Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 27.9.2018 v Novinky, Vône | Bez komentárov

Calvin Klein Women inšpiruje ženy k posunu

Calvin Klein Women inšpiruje ženy k posunu

Vôňa Calvin Klein Women, ktorej poznávacím znamením je netradičné viečko s vytlačeným ženským okom, sa stane ozdobou nejedného nočného stolíka. Stopercentne upúta pozornosť už od prvého okamihu. 

Parfum sa už dávno stal neodmysliteľnou súčasťou každého dňa. Volíme si ho podľa nálady, vyzdvihuje našu osobnosť a okrem iného dokáže vyvolať aj dávno zabudnuté spomienky. Calvin Klein ich len za posledný rok priniesol hneď niekoľko. Od sympatickej ambrovej krásky Euphoria Amber Gold až po aromatickú vôňu plnú byliniek Obsessed for Women. Bolo ich dosť a ďalšie isto budú.

Ale to sme odbočili. Chcela som naznačiť, že aj keď parfumy často striedame, v zbierke každej z nás je stálica. Univerzálna vôňa, s ktorou sa cítime žensky v každej situácii. Práve novinka Calvin Klein Calvin Klein Women má ambície stať sa takou vôňou.

Sila ženy

Neviem, čo si o nevšednom dizajne novinky myslíte vy, ale podľa mňa sa nedá len tak prejsť okolo nej bez vyskúšania. Hovorí sa, že oči sú zrkadlom do duše a niekto múdry k tomu dodal, že mihalnice sú perfektným párom záclon. Takže práve oko so zmyselným vejárikom rias dáva celému dizajnu osobitosť a prezrádza, aký odkaz chcel módny dom Calvin Klein týmto vizuálom šíriť do sveta. Zmyselnosť a výstižné motto „I am woman“ trefne doplnili popis výrobcu, ktorý hlása, že novinka „Calvin Klein Women je vôňou plnou kontrastov, ktorá je poctou nekonečnej, rozmanitej a hlbokej ženskej sily a krásy.

Calvin Klein Women zblízka

Kompozícia parfumovanej vody Calvin Klein Women sľubuje kvetinovo-drevitú arómu inovovaného charakteru, ktorú vytvorili parfuméri Honore Blanc a Annick Menardo. A naozaj mi príde celkom univerzálna. Ružová kvapalina v útrobách flakónika je jemnou, sviežou a krehkou dámskou vôňou s kvapkou zmyselnosti. Nekonfliktná a univerzálna kancelárska vôňa pre každodenné použitie môže niekomu nápadne pripomínať bestseller Dolce&Gabbana Light Blue.  Sú rovnako svieže, ale na rozdiel od Light Blue túto novinku (zatiaľ) neucítite na každom rohu.

Čím novinka vystupuje z davu

Svieža, pre niekoho však trochu ostrá vôňa parfumovanej vody Calvin Klein Women sa otvára nevšednou kombináciou chladivého eukalyptu, citrusov a pikantného korenia. Eukalyptus je priam geniálny posun, aký som nečakala. Bežne ho v dámskych parfumoch nezaznamenáte a už len pre tento atypický úvod by set mali nájsť odvahu vyskúšať novinku na svojej pokožke. Práve on dáva vôni príznačnú silu pri každom vdychu. Buď ho budete milovať, alebo ho budete zdiaľky obchádzať.

ZLOŽENIE
Hlava ► čierne korenie, eukalyptus, citrusy
Srdce ► jazmín, magnólia, kvet pomarančovníka
Základ ► céder, olibanum, ambroxan

Drobné okvetné lístky pomarančovníka, omamná magnólia a absolútny jazmín tvoria fenomenálne kvetinové srdce. Na niektorých typoch pokožky však jemné kvety  nemôžu prebrať vládu nad tak trošku maskulínnym drevitým akordom cédrového dreva. Drevitý základ z aljašského cédra, ambroxanu a prítomné olibanum vdýchlo vôni jedinečný charakter, vďaka ktorému sa odlišuje od bežných, jemných kvetinových vôní na trhu. Zaradilo ju medzi orientálno-kvetinové vône, ktoré naozaj nesadnú každému. Preto som vôňu radila vyskúšať v prvom rade na pokožke.

Na mne by novinka Calvin Klein Women najlepšie vynikla na jar alebo v lete, ale to som ja. Pokiaľ patríte k skupine, ktorá preferuje ľahšie vône celoročne, ale už naozaj nechcete voňať ako každá druhá žena, spravte posun. Pokojne po nej siahnite.

 

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This