Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.7.2015 v Mejkap, Poradňa | Bez komentárov

Bronzer a opálenie na počkanie

Bronzer a opálenie na počkanie

Bronzer je tým najlepším pomocníkom, keď chceme byť hnedí ako čokoláda alebo čerstvo upečený koláč. Tak rozhoďte po svojom tele tento hviezdny prach a vneste do svojej tváričky trošku ich jasu.

Bronzer pre každý typ pleti

Každý túži vyzerať dobre, ale nie každý sa môže opaľovať. Ani soláriá a samoopaľovanie nie je vždy riešením. Sú ľudia, ktorých pokožka to jednoducho netoleruje. No máme ostať navždy bledí? Neexistuje. Ešte stále je tu možnosť získať bronzový nádych bezpečnou cestou. Tým riešením je dekoratívna kozmetika. Konkrétne bronzer, ktorý prežiari pleť a zvýrazní farbu Vašej pokožky.

Ako používať bronzer

Bronzer je geniálnym líčidlom, ktorý dodá výraz lícnym kostiam i očiam, predĺži tvár a najmä vyčaruje vzhľad, akoby Vás pobozkalo slnko svojimi lúčmi. Veľa žien má obavu používať ho z prostého dôvodu. Zdá sa im, že im tvár príliš rozširuje. Vtip je však v tom, že bronzer môže urobiť i pravý opak. Pokiaľ sa nanesie na správne partie, môže naopak tvár veľmi príjemne zúžiť. Kľúčom je nenanášať bronzer ako tvárenku. Naniesť trblietavý prášok priamo doprostred líc znamená, že im pridáte objem. Špeciálne vtedy, ak Váš produkt obsahuje trblietky. Bronzer sa vždy nanáša pod líčka a nad líčka a presne tam, kde by Vás opálilo aj slniečko. Tvár sa ním ako keby kontúruje. Bronzerom môžete vytónovať tiež okraje čela, očné viečka a trošku naniesť aj na bradu. Hrou svetla a tieňa vzniká zaujímavý kontrast, ktorý vytvorí dojem štíhlosti.

Dajte si však pozor na jednu vec. Všetkého veľa škodí. To platí i pre hnedé odtiene. Bronz je príjemný, no nie na celej tvári. Ak ste zamýšľali použiť k nemu béžový alebo hnedý rúž, radšej na to zabudnite. Vaša tvár by takto zanikla. K odtieňom hnedej najlepšie pasujú terakotové, oranžové a ružové odtiene. Takže keď budete líčiť pery, zvoľte si rúž v jednej z týchto farieb. Podobne farbu na očných viečkach doplňte nejakým zaujímavým kontrastným odtieňom.

Aké sú najlepšie bronzery?

Rimmel London Natural Bronzer Waterproof Bronzing Powder

Bronzer Rimmel London Natural Bronzer Waterproof Bronzing Powder

Zákazníčky majú v tejto veci úplne jasno. Na prvej priečke sa umiestnil bronzer od značky Rimmel London Natural Bronzer Waterproof Bronzing Powder . Je vodeodolný a jeho najväčšia prednosť spočíva v jeho matnom vzhľade. Čoraz viac žien si neželá trblietavé bronzery. Hovorí sa o ňom, že odtiene bronzera majú správne vyváženie teplých a studených pigmentov, preto na líčkach vyzerajú prirodzene, čo  ho robí maximálne vhodným produktom na kontúrovanie. Aplikuje sa ľahko a znesie i malú spŕšku kvapiek vody.

Chváleným produktom je tiež bronzer Elizabeth Arden Beautiful Color Bronzing Duo. Síce sa Vám bude lepšie nanášať menším štetcom, pretože políčka s farbami sú menšie, zato dlho vydrží, vyzerá prirodzene, má jemný lesk, farbu je možné vrstviť a vytvárať tak tmavšie i svetlejšie plochy, čo len tak hocijaký bronzer nedokáže. Iné bronzery sa Vám buď zhlukujú, alebo opadávajú.

Bronzer Guerlain Terracotta Bronzing Powder je jeden z tých guerlainovských produktov, ktoré nie je tak ľahké zmyť a vodeodolnosť sa považuje za jeho najsilnejšiu stránku. Hoci pigmentácia patrí k tým silnejším a veľa ho na jedno použitie neminiete, jeho jemná textúra umožňuje dokonalé tónovanie pleti a rozotieranie dostratena. Nikdy s ním neurobíte čiarky na koži.

Nemáte priveľa peňazí na bronzer? NYC New York Color Sun 2 Sun Bronzing Powder je jeden z tých lacnejších produktov. Jeho odtiene chytajú teplejšie odlesky, preto na studené tóny pleti pasovať nebude, podobne sa nebude dať dobre aplikovať hubkou, ak ste si na hubky zvykli, radšej použite štetec. No jeho textúra je príjemná, prášok sa dá vrstviť a rozhodne patrí k tým lepším produktom v tejto cenovej kategórii.

V ponuke Elnino.sk nájdete aj ďalšie bronzery nájdete, mejkapy, tvárenky a púdre. Kliknite pre kompletnú ponuku.

Či už má Váš bronzer farbu nugátu, karamelu, čokolády alebo orieškov, vždy sa oplatí mať aspoň jeden doma, nech sme pekne hnedí. Aj keby ste sa predsa len toto leto opálili, bronzer Vás krásny vzhľad len a len podčiarkne.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This