Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 6.5.2015 v A - C, Dámske vône, Novinky, Pánske vône, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Carolina Herrera a jej nové edície

Carolina Herrera a jej nové edície

Carolina Herrera uvádza na trh nie jednu, ale rovno dve novinky. Obidve sú venované levom, ale každá iným spôsobom. Že chcete vedieť viac? Tento článok Vám osvetlí, ako je to vlastne s tými levmi.

Carolina Herrera (nielen) pre levy

Rodáčka z Venezuely a známa dizajnérka – Carolina Herrera – chápe, že podobnosť ľuďom nesvedčí. Preto sú jej koncepty úspešných vôní iných značiek ukradnuté. Carolina vždy kráčala vlastným smerom a podľa všetkého nerozlišuje ingrediencie na „ženské“ a „mužské“. Skladba jej parfumov je rôznorodá a má schopnosť pomiešať tóny s ohromujúcim výsledkom. Kto nosí jej parfumy, ten Vám povie, že jej vône sú presne ako ona. Svojské a tak trošku exotické.

Carolina Herrera CH Africa

Prvá edícia Carolina Herrera CH uzrela svetlo sveta v roku 2008. Od tohto času si Carolina každý rok vezme na paškál nejaký životný štýl a k tomu prispôsobí kolekciu oblečenia, do ktorej pridá aj vôňu. Záhradná párty? Vymyslí k tomu vôňu. Prechádzka pri mori? Nech sa páči, hneď je na svete ďalšia. Aktuálna edícia vôní Carolina Herrera CH Africa poteší ľudí, v ktorých hrudi bije levie srdce. Sú to milovníci dobrodružného života, ktorí by sa s pokojom Angličana okamžite pustili krížom cez africké savany i púšte a vychutnali si to pravé safari. Bavia ľudí, priťahujú záujem, každý ich rád počúva i vidí. Každá chvíľa strávená s nimi Vás obohacuje o nové zážitky. Vône z tejto edície robia to isté. Priťahujú svojou energiou a tak trošku aj záhadnosťou. Hovoria okoliu: „Pozri, tu je niekto zaujímavý, koho by si mal spoznať.“

Carolina Herrera CH Africa na Elnino.sk

Carolina Herrera CH Africa

Carolina Herrera CH Africa pre dámy

je vôňa kosatca s dymovou clonou. Záhadná a sexy. Cítite sa ako na nejakom sviatočnom obrade v Keni, ktorý sa koná s úmyslom privolať dobrých duchov a s nimi aj dobrého manžela. Zrejme i zámožného, pretože flakón tejto vône má okolo hrdla retiazku s milými príveskami zo žltého kovu, ktoré by mohli symbolizovať bohatstvo. Fľaštička potiahnutá koženkou s „maskáčovým“ vzorom predstavuje ženu, ktorá vstáva skoro ráno, keď je obloha sfarbená v odtieňoch pomaranča a fialiek, preto i úvod takýto symbolický. Potom sa celá kompozícia posunie smerom ku dňu na pálivom slnku ako v nigérijskej púšti. Dámy nepijú chladené nápoje, oveľa viac ich osvieži čaj roibos vylepšený kúskom škorice. Spať chodia ako posledné, no o to viac si spánok vychutnajú. Záver tejto vône je sladký ako ich odmena. Tvorí ho vanilka a kadidlo – údajne zo Somálska. Niet pochýb, že Vám tento parfum bude pripomínať teplo, energiu a prirodzenú krásu, ktorú tieto dámy i napriek neľahkému životu stále vyžarujú.

Carolina Herrera CH Africa pre pánov

vonia drevom a korením, s ktorým muži na drevených vozoch prejdú stovky kilometrov, keď ho chcú predať. Potrebujú veľa energie a dni na cestách ich robia odolnými voči poryvom silného vetra i nočnému chladu. Vôňa CH Africa je energická ako nejaký životabudič a teplá, ale i svieža na samom začiatku. Otvára sa zaujímavo a chladivo – mandarínkou prilepšenou korením, pretože aj keď Vás má ochladiť, nesmiete zamrznúť. To by ste ďaleko nedošli. Po odoznení úvodných tónov sa prihlási o slovo šalvia a pálivá paprička pimento. Srdce sa tak rozbúši v dobrodružnom rytme poháňané energiou kávy a dreva zo základu. Aj flakón tejto vône je ozdobený podobným vzorom, no už nie je taký zdobený. Muži v Afrike si predsa na parádu nepotrpia. Lákajú dámy ako magnet istotami, ktorú ponúkajú a v neposlednom rade i svojou mužnou vôňou. Tá je tiež stávkou na istotu.

