Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 28.3.2017 v Poradňa, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Čistota, bublinky a krásna vôňa Frais Monde

Čistota, bublