Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.1.2015 v Dámske vône, Vône, Zaujímavosti | Bez komentárov

Burberry a limitovaná edícia Body Gold

Burberry a limitovaná edícia Body Gold

Keď sa v septembri roku 2011 objavila vôňa Burberry Body, nikto netušil, aký úspech bude mať. Hneď v prvý deň uvedenia na trh sa dámsky parfum Burberry Body začal predávať v 150 krajinách sveta. A čo najlepšie oslávi úspech? No predsa limitovaná edícia.

Dámsky parfum Burberry Body; Zdroj: www.celebrityendorsementads.com, parfum možno zakúpiť na Elnino.sk

Dámsky parfum Burberry Body; Zdroj: www.celebrityendorsementads.com

Parfum Burberry Body, špeciálne jeho kampaň, potešil všetky oči. Dámy boli očarené krásnym flakónom. Bolo to čosi nové, na čo dovtedy neboli zvyknuté. Aj kampaň sa vydarila a príťažlivá herečka z filmu Transformers 3, Rosie Huntington-Whitely, svojimi fotografiami, na ktorých sa objavuje vo vskutku odvážnych pózach, potešila nejedno mužské očko. Ako sa o Burberry Body vyjadril Christopher Bailey, kreatívny riaditeľ značky, parfumovaná voda Burberry Body má byť najvzrušujúcejším kúskom, aký kedy vytvorili. Zachytáva totiž ikonického ducha celej značky a jej dnešok pozoruhodným a veľmi zmyselným spôsobom.

Limitovaná edícia Burberry Body

Vymyslieť nový dizajn je v tomto voňavom odvetví ten najlepší spôsob, ako osláviť vydarené uvedenie vône. Parfum sa tým jednak pripomenie verejnosti a vzbudí záujem svojim vylepšeným vzhľadom a nový dizajn môže taktiež potešiť svojich verných fanúšikov. Niektoré značky vedia pri tejto príležitosti pozmeniť i zloženie, no viac značiek ostáva pri osvedčenej kompozícii a nič nepridávajú ani nič neuberajú.

Burberry Body a jej limitovaná edícia Burberry Body Gold Limited Edition vsadili na istotu a zložením sa rovnajú. Parfum si zachoval svoju povestnú skvelú výdrž i silu. K zmene došlo u flakónu. Stále ide o tvar akejsi rakety. Táto však smeruje k hviezdam, od ktorých prebrala svoj zlatisto-bronzový lesk. Vyzerá štýlovo, prudko elegantne a glamour.

Kompozícia Burberry Body Gold Limited Edition

Burberry Body Gold Limited Edition parfumovaná voda (EDP) dostupná v obchode Elnino.sk vo viacerých verziach

Burberry Body Gold Limited Edition parfumovaná voda

Vôňa sa otvára tónmi horkastej paliny, osviežujúcej broskyne a nežnej frézie, ktorú kvetinové srdce pošle ešte o niečo bližšie k elegancii a klasickému štýlu. O to sa postará ruža, kosatec a santalové drevo, ktoré dávajú vôni púdrový záver. Vôňa sedí ako druhá koža a určite by sa o nej dalo povedať, že sa ľahko stane Vašou srdcovou vôňou vďaka vysoko exkluzívnemu prídavku kašmírového dreva. Drevo s pižmom sú ako starý manželský a veľmi dobre zohraný pár. Sú to pre túto vôňu charakteristické prvky. Ucítite ich od začiatku až do úplného konca. Aby vôňa nabrala aj trošku sladkosti, zlatá ambra a vanilka nám ju prisladili.

Ako vidíte, orientálno-kvetinové tóny parfumu Burberry Body Gold sú skutočným mixom pre dámu mnohých tvárí. Parfum sa najviac hodí na zimu a jeseň, no s prehľadom by ste ho mohli nosiť i na jar.  Skrýva veľké množstvo emócií. Ako keby žene rozumel tak dobre ako jej najmilší priateľ a mohol ju sprevádzať na každom kroku. Nechýba mu nič. Ani sladkosť ani hrejivé nuansy a dávka elegancie i sviežosti. Keď bude treba, budete pôsobiť zmyselne a prítulne. Až usúdite, že je čas obliecť kostým a ísť do práce alebo na pracovný obed či večeru, zapadne i tam. Táto limitovaná edícia demonštruje teplo a zmyselnú klasiku, ale súčasne sviežim a nenásilným spôsobom oslavuje druhé výročie kolekcie Burberry Body.

Parfumovanú vodu Burberry Body Gold Limited Edition zakúpite na Elnino.sk vo verzii 60 a 85ml. Dostupný je i tester s objemom 85ml. 

Vrelo odporúčam tiež príjemný parfumovaný krém Burberry Body Gold Limited Edition. Ide o telový krém, ktorým podporíte účinky a zafixujete vôňu parfumu na ešte dlhší čas. Ja zvyknem hovoriť, že mať k parfumu rovnako voňavé telové mlieko, krém či sprchovací gél je vždy dobrý nápad. Pôjdete s ním na večeru a ešte i ráno sa zobudíte krásna voňavá.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This