Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 13.9.2017 v Novinky, Vône | Bez komentárov

Bvlgari Splendida – nový luxusný rad a novinka 2017

Bvlgari Splendida – nový luxusný rad a novinka 2017

Luxusný rad kvetinových parfumov Bvlgari Splendida odhaľuje úplne novú tvár 3 unikátnych kvetinových motívov – kosatca, ruže a jazmínu. Ktorá z týchto noviniek nich bude tou pravou pre Vás?

Bvlgari Splendida – keď sa nemožné stane skutočnosťou

Značke Bvlgari sa podaril husársky kúsok. V novej línii vôní jej parfuméri zachytili jemné nôty tých najušľachtilejších kvetov používaných v parfumérskom odvetví a nechali ich zažiariť. Tento nový rad parfumov dostal meno Bvlgari Splendida a nový dizajn. Vzhľad flakónov je inšpirovaný elegantným šperkom na dámskom dekolte. Človek nemusí byť veštec, aby pochopil, že novinky Bvlgari Splendida majú reálnu šancu stať sa klenotmi v každej zbierke parfumov. Veď čo už len ženy milujú viac než čisté a nekomplikované vône? Predstavme si ich.

Bvlgari Splendida - luxusná línia nových vôní

Bvlgari Splendida – luxusná línia nových vôní

BVLGARI SPLENDIDA IRIS D’OR

Hlboko v zemi sú ukryté odnože koreňov irisu (kosatca), ktoré boli už od dávneho stredoveku kľúčovou zložkou pri výrobe vôní pre kráľovský dvor. Snáď najviac si ich nezameniteľnú kvetinovú vôňu obľúbila Katarína Medicejská, pre ktorú sa stal irisový púder neoddeliteľnou súčasťou módy. Kosatce sa však na výslnie dostali ešte oveľa skôr – už v starovekom Egypte bol iris uctievaný ako posvätná rastlina (pomenovaný po bohyni Iris). Aj dnes je iris absolute jednou z najcennejších zložiek, preto samozrejme nemohol chýbať ani v jednej z noviniek Bvlgari Splendida. Aby ste mali predstavu o jeho hodnote, k získaniu 1 kg iris absolute treba 8 ton čerstvých odnoží a trvá až 6 rokov, kým je rastlina pripravená vydať svoj voňavý poklad.

S Bvlgari Splendida Iris d’Or máte jedinečnú príležitosť okúsiť nezameniteľnú kvetinovú, hodvábne jemnú, púdrovú vôňu kosatcov. V úvode sa budete tešiť z ostrejších zelených akordov fialkových lístkov spoločne s mimózou a heliotropom. Zmyselné srdce potom celkom pohltí iris absolute, ktorý doprevádza drevitý hrejivý základ tvorený z rafinovaného santalového dreva, vetivera a tonky.

Bvlgari Splendida Iris d´Or

Bvlgari Splendida Iris d´Or

Nepredvídateľná a elegantná púdrová nôta kvetinovej krásky Bvlgari Splendida Iris d’Or vás uchváti svojimi ušľachtilými nuansami, ktoré okolo svojej nositeľky utvárajú priezračnú a žiarivú auru luxusu. Kráľovská vôňa pre kráľovnú.

BVLGARI SPLENDIDA ROSE ROSE

Zvodná ružová kytica Bvlgari Splendida Rose Rose je tvorená samotnou kráľovnou kvetín. Ultra-ženský kvetinový parfum v sebe zachytáva všetku jedinečnosť legendárnej damašskej ruže, ktorej vládu v ríši kvetín doposiaľ nikto nespochybnil a v súčasnosti je najviac pestovanou kvetinou sveta. Damašská ruža je právom považovaná za vonný poklad. Na 1 liter esenciálneho oleja je potrebné zozbierať špeciálnou technikou až 4 tony okvetných lístkov.

Vôňa Bvlgari Splendida Rose Rose sa otvára delikátnymi ovocnými tónmi mandarínky a bielej moruše, no jej kvetinové srdce úplne pohltila skvostná a ušľachtilá damašská ruža. Jej výrazný kvetinový buket napokon zmäkčujú drevité akordy santalového dreva a pižma v základe.

Bvlgari Splendida Rose Rose

Bvlgari Splendida Rose Rose

V každom 100 ml flakóniku Bvlgari Splendida Rose Rose sa vraj ukrýva až 45 kvetov damašskej ruže, ktoré vytvárajú pomyselný neviditeľný náhrdelník. Elegancia, pôvab a nekončiaca romantika, ktorú si môžete užívať deň čo deň.

BVLGARI SPLENDIDA JASMIN NOIR

Ako už naznačuje čierna farba flakónu, vzácny biely jazmín sambac je v kvetinovej drevitej vôni Bvlgari Splendida Jasmin Noir predstavený vo svojej vôbec najtemnejšej podobe. Zelenú až čajovú vôňu tohto druhu jazmínu so zmyselne sladkým finišom ani nejde dobre opísať, pretože také niečo musíte zažiť. Parfuméri ho väčšinou nazývajú „jasmine plus“, pretože jeho tajomná a intenzívna vôňa presahuje bežné chápanie a je až nebezpečne návyková a sexy.

Vedeli ste, že na jeden kilogram jasmine absolute parfuméri potrebujú až 8 miliónov kvetín? Už z tejto koncentrácie si azda viete predstaviť silu tejto vône. Nie, Bvlgari Splendida Jasmin Noir nie je v žiadnom prípade decentnou kancelárskou vôňou. Spočiatku sa síce zazelená, miazgové zelené podtóny sa nezaprú (oplýva nimi aj gardénia v úvode a tiež samotný jazmín), ale táto skvostná kráska nutne vyžaduje dostatočný priestor, aby mohol vyniknúť jej pôvab.

Bvlgari Splendida Jasmin Noir

Bvlgari Splendida Jasmin Noir

Jazmín ukazuje svoju dualitu. Najskôr sa javí ako zelený a čistý, neskôr silnie, sladne a načisto preberie celú vládu nad srdcom vône i každého muža, ktorého sa dotkne. Bvlgari Splendida Jasmin Noir je teplá, sladká, výrazná vôňa, ale napriek tomu nie je pre svoj sucho-drevitý podtón z orientálne ladeného kašmíru a pačuli dusivá či nebodaj otravná. Iba si drží svoju tajomnosť, aby vzrušenie z nej rástlo od začiatku až do samého konca.

Bvlgari Splendida - nový luxusný rad

Bvlgari Splendida – nový luxusný rad

Vyskúšajte niektorú z horúcich noviniek Bvlgari Splendida

Všetky tri novinky Bvlgari Splendida sú neskutočne vydarené a najmä vystihli samotnú podstatu 3 svetových ingrediencií. Ktorú z nich si vyberiete? Bude to sexuálne dráždivý a zmyselný jazmín? Vždy vďačná a romantická ruža? Či žiarivý, vznešený a elegantný iris?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This