Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.4.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Celebrity so zlatom v hrdle (a flakóne)

Celebrity so zlatom v hrdle (a flakóne)

Tieto celebrity vypúšťajú zo svojho hrdla neuveriteľne nádherné tóny. A nedajte sa pomýliť, lebo mená Rihanna, Katy Perry, Shakira a Beyonce nie sú len speváčky, ale tiež úžasné kompozície voňavých tónov.

Celebrity a ich parfumy

Niekto by si povedal, že osobnosti budú až príliš hrdé a ani náhodou nebudú nosiť cenovo dostupné parfumy, ktorým prepožičiavajú svoje meno. Tieto vône nie sú drahé. Ich ceny sa pohybujú okolo jednej až dvoch desiatok EUR a možno by ste nečakali, že práve celebrity by uprednostnili takúto vôňu pred vychytenými značkami. Ale to vôbec nie je pravda. Ako ste sa mohli dočítať v článku Parfumy na červenom koberci, kde sme rozoberali herecké celebrity,  herci a dokonca ani športovci sa na parfumy takto nepozerajú. Taký António Banderas má doma na polici svoj vlastný parfum Antonio a celý rád ho nosí. Tak isto David Beckham alebo Michael Jordan. Keď je vôňa kvalitná a trafí sa do ich vkusu, nemajú celebrity jediný dôvod nezahrnúť do zbierky obľúbencov aj jeden z tých, pri ktorých zrode stáli. A že je to naozaj tak, to dokážem v tomto článku.

Rihanna nosí ženskosť

Rihanna nás neustále prekvapuje pesničkami v rôznom štýle a možno ešte viac je povestná častými zmenami imidžu. Nehanbí sa za svoju úprimnosť, nehanbí sa ukazovať svoje telo a nemusí sa hanbiť ani za svoje parfumy. Jej parfumy sú rôznorodé, no najbližšie sú jej sladké vône s obsahom ovocia a iných gurmánskych tónov. V zime siaha po ťažkých orientálnych vôňach zadymených pačuli, zato na jar a v lete ide skôr do ľahších kvetinovo – ovocných vôní. Príkladom je vôňa Momoberry, ktorú nejakú dobu zvykla nosiť. Kým neprišla jej vlastná vôňa Nude, ktorá povahovo viac vyhovuje tejto kráske z Barbadosu. Na Elnino.sk ju získate v super verzii do kabelky.

Celebrity a ich parfumy so zlatom v hrdle Rihanna Nude; Zdroj: http://bit.ly/1DGb63Q

Rihanna Nude EdP; Zdroj: http://bit.ly/1DGb63Q

Dámsky parfum Nude

je vôňa, ktorá bude odhaľovať Vašu osobnosť ako oblečenie, ktoré smerom k letu skracuje svoju dĺžku a stáva sa čoraz tenším i priehľadnejším. Samotná Rihanna o ňom povedala „Chcela som niečo, čo vonia žensky a sexi a to až tak, že ho budete chcieť nosiť i nahá.“ Jej zámerom svedčí zmyselná orchidea, ktorá našla svoje miesto v základe parfumu a budete ju cítiť po celý čas. Jej „parťáci“, santalové drevo s pižmom priľnú k Vašej pokožke ako druhá koža. Vôňa ďalej obsahuje Rihannine obľúbené exotické ovocie a jej milované biele kvety (najviac cítim jazmín, gardéniu). Exotická guava prichádza v kombinácii so šťavnatou hruškou, o tej už však neviem naisto, či ju Rihanna ľúbi. O vôni môžeme povedať, že je sladká, ovocná, ale vôbec nie ťažká. Nosí sa hlavne cez deň, no kto by chcel, môže ju pokojne nosiť i na večer.

Revolučná Katy Perry

Rihanna a Katy vedia byť ostré, ale i sladké ako mačičky. Prvé dva parfumy Purr a Meow venovala Katy Perry práve svojim dvom štvornohým miláčikom. Purr je sladká ako keď sa mačka skrúti do klbka a pradie (Pozn. Purr je v angličtine citoslovce pradenia) a vôňa Meow vyjadruje spokojné mňaukanie. Obľúbenými prísadami Katy Perry je santalové drevo, vanilka a sladké ovocie. Jej prvý parfum Purr je presne to, čo ona veľmi rada nosí, alebo má rada aj variabilné kvetinové vône ako napríklad dámsku vôňu Royal Revolution.

Celebrity a ich parfumy so zlatom v hrdle od Elnino.sk Katy Perry Royal Revolution; Zdroj: http://idola.to/1C9NVcb

Katy Perry Royal Revolution EdP; Zdroj: http://idola.to/1C9NVcb

Univerzálna vôňa Royal Revolution

je v základe takmer totožná ako Rihanna Nude. Milované santalové drevo sa posunulo do srdca vône, no ostatné ostáva. Typicky ženskú vanilkovú orchideu – dominantný tón – a pižmo doplnil priam mýtický nástroj na čarovanie – trnka. Pižmová vôňa kvetov trnky dodáva parfumu opojnú vôňu, ktorá ide rýchlo do hlavy i do srdca toho, kto ju ucíti. Ak sa budete sústrediť, neuniknú Vám ani jemné tóny kože, zmyselný a zamatový jazmín a sladkokyslé pomarančové kvety s granátovým jablkom. Vďaka jablku túto vôňu tolerujú i tie dámy, ktoré vanilku s koženými tónmi vôbec nemusia a aj vďaka nemu je táto vôňa super voľbou na nosenie 24 hodín denne 365 dní v roku. Nemusíte uvažovať, či niekde zapadne. Ona zapadne všade.

