Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 31.1.2018 v Dámske vône, Pánske vône, Poradňa, Vône | Bez komentárov

Bratislavská predajňa Elnino poteší všetkých zamilovaných

Bratislavská predajňa Elnino poteší všetkých zamilovaných

Oslava dňa zamilovaných sa i v našej kultúre pomaly udomácňuje a preto sa bratislavská predajňa Elnino predzásobila krásnymi vôňami, ktoré na svätého Valentína určite neostanú bez kladnej odozvy.

Kde sa bratislavská predajňa Elnino nachádza?

Vedeli ste, že vôbec nejaká bratislavská predajňa Elnino existuje? Už som o nej neraz písala, ale opakovanie je vraj matkou múdrosti, takže Vám ju pripomeniem. Kamenný obchod Elnino.sk nájdete v obchodnom centre CUBICON na 2 poschodí (viď mapa). Bratislavská predajňa Elnino môže byť odberným miestom pre Vaše objednávky, ktoré ste si zadali online na webe www.parfemy-elnino.sk. Poštovné v prípade osobného vyzdvihnutia neplatíte. Obchod je však taktiež miestom pre priamy predaj. Niektoré originálne parfumy svetových značiek z veľkej ponuky Elnino tu kúpite za tie isté ceny ako na internete.

Bratislavská predajňa Elnino odporúča

Ako každý iný sviatok známy zo zahraničia, deň sv. Valentína ešte potrebuje nejaký ten čas, kým si ho obľúbia všetci. Iný kraj, iná kultúra. A buďme úprimní, sviatok lásky vyvoláva dosť komplikované emócie. Hlavne u tých, ktorí sú nezadaní alebo relatívne čerstvo po rozchode. V každom prípade však Valentín nie je dôvodom prepadať depresii. Vždy môžete urobiť niekomu radosť. Alebo potešte i seba, však si to zaslúžite! Opýtala som sa dám z predajne, ktoré parfumy zákazníci najviac vyhľadávajú. Tu sú ich tipy pre dámy.

Giorgio Armani Sì EdP

Parfum od Armaniho Giorgio Armani Sì patrí medzi teplé vône, ktoré hravo porazia chlad. Práve tomu sa najbližšie týždne asi nikto nevyhne, ak sa pravda nechystáte na výlet do teplejšej krajiny. Maestro Armani svoj počin venoval silným a nezávislým ženám s elegantným, kultivovaným zjavom.  Viac sa dočítate v článku Parfum v réžii minerálov.

Burberry My Burberry EdP

Ani jedna módna nadšenkyňa či romantická duša neostane sklamaná z vône My Burberry. Čerstvé kvety ruže osviežené ovocím a pripomínajú londýnske kvetinové terasy hojne zaliate prvým jarným dažďom. Je to maximálne prirodzený kúsok na každý deň. Vôňu z tejto edície môžete zakúpiť aj ako parfum My Burberry Black ideálny na špeciálne príležitosti.

Dámske parfumy (nielen) na Valentína

Dámske parfumy (nielen) na Valentína

Carolina Herrera Good Girl

Aký parfum kúpiť odvážnej zvodkyni, ktorá rada privádza mužov do nežných rozpakov? Odpoveď je jednoznačná. Kúpte koktail z jazmínu, kávy, mandlí a kakaa, predstavený v článku Carolina Herrera Good Girl dobýva svet na podpätkoch. Parfumovaná voda Good Girl poteší zaručene viac než plná náruč ruží a už trošku neoriginálna bonboniéra.

Jimmy Choo Jimmy Choo EdP

Baviť sa a zabávať ostatných,… módne vône značky Jimmy Choo sú vždy pripravené riadne to s Vami roztočiť. Parfumovaná voda Jimmy Choo púta pozornosť modernou vôňou plnou orchideí, tónov zelene, pačuli a nečakaným akordom sladkého karamelu. Ktorej dáme nevadí byť v centre diania, tá si v nej okamžite nájde zaľúbenie.

Voňavé tipy, aby aj páni boli sexy

Opäť došlo na moje slová a aj dámy z Bratislavy potvrdili, že koža je sexy. Preto milí páni, poďte s kožou na trh a vyskúšajte parfumy, ktoré Vaše prirodzené pižmo sebavedome doplnia o niečo, z čoho dámy šalejú. Jeden z nich Vám určite sadne.

Aby ste sa medzi nimi vedeli ľahšie rozhodnúť, mali by ste poznať, či jeho / Vašej pokožke viac vyhovujú teplejšie, korenisté a jemne sladké parfumy, alebo naopak niečo chladné, viac drevité, čo pôsobí ako poryv vetra smerujúceho z hôr. Ak ste zvolili prvú možnosť, Christian Dior Fahrenheit už čaká. Športovo založení muži a páni milujúci sviežosť môžu zvoliť druhú možnosť – sexy pánsky parfum Bottega Veneta Pour Homme.

Pomohli Vám tipy vybrať ten najlepší valentínsky darček? Výborne. Teraz už stačí iba objednať parfum online alebo poň skočiť do obchodu, kým sú zásoby. Bratislavská predajňa Elnino je plná krásnych vôní a z týchto konkrétnych sú k dispozícii nielen testery na ovoňanie a odskúšanie, ale taktiež krásne darčekové balenia. A ak by ste nevedeli vybrať, usmievavé dámy sú nachystané pomôcť Vám. Ak máte do nášho hlavného mesta cestu, alebo v ňom či jeho okolí dokonca bývate, zastavte sa.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This