkého tak akurát. Maximálne nekonfliktná vôňa, anjelsky nevinná, kašmírovo jemná a úplne vhodná na každodenné nosenie.

Vôňu Jennifer Lopez My Glow môžete kúpiť už od *15,43 €

* Ceny parfumov sú aktuálne k 8.4.2015

Už viete, či budete voňať Beyonce alebo ako Jennifer Lopez? Jedna z týchto vôní (a možno aj obidve) Vám určite bude bližšia. Ktorú z nich vyskúšate?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This