Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 22.3.2017 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Black Opium Floral Shock – kvetiny, ktoré šokovali

Black Opium Floral Shock – kvetiny, ktoré šokovali

Zlé jazyky tvrdia, že novinka roku 2017, Black Opium Floral Shock, je vôbec najhoršia z celej línie, iní hovoria opak. Preto Vám túto šokujúcu krásku predstavím a Vy si spravíte vlastný názor.

Parfum Black Opium Floral Shock šokoval

Nech už si na internete v diskusiách prečítate alebo od priateľov vypočujete čokoľvek, treba vziať do úvahy, že novinka Black Opium Floral Shock nemá kopírovať žiadnu z vôní línie Black Opium. Ona z nej iba vychádza a prevzala niektoré z tónov svojej najstaršej sestry. Aj legendárna parfumovaná voda Chanel No. 5 má niekoľko verzií a zatiaľ čo táto vôňa na mojej pokožke nevonia dobre, za Eau Premiere sa len tak trasiem. Ani módny dom Yves Saint Laurent si od svojich parfumérov nežiadal žiadne klony, veď to by sme všetky voňali rovnako.

Explózia kvetín a energie kávy

Nuda tu nebude v žiadnom prípade! Začiatkom roku 2017 Yves Saint Laurent oznámil vydanie novej verzie populárnej vône Black Opium s názvom Black Opium Floral Shock“. Nová edícia sľubuje výrazné odľahčenie s nutnou dávkou čerstvých kvetov a zelených akordov. Novinka je výrazne zelenšia a sviežejšia ako pôvodná vôňa i verzia Nuit Blanche.

Na horúce dni nadchádzajúcej jari a leta bude dámska novinka dokonalou voľbou – hladká a krémová vôňa je dokonale vyvážená ľadovou smršťou zelene a ovocia. V mrazivých dňoch síce radšej siahnem po pôvodnej teplejšej vôni Black Opium, ale s čistým svedomím môžem Black Opium Floral Shock označiť za vôňu nositeľnú po celý rok.

Vaša moderná ľadová káva

Osviežujúca a povzbudivá vôňa Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock zasiahne Vašu pokožku kvetinovou spŕškou doplnenou o známy akord kávy. Tento typický kávový akord je jednou zo spojitostí medzi zložením novinky a Black Opium.

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Pre úplne nové prevedenie zloženia by sme mohli tóny novinky označiť a vôňu zaradiť medzi kvetinovo – ovocné vône. Neočakávajte lepkavú, cukrovú a výrazne presladenú vôňu, práve naopak. Nová vôňa YSL Black Opium Floral Shock sa nepodobá ničomu, s čím sme už mali v tejto línii česť. A celkovo nedokážem nájsť jej podobnú vôňu ani v sortimente iných značiek. Kávový akcent, tentoraz v podobe ľadovej kávy, je doplnený o pikantný citrusový úvod (citrón, bergamot, cukornatá hruška), dominantné biele kvetinové srdce a základ z hodvábneho bieleho pižma.

Príval sviežosti, ktorej nejde odolať

YSL Black Opium Floral Shock prináša omračujúcu sviežosť, po ktorej budete túžiť zas a zas. Novú a doteraz v línii neznámu vôňu fréziových kvetov dopĺňa ľahká citrusová zmes s arómou cukornatej hrušky, ktorú následne zasype náruč zmyselnej gardénie a absolut z kvetov pomarančovníka. Hruška a pomarančovník je ďalším spomínaným spojením s Black Opium.

Kvetinová novinka Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Kvetinová novinka Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Nie je tu žiadna vyhradená veková skupina. Nosiť ju môžete i Vy. Zvodná tajomná nota bieleho pižma dodáva Black Opium Floral Shock potrebnú dávku elegancie, mladosti i zrelosti zároveň. Jej podmanivá a neopakovateľná vôňa vám nedá spať. Akýkoľvek odpor je márny – nebráňte sa, ovoňajte ju a možno ako ja prepadnete jej omamnému čaru.

Novinku Black Opium Floral Shock kúpite na Elnino.sk

Pri vytváraní tejto novinky nás YSL rozhodne nešetril. Nič starého v novom šate nečakajte. Toto je „iná káva“. Veď s čím iným už chcete vykročiť z davu, ak nie s parfumom takej slávnej značky, ako je Yves Saint Laurent? Už ste vyskúšali novinku Black Opium Floral Shock? Na ktorú stranu sa prikloníte svojim názorom? Bola to láska na prvé ovoňanie?

[Total: 2    Average: 3/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This