Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 4.10.2017 v Vône | Bez komentárov

Boss The Scent Intense – nové a intenzívne parfumy Hugo Boss

Boss The Scent Intense – nové a intenzívne parfumy Hugo Boss

Aké parfumy sa hodia do chladného jesenného rána? Možnými kandidátmi sú nové parfumy Hugo Boss Boss The Scent Intense! Pre vyššiu koncentráciu aromatických olejov sú jednoducho neprehliadnuteľné.

Vyššia intenzita je na jeseň žiadaná

Potom, ako v preminulom roku prišiel Hugo Boss so svojou novou ľúbivou vôňou pre pánov Boss The Scent a hneď o rok neskôr k nemu pridal dámsku polovičku, bolo len otázkou času, kedy značka príde s nápadom intenzívne novinky. Možno ste si všimli, že vo väčšine edícii je nejaká vôňa s prívlastkom „Intense“.

Očakávané prišlo. Na jar 2017 značka predstavila ďalšie novinky – intenzívne a údajne koncentrovanejšie parfumy Boss The Scent Intense.

Hugo Boss Boss The Scent Intense

Už pôvodnú vôňu z tejto línie som chválila v článku Koktail nových vôní, ale ani novinka nesklamala, čo sa týka očakávaného zloženia. Neodmysliteľný ovocný prvok – africká maninka je tu prítomná. Nechýba ani povinný mužný prvok – tóny kože. Spočiatku mi v hlave vŕtalo, či Hugo Boss Boss The Scent Intense nevystupňuje tóny zázvoru a citrusov, pretože práve pikantné korenie býva dominantný prvok intenzívnych vôní, ale našťastie nie. Citrusy dostali padáka a koža s kardamómom boli prekvapivo tým prvým, čo na mňa z kompozície vyskočilo. Hneď sa mi pripomenula iná novinka – Gucci Guilty Absolute Pour Homme, ktorú Vám predstavím niekedy nabudúce, len v omnoho ostrejšom podaní.

Hugo Boss Boss The Scent For Him Intense

Hugo Boss Boss The Scent Intense

Nie každému sa tento začiatok Boss The Scent Intense bude páčiť. Domnievam sa, že ten ostrý metalický až gáfrový závan má na svedomí levanduľa. Ale takto ostro vôňa pôsobí najmä na testovacom papieriku. Byť Vami, tak nedám na reči a skúsim ju aj na pokožke. Po zahriatí koža stráca svoju ostrosť a nastupuje maninka s vanilkou.

Nie je to parfum, ktorý by mal Vaše okolie odrovnať svojou silou. Aj výdrž bude individuálna. Z dobre prekrvenej pokožky (ako je tá moja) sa porúča o čosi skôr a ani nevytvára voňavý chvostík, viac sa drží pri koži. Nečakajte veľa podobnosti s Boss The Scent. Nová aromatická korenistá vôňa Boss The Scent Intense sa výrazne líši od pôvodnej verzie. Je pikantnejšia a sladšia, ale svojich fanúšikov si isto nájde.

Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense

Ak ste čítali článok Sneh z lupienkov kvetov, potom viete, že som bola veľmi kritická v hodnotení predchodkyne novej kvetinovo – ovocnej vône Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense. Nemám nič proti masovo obľúbeným parfumom, avšak ten z minulého roka pre mňa ničím nenapĺňal podstatu vôní ideálnych na večer. Gurmánsku stránku mal, ale chýbala mi v ňom tá výrobcom spomínaná tma, hrejivosť, zmyselnosť. Čo som našla v novom flakóniku?

Hugo Boss Boss The Scent for Her Intense v reáli

Hugo Boss Boss The Scent for Her Intense v reáli

Akonáhle som prvýkrát vyskúšala novinku, zasvietili mi oči. Sladká medová aróma v úvode a vanilka v základe prehĺbili ostatné tóny a zmizla frézia, ktorá v tej predošlej vôni aj tak veľa vody nenamútila. Táto nová vôňa sa mi páči oveľa viac.

Hugo Boss Boss The Scent for Her Intense

Hugo Boss Boss The Scent for Her Intense

Kakao ani v novej skladbe nejako nevyniká, no so sladkými poznámkami medu vyznieva zrozumiteľnejšie, vôňa ako taká má dlhšie trvanie a je pochopiteľne sladšia. Najmä v úvode si broskyňa drží imidž sladkého sirupu a slabšie povahy z nej môže rozbolieť hlava. Konštatujem, že pre tento štart sa môže dostať novinka do zlých rečí. Ale ak môžete vydržať ten mierne syntetický medový mix, vyčkajte tých 20 – 30 minút. Oplatí sa.

Až med splynie s pokožkou, prichádza zmena opojnej vône na disktrétnu. V tejto fáze mi už novinka pripomína telovú kozmetiku s vôňou broskyne a vanilky. Vanilka je vlastne jediným tónom, ktorý udržiava vôňu nažive aj po tej prvotnej sladkej facke, medových motúzoch, či ako by som tento štart výstižnejšie nazvala. Vo finále však aj vďaka nej máte vôňu, ktorá sa dá nosiť na bežný večer i na bežný deň. Ľudia okolo Vás rozhodne nebudú na Váš nový parfum nadávať. Skôr sa dočkáte komplimentov.

Pokiaľ máte záľubu v sladších parfumoch, potom bez rozmýšľania vyskúšajte nové vône Boss The Scent Intense. Prípadne pozrite aj menej sladké novinky iných značiek. Zo širokej ponuky si určite vyberiete.

Vyskúšali ste už nejaké vône od Hugo Boss, alebo ste mali možnosť porovnať novinky s predošlými verziami? Čo si o nich myslíte Vy?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This