Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 3.11.2016 v A - C, Dámske vône, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Cacharel – romantika, na ktorú môžeme byť hrdí

Cacharel – romantika, na ktorú môžeme byť hrdí

Je v poriadku sa červenať, citlivosť je prejavom sily a prežívať emócie je krásne. Tak znie odkaz módneho domu Cacharel, ktorý už od roku 1978 prináša na svet čarovné vône inšpirované romantikou.

Hrdosť na svoje romantické srdce

Svet Cacharel musí byť mimoriadne zaujímavý pre každú ženu, ktorá rada sníva. Je pestrý, plný kvetov a romantika v ňom každodenne ožíva prostredníctvom poetických, zasnených a okúzľujúcich obrazov, ktoré sú pretavené do oblečenia i vôní. Videli ste niekedy niektoré z posledných dámskych modelov Cacharel? Sú prenádherné. Nežné farby, striedme a pritom stále sexy odevy kopírujúce ženské strihy. Koniec koncov, bola to práve ikonická dámska blúzka, ktorá v roku 1963 dostala značku Cacharel do povedomia  a to priamo na obálku módneho magazínu Elle.

Značka Cacharel je taktiež svetoznámym výrobcom parfumov. Jej úplne prvý parfum sa volá Anais Anais a bol inšpirovaný romantickou kyticou prevažne jarných kvetín. Dnes sa predáva jeho reformulovaná verzia Anais Anais L’Original z roku 2014, ktorá vychádza z originálnej kompozície. Preto i ten názov. Ak milujete kvetiny, páčiť sa Vám môže taktiež rajská kvetinová vôňa Cacharel Eden, alebo vôňa Cacharel Noa vo flakóne v tvare perly, ktorý symbolizuje otvorenosť a o ktorej som písala v článku Darčeková sada pre pravú Parížanku. Spomínané vône môžete nosiť prakticky po celý rok, no ich pravý čas prichádza na jar, keď celá príroda kvitne a Vy s nimi zažiarite.

Kvety sú odjakživa považované za romantický darček. Značka Cacharel nedávno natočila video s romantickou výpoveďou. Máme byť, rovnako ako jej predstavitelia, hrdí na romantiku.

Cacharel a romantika

Ktoré parfumy priamo odkazujú na romantiku a lásku? Okrem vyššie zmienených jednoznačne odporúčam parfumy Amor Amor. Veď čo už je romantickejšie než čistá láska a bozky? V edícii Cacharel Amor Amor nájdete niekoľko parfumov. Azda najznámejší je rovnomenný dámsky parfum Amor Amor v červenej fľaštičke. Perfektný na jar i jeseň. Kvetiny Melati, čo je iný názov pre jazmín Sambac, vypestované v Indonézii a nežné kvietky konvalinky tvoria jeho zamilované srdce odvíjajúce sa na vanilkovom základe.

Cacharel Amor Amor

Cacharel Amor Amor

Ešte lepšie na jeseň i zimu a ešte hrejivejšie sú parfumy Cacharel Amor Amor Forbiden Kiss a Amor Amor Absolu. Orientálna vanilková dámska vôňa Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss mi v mnohom pripomína ikonickú vôňu Black Opium Nuit Blanche od Yves Saint Laurent.  Vďaka dominantnej vanilke a káve zaujímavo kombinovanej s citrusmi ju ucítite i v najchladnejšom počasí, no nemá v sebe toľko korenia a teda stále nie je taká výrazná, aby spôsobovala hlavybôľ.

Cacharel Amor Amor Forbiden Kiss a Amor Amor Absolu

Cacharel Amor Amor Forbiden Kiss a Amor Amor Absolu

Dámsky parfum Cacharel Amor Amor Absolu ako jediný neobsahuje citrusy. Svoju gurmánsku tvár Vám ukáže prostredníctvom tónov praliniek, vanilky a závanu exotiky. Viac o ňom sa dozviete v článku Hrejivé krásky, z ktorých sa budete rozplývať.

Všetky parfumy Cacharel sú k zakúpeniu v parfumérii Elnino.sk

Ak na teplé dni milujete kvetinovo – ovocné parfumy a potrebujete aj niečo podobné na jeseň a zimu, rozhodne vyskúšajte niektorý z týchto romantických parfumov z kolekcie Amor Amor. Romantika je tu, aby bola oslavovaná a doceňovaná, nie odsudzovaná. Ako odkazujú predstavitelia značky Cacharel, žite, snívajte, rešpektujte silu romantiky a potom budete kvitnúť.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This