Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 26.10.2016 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Carolina Herrera Good Girl dobýva svet na podpätkoch

Carolina Herrera Good Girl dobýva svet na podpätkoch

Carolina Herrera, rodáčka z Venezuely žijúca v USA, je stelesnením dokonalo elegantnej ženy a jej novinka Carolina Herrera Good Girl ponúka rovnaký obraz aj Vám. Zistite, prečo ju ženy tak milujú.

Doba, kedy sa všetky parfumy skrývali v tradičných flakónoch, je už pravdepodobne preč. Jabĺčka, kabelky, tehličky, diamanty… ponuka nových parfumov v online parfumérii Elnino.sk začína byť naozaj pestrá. Svet však momentálne najviac šokuje a udivuje lodička na šialene vysokom podpätku, ktorý pribudol medzi parfumy značky Carolina Herrera. Novinka Good Girl Vám okamžite udrie do očí. Je i vôňa samotná taká odvážna ako jej flakón?

Dajte dievčaťu správne topánky a dokáže dobyť svet!

Carolina Herrera Good Girl

Carolina Herrera Good Girl

Fascinujúci parfum Carolina Herrera Good Girl na vysokom podpätku je inšpirovaný víziou značky Carolina Herrera. Stačí pozrieť na samotnú zakladateľku, ktorá patrí medzi najlepšie obliekané a najelegantnejšie ženy sveta a pochopíte všetko. Carolina tvrdí, že moderná žena je odvážna, sexy, pritom stále elegantná a záhadná. K tomu netreba veľa, pretože v jednoduchosti je najvyššia sofistikovanosť.

Carolina Herrera Good Girl rozhodne patrí medzi luxusné kvetinové kompozície podčiarkujúce ženskosť – gro celej kolekcie. Nie je „dobrým dievčatkom“, ktoré sa drží limitov a chce pôsobiť sviežo. Ak to nie je ani Váš úmysel, potom sa vo Vašich rukách môže stať táto novinka nebezpečnou ženskou zbraňou hromadného ničenia zvádzania.

Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda

Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda

Aká je vôňa Carolina Herrera Good Girl?

Horúca novinka Carolina Herrera Good Girl nechá vzplanúť vášeň u dám, ktoré milujú orientálno – kvetinové vône. Najlepšie sa vyníma práve v jesennom a zimnom období. Jej jazmínová aróma s horko-sladkým a teplým základom naplní vzduch miliónmi iskričiek čakajúcich už len na Vás. Doplňte vôňu vhodným outfitom a uvidíte ten ohňostroj. Schválne píšem, že máte doplniť vôňu a nie naopak, lebo táto novinka je taká revolučná, že nemôže byť doplnkom. Vy a ona budete na prvom mieste, nie oblečenie.

Od začiatku som bola zvedavá, ako si Louise Turner (tvorkyňa parfumu) poradila s miešaním komponentov ako je káva, kakao, mandle a pražené tonkové bôby do kvetinovej kompozície. Už som vyskúšala pár gurmánskych parfumov, ale v žiadnom neboli vyslovene kvetiny. Takéto orientálne parfumy mal napríklad Thierry Mugler (kolekcia A*Men). To sú ale pánske parfumy, kde sa tieto ingrediencie spájajú s korením a dovolím si tvrdiť, že sú famózne.

Carolina Herrera Good Girl je, čo sa týka kompozície, unikát. Vôňa sleduje princíp duality. Kontrast medzi svetlom a tmou, ženou a mužom, dobrom a zlom. Zatiaľ čo biele kvety symbolizujú svetlo, čistotu a ženskosť, základ je temný, tmavý. Aj preto mi pripomína táto vôňa čiastočne pánske parfumy. Ale pozor, ona naozaj nie je pánska. Kvety omamnej tuberózy, jazmínu sambacu jednoznačne prevažujú a sú v popredí. Horký kávovo – mandľový úvod neprebije gurmánsku sladkosť, ktorá tvorí viac než len dokonalý pôžitok z vône. U mňa tento pôžitok trval niečo cez 9 hodín.

Carolina Herrera tvrdí, že záhadnosť je najdôležitejšia kvalita, ktorou môže žena oplývať. Každá žena by mala mať svoju temnú stránku. Svoje tajomstvo, ktoré bude provokovať muža k dobývaniu jej srdca a odhaľovaniu. Keďže niet svetla bez tmy, aj dobré dievča môže byť občas zlé. A taký je i slogan k parfumu Carolina Herrera Good Girl: „Je tak dobré byť zlou“. Táto temná stránka ožíva v tónoch pražených tonkových bôbov a kakaa, ktoré ženu podporia v jej temperamente, zatiaľ čo ona aj naďalej žiari ako supernova. Vôňa totiž stále dozrieva do krásy. Kúpte si ju spolu s telovým mliekom v darčekovej sade a pripravte sa na orientálny zážitok okúzľujúcich bielych kvetov s množstvom tonky a popraškom od kakaa. 

Darčeková sada Carolina Herrera Good Girl

Darčeková sada Carolina Herrera Good Girl

Zistite cenu novinky Carolina Herrera Good Girl

Ja by som túto novinku charakterizovala ako boj dobra so zlom. Predstavujem si ženu v svetlom elegantnom odeve a na diabolsky vysokých podpätkoch. Na jednom pleci má anjela a na druhom čerta. Obaja ju zvádzajú na určité chodníčky. Víťazí dobro, ale ten šibalský úsmev vyvolaný čertom privádza mužov do šialenstva. Vôňa Carolina Herrera Good Girl je super zvodná a návyková. Nuž ktorá z Vás chce byť aj trošku zlá, nech zdvihne ruku. U mňa pri testovaní vône a písaní článku už taktiež víťazí čert a zmáha ma chuť kúpiť celé balenie. (smiech)

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This