Rocková Shakira

Možno nezainteresovaný človek nevníma to rockové pozadie okolo tejto hviezdy, ale faktom je, že bez tónov gitary by aj jej chytľavým popovým pesničkám chýbal ten správny grif. A preto má jedna z jej novších vôní – Rock! by Shakira – trošku ďalej od latino a bližšie k rockovej hudbe. Shakira nám ukazuje aj svoju druhú tvár. Po omamných vôňach z kolekcie S a Elixir prichádza konečne aj jedna silnejšia a hlučnejšia vôňa. S flakónom, ktorý nápadne pripomína elektrickú gitaru. Podľa jednej z jej obľúbených vôní (Calvin Klein Truth) vieme, že Shakira má rada zeleň, vôňu dreva, kvetiny a ako všetky latino celebrity, aj ona vyhľadáva všetko, čo pripomína slnko – blízke sú jej citrusy.

Celebrity vôňa od Elnino.sk - toaletná voda Shakira Rock! by Shakira; Zdroj: http://bit.ly/1GHjK12

Shakira Rock! by Shakira EdT; Zdroj: http://bit.ly/1GHjK12

Toaletná voda Rock! by Shakira

rátala s obľúbenou prísadou Shakiry – pačuli a citrusmi. S touto vôňou sa nikdy nestratíte v dave. Pačuli, ambra, céder a pižmo sú síce silným základom, no nie až natoľko silným, že by prebili kvetinové srdce a prekričali už aj tak dosť výraznú hlavu vône. Sladká a drevitá marakuja, mandarínka, bergamot a citrón zastupujú ohlušujúce tóny gitary, bez ktorých speváčka takmer nikdy nevyjde na pódium. Všimnite si to, musí mať vždy grandiózny príchod, presne ako táto vôňa. Po chvíľke sa však úvod zjemní a až do odoznenia posledného tónu sa vôňa výraznejšie nemení. Od začiatku až do konca je to explózia sviežich a sladkých tónov leta. Je to ten pocit, keď stojíte pri vodopáde a z jednej strany do Vás narážajú kvapky vody, no z druhej páli letné slnko.

Ladná latino kráska Beyonce

Tvár Beyonce sa objavuje v kampani slávnej vône od Armaniho – Emporio Diamonds Intense. Speváčka sa už niekoľkokrát vyjadrila, že za svoje vône Beyonce by dala ruku do ohňa a nosí ich. Jej srdcovkou sa stala vôňa Beyonce Heat Rush. Máme vo vôňach, ktoré Beyonce otvorene vyhlásila za obľúbené, nejakú podobnosť? Máme dôvod veriť jej? Jednoznačne áno. To, že majú flakóny jej krivky, bude možno náhoda, no ich obsah podobnosť nezaprie. Beyonce podľa týchto súvislostí siaha po kvetinovo – ovocných vôňach s drevitým a pižmovým základom.

Celebrity vôňa od Elnino.sk - Beyonce Heat Rush EdT; Zdroj: http://bit.ly/1GHqzQ8

Beyonce Heat Rush EdT; Zdroj: http://bit.ly/1GHqzQ8

Horúca celebrity vôňa Beyonce Heat Rush

vonia sladko ako leto a letná dovolenka. Ak milujete leto a toto obdobie všetky spomínané celebrity milujú, ani tejto vône nebudete mať nikdy dosť. Možno ani v zime, pretože poznám veľa dám, ktoré túto vôňu nosia práve počas zimy, aby si pripomínali teplo. Červený pomaranč, sladká marakuja a čerešne navodia dojem, že sme preskočili jarné mrazy i jarnú únavu. Oboje vyhnalo tropické slnečné počasie. Stromy a kvety akoby chytili druhý dych a ich konáre prevísajú pod ťarchou ovocia. Vôňa Heat Rush je presne taká šťavnatá a plná energie, ktorú aj Beyonce nepochybne má a ukazuje na svojich koncertoch. Zaútočí na Vás svojou dobrou náladou a romantikou rozkvitnutých kvetov ako ibištek, mango a orchidea, ktoré dávajú krémový finiš, ako keď pokožku po osprchovaní natriete dobrým telovým mliekom a cítite sa výborne. Ak má niekto právo volať sa Heat Rush (v preklade Útok alebo Nával tepla), je to práve tento parfum.

S vôňami Rihanna, Katy Perry, Shakira a Beyonce sa budete cítiť ako celebrity na pódiu, kde sa v plnej kráse a za búrlivého potlesku divákov premávajú v krásnych šatách a spievajú.

Na Elnino.sk majú svoje parfumy aj iné ženské celebrity, ako napríklad Avril Lavigne, Britney Spears, J Lo, Celine Dion, Christina Aguilera a mnoho ďalších.

Vy však nemusíte spievať ako ony. Až tieto voňavé parfumové celebrity začnú šíriť svoje voňavé tóny, spev už nebude potrebný k Vášmu úspechu.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This