Carolina Herrera 212 VIP Club Edition

Aj v parfumoch označených číslom 212 rezonuje životný štýl. Tento sa však odlišuje od edície CH v tom, že CH bude viac vyhovovať ľuďom, ktorí viac času trávia vonku, mimo domova, ideálne aj mimo budov. Vône 212 najviac zapasujú mestským ľuďom. Edícia Carolina Herrera 212 VIP Club Edition je určená pre parketových levov a levice. Osoby, ktoré nesmú chýbať všade tam, kde sa ľudia dobre zabávajú. Povahou by sa podobali na vyššie zmienenú skupinku, no korením ich života je čosi iné. Títo možno tak trošku gurmáni oceňujú pohodlie, luxus a majú o čosi jemnejšie spôsoby, ale ich sila spočíva nie v aktivite, ale v tom, ako pôsobia na okolie. Reklamná kampaň použila na predstavenie obraz, v ktorom sa objaví DJ a jeho dievča. Okolie ich totiž vníma ako najviac „cool“ ľudí. A možno ani v skutočnosti nevedia úplne najlepšie tancovať, ale to nie je podstatné.

Carolina Herrera 212 VIP Club Edition na Elnino.sk

Carolina Herrera a jej nová edícia 212 VIP Club Edition

Carolina Herrera 212 VIP Club Edition pre dámy

Vás dostane ďalej ako na tanečný parket či javisko. S ňou sa posuniete až do zákulisia, kde sa kujú plány a kde sa Vám dostane najviac pozornosti. Otvára dvere svojim očarujúcim štartom z citrusov osladených sladučkým sorbetom z čiernych ríbezlí. Do miestnosti tak ako labuť vpláva dáma svieža, ktorá je pripravená sa baviť. Nemusí tancovať, stačia pohyby v rytme a srdce sa rozbúši nielen jej, ale aj tomu šarmantnému spoločníkovi, vďaka ktorému sa jej dostalo toľkej cti. Jej zmyselný jazmínový závan mu nedovolí pustiť ju z očí. A za všetko môže i pačuli a pižmo. Dávajú dáme dôraz a ten fascinujúci podtón, pre ktorý si ju načisto zidealizoval a určite ju so sebou vezme aj na ďalšiu párty.

Carolina Herrera 212 VIP Club Edition pre pánov

vyžaruje mužnosť a presne to, s čím má muž v New Yorku získať dobré vyhliadky a stať sa žiadaným. Ak je niečo, čo Vám zaistí VIP vstupenku na každú udalosť, tak je to táto pánska vôňa. Má šarm, štýl, je zaujímavá a budú od Vás drankať jej názov. Hneď v úvode odfúkne všetkých sokov z územia Vašej dámy kaviár, limetka a svieže vodné tóny. Akoby len tak mimochodom z času na čas zaznejú pikantné tóny čierneho korenia a muškátového orieška. Necítiť ich stále. Možno len vtedy, keď sa muž rozohní. To keby si tí ostatní náhodou nedali povedať, nech vidia, že máte prevahu. Táto vôňa má totiž v základe drevo a čokoládu. Súperov si s prehľadom udržíte od tela, ju zasa presne naopak – neskutočne blízko a tak to má byť.

Všetky vône Carolina Herrera, vrátane týchto 4 noviniek, nájdete na Elnino.sk. Kliknite a pozrite si ich všetky.

Či už ste parketový lev, alebo máte levie srdce, alebo ste dáma s týmito vlastnosťami, vône Carolina Herrera z jej nových edícií ukážu Váš štýl. V kolekcii CH Africa nájdete vône teplé, ktoré sa skôr pýtajú na chladnejšie dni alebo sa s nimi môžete ísť niekam večer zabaviť. Edícia 212 VIP Club Edition priniesla všestrannejšie vône, ktoré by sa dali nosiť po celý rok vo dne i v noci, akurát tá pánska je trošku výraznejšia, takže pozor na dávkovanie. Všetky štyri sa však pýtajú von, nuž neseďte doma a choďte sa s nimi zabaviť, nech Vám majú ostatní čo závidieť.

Páčia sa Vám tieto parfumy, alebo viete o niekom, komu by sa páčili? Zdieľajte tento článok s priateľmi a dajte im vedieť.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This