Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 2.5.2019 v Novinky, Pleťová kozmetika, Poradňa, Starostlivosť | Bez komentárov

Bi-Oil Gel – po 30 rokoch ďalší revolučný produkt

Bi-Oil Gel – po 30 rokoch ďalší revolučný produkt

Ak vaša pokožka i v tomto ročnom období pripomína vysušenú step, revolučný Bi-Oil Gel by sa mal vydať na cestu k vám. Vďaka týmto argumentom nezaváhate ani na sekundu.

Doprajte svojej pokožke výživu a hydratáciu, akú si zaslúži. S telovým gélom Bi-Oil Gel na suchú pokožku sa skamarátite za pár okamihov.

Kto by nespoznával povedomé oranžové logo a známy olej Bi-Oil PurCellin Oil? Tento produkt sa už 30 rokov vyskytuje v každej kúpeľni i domácej lekárničke. Za tri desaťročia stihol získať stovky ocenení. Len na domovskej stránke značky Bi-Oil som ich napočítala presne 424 a to určite nebudú všetky. Veď každých pár sekúnd sa niekde na svete predá jedna fľaštička oleja.

Od oleja k olejovému gélu Bi-Oil Gel

Olej Bi-Oil PurCellin chvália farmaceuti, dermatológovia v dennej starostlivosti, detskí lekári, pôrodné asistentky i gynekológovia. Vo veľkom ho odporúčajú tehotným ženám i deťom vo fáze rastu, kedy pokožka najviac potrebuje pomôcť s elasticitou, aby sa zabránilo vzniku strií. Využitie oleja však nekončí v starostlivosti o pleť na tvári a na tele. Olej Bi-Oil PurCellin tiež bráni suchosti, zjednocuje tón pleti, minimalizuje vrásky, hojí drobné ranky, popáleniny a znižuje viditeľnosť jaziev už vzniknutých strií. Je to legenda a všeliek, ktorý na tomto svete nemohol ostať sám. Po rokoch výskumu prináša značka Bi-Oil ďalší poklad a jej novým zázrakom je Bi-Oil gél.

Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi, ktorý gél neobsahuje vodu?

Bi-Oil Gel! Možno jediný na celej zemi. Ružový, olejovo-gélový hybrid, ktorý je podobný želé, vonia po ružiach a predáva sa v téglikoch. Vzhľadom nie je ničím odlišný od iných predávaných gélov určených na starostlivosť o suchú pokožku. Kľúč k jeho 100 % úspešnosti hľadajme v zložení.

Značka Bi-Oil sa rozhodla nahradiť vodu svojim zázračným olejom Bi-Oil PurCellin. Môžeme preto očakávať solídnu dávku olejov z nechtíka, harmančeka, rozmarínu a levandule i extra pridaný vitamín E a vitamín A.

Gél tiež obsahuje tekutý parafín, bambucké maslo, glycerín, lanolín, ureu (látku, ktorá v pokožke viaže vodu), hojivý bisabolol a niacínamid (vitamín skupiny B), ktorý pomáha v lepšom účinku hyaluronátu sodného (ďalšia zložka na hydratáciu).

Hydratácia, ktorá trvá

Bola som naň veľmi zvedavá, pretože už vlastním olej a neviem si ho vynachváliť. Po rokoch zisťujem, že olejové produkty mojej pleti sedia a tie gélovo-olejové ešte viac. Len nimi nesmiem šetriť. Zvyknutá z používaní iných gélov som teda hrabla rukou do téglika a nabrala príliš veľa gélu. A to veru nebolo treba.

Telový gél Bi-Oil Gel je výživný a bohatý na zvláčňujúce zložky. Aj najmenšie množstvo lepkavého a chladivého gélu sa pri styku s pokožkou pomerne rýchlo mení na skvelo rozotierateľný a dobre vstrebateľný olej. Ten pokožku okamžite zjemní a zvláčni aj bez zanechania mastného filmu na jej povrchu. A to je presne tá správa, ktorú očakávali ľudia bojujúci so suchosťou kože. Tí neraz museli čakať aj 15 minút, kým sa smeli obliecť. To už teraz nebude nutné.

Ja však nie som jedinou, kto zaznamenal rozdiel. Telový gél nechala značka testovať viacerým ľuďom a toto boli výsledky:

  • 100 % osôb po 2 týždňoch zaznamenalo zlepšenie stavu kože
  • 82 % z nich videlo výsledky už za dva dni
  • 92% osôb pocítilo výborný hydratačný efekt hneď po nanesení

Vďaka vysokému obsahu aktívnych zložiek až 96% osôb (vrátane mňa) tvrdí, že v porovnaní s inými gélmi spotrebujete na svoje telo výrazne menej gélu Bi-Oil. Keď teda zohľadníme ekonomické faktory a efektivitu, môžeme už teraz vyhlásiť telový gél Bi-Oil Gel za produkt roka 2019.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This