Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 16.5.2018 v Novinky, Vône | Bez komentárov

Cacharel Yes I Am: rúž, ktorý Vám zachráni deň

Cacharel Yes I Am: rúž, ktorý Vám zachráni deň

Rúž – kultový kozmetický produkt, ktorý raz a navždy zmenil svet líčenia a s pomocou novinky Cacharel Yes I Am zmení i svet vôní. Je vám tento nadpis divný a čakáte opravu? To sa veru nestane.

Yes I Am nie je tak celkom rúž…

Stráviť čas fúkaním vlasov, zložitejším líčením očí a kontúrovaním tváre každé ráno… to chce vstať aspoň o pol hodiny skôr, ale ja si rada pospím. Na moje šťastie existuje červený rúž. Už mi stačí iba púder, ceruzkou prebehnúť obočie, dať trošku riasenky, rúž a môj deň je zachránený. Aspoň čo sa týka vzhľadu. Ale ja chcem i dobre voňať.

Čo ak nemáte čas špekulovať nad vôňou, alebo sa Vám nechce rozmýšľať? Čo ak ruky i nohy pracujú, ale hlava ešte stále spí? V módnom dome Cacharel mysleli na všetko a práve na takéto prípady navrhli orientálno-kvetinovú parfumovanú vodu Cacharel Yes I Am. A je vážne sexy.

Dizajn obalu v tvare rúžu s „prešívaním“ v klasickom červenom odtieni naznačuje dravú, zmyselnú vôňu, s ktorou sa každá žena okamžite stáva lovkyňou. Dokonca aj tá milá, šedá kancelárska myška, ktorej nikto vo firme nepamätá meno a tak ju oslovujú „moja“.

Každá žena je dokonalá

Červený rúž a vôňa Yes I am stelesňujú imidž dokonalej ženskosti. Akoby odpovedali na otázku: „Si šťastná, že si sa narodila ako žena?“ odpoveďou: „Yes, I Am“ (v preklade „Áno, som!“). Chýba mi už len darčekové balenie s kabelkou, v ktorej budem svoj nový voňavý rúž nosiť. Ale to ma len zrejme rozmaznala značka Collistar (viď článok o krásnej kazete s kabelkou).

Moderná, návyková až afrodiziakálna vôňa Cacharel Yes I Am v sebe skrýva dávku sebavedomia. Výdrž by mohla mať o čosi lepšiu, no je to ešte lepšia zbraň než červená kabelka. Hneď na začiatok Vás ale musím upozorniť, že Cacharel Yes I Am nebude prvoplánovou vôňou, ktorá skončí tak ako začne. Aby vyznela celá jej osobnosť, nutne potrebuje dostatok času na rozvinutie svojich pikantno-krémových tónov, ktoré v takejto orientálnej kombinácii celkom isto nepoznáte.

Originálna kráska, ktorá priťahuje oči i nosy

Že je rúž od Cacharel spúšťačom rozhovorov a zvedavých pohľadov trebárs aj v prostriedku MHD, o tom pochybovať nebudeme. Avšal aj nosy si prídu na svoje. Novinka sa otvára šťavnatým mixom malín, mandarínky, citróna a bergamotu. Omračujúce pikantno-kvetinové srdce je tvorené z opulentných kvetov jazmínu, gardénie, kvetov zázvoru a ruže. Keby ste ale pričuchli lepšie, nosu milovníčky parfumov neunikne, že tu máme i čosi zelené a drevité.

Už aj tak dokonalý mix potom ešte doladí základ, ktorý na mňa pôsobí až gurmánsky. Nazvala by som ho veselou gurmánskou hrou mlieka, vanilky, karamelu, kde zaujímavý korenistý kontrast dotvára sladké drievko, kardamóm a santalové drevo.

Podobný mliečny náznak v inak kvetinovej vôni nie je u Cacharel ničím novým. Možno si spomínate na mandľové mlieko vo vôni Cacharel Catch Me a zeleň číhajúcu z krásnej kultovej vône Cacharel Eden. Aj parfumovanej vode Yes I Am kardamóm prepožičal zmesi akýsi náznak zelene a santalové drevo krémovitosť. Ale nuda to nie je.

Novinka sa uberá svojim vlastným smerom. Vanilkovo-karamelové mlieko sa nám mení na puding ozdobený vášnivými malinami. Kardamóm vytvára efekt, ako keď požujete mentolovú žuvačku a potom na niekoho dýchnete. Váš dych je síce teplý, ale nechýba mu sviežosť. Ste pripravená na bozky za každých okolností. A to je na Yes I Am zvláštne, novátorské, revolučné a najmä sexy. Presne toto si žiada každá nositeľka červeného rúžu – sebavedomá a nezávislá žena.

Čo na Cacharel Yes I Am hovoríte Vy? Už si táto parfumovaná voda našla miesto vo Vašej kabelke?

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This