Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 24.1.2018 v Novinky, Vône | Bez komentárov

Bottega Veneta Eau de Velours pre milovníčky kože

Bottega Veneta Eau de Velours pre milovníčky kože

Ak sa v obchodoch s obuvou neviete nabažiť neodolateľnej vône kože, novinku Bottega Veneta Eau de Velours musíte mať. Odráža sa v nej kvalita a neprekonateľné remeslo vychýrenej talianskej značky.

Pár slov o koži

Koža je ten najlepší materiál v módnom svete. Doteraz nikto nevynašiel nič, čo by sa jej vlastnosťami vyrovnalo. Značka Bottega Veneta, popredný taliansky výrobca vecí z kože, si na nej postavila celú svoju kariéru. Samotná vôňa kože je tptiž tak nenapodobiteľná a krásna, že pri predstave kožených čižmičiek a rukavičiek sa nejednej žene rozbúši srdiečko.

Hladká, brúsená koža či velúr (semiš) sa dokonalo prispôsobí telu. Správa sa doslova ako druhá koža. Kto ju nosí, vyzerá záhadne, sebavedomo, štýlovo, spontánne, elegantne, zvodne. Z vyžarovania poznáte, že máte dočinenia s človekom, ktorý vie, čo chce a ktorý sa o seba stará. To isté vyžarujú parfumy. Suchý a hrejivý základ z kože zvýrazní krásu všetkého, čo sa s ním zmieša a sexepíl z neho srší na všetky svetové strany. Dámska novinka Bottega Veneta Bottega Veneta Eau de Velours vďaka nemu postaví do pozoru mužov a spolu s nimi celé Vaše okolie. Aká je?

Bottega Veneta Eau de Velours parfumovaná voda

Bottega Veneta Eau de Velours parfumovaná voda

Bottega Veneta Eau de Velours

Pokiaľ sa vyžívate v nevšedných kombináciách so živočíšnym koženým aspektom, novinku z dielne Bottega Veneta musíte dôkladne preskúmať. Značne sofistikovaná chypre-kvetinová vôňa s nádychom vintage štýlu sa tentoraz točí okolo okvetných lístkov zamatového absolútu z ruže. Ten bol umiestnený na lôžko z dôverne známeho tónu kože.

Bottega Veneta Eau de Velours a jej tóny

Bottega Veneta Eau de Velours a jej tóny

Dajte preč vrchnáčik a nechajte na svoju pokožku dopadnúť decentnú spŕšku kvapiek. Za výraznej podpory bergamotu a ruže v úvode sa Vám pred nosom otvorí nečakane intenzívna a originálna dámska vôňa, ktorá vás bude uchvacovať svojou neskonalou krásou po viac ako 10 hodín.

Za živosť a moderný dojem z novinky môže sladko-kyslá slivka okorenená štipkou korenia. Spočiatku som sa jej kombinácie s pačuli obávala. Je to už tak trošku otrepané spojenie. Slivka navyše býva sladká, čo nie je charakteristika žiadnej z vôní Bottega Veneta a sladkosť by tu nemusela byť na osoh. Novinke Bottega Veneta Eau de Velours však naopak prepožičala potrebnú dávku čerstvosti. Stala sa skvelým kontrastným prvkom, ktorý dokonale ladí s ostatnými zložkami.

Kožená dohra v závere je opäť fenomenálna. Koža, ktorej mäkká vôňa rezonuje vo Vašom nošteku od samého začiatku, prichádza do finále v intenzite, ktorá sa vytráca len pomaly. Zrejme je to podmienené prítomnosťou spomínaného pačuli, ktoré nám dobre zamiešalo karty.

Novinka Bottega Veneta Eau de Velours

Novinka Bottega Veneta Eau de Velours

Nielen vôňa, ale aj obal parfumovanej vody Bottega Veneta Eau de Velours si zachováva autentickosť voči zavedenému konceptu značky Bottega Veneta, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim spracovaním a inovatívnym dizajnom. Mäkké, jemne zaoblené krivky zdobí velúrová šnúrka uviazaná na hrdle flakónu.

Zahaľte sa do zvodných tónov vône Bottega Veneta Eau de Velours a podčiarknite svoju krásu a pôvab s touto elegantnou parfumovanou vodou ideálnou na jesenné, zimné dni i na jar.

 

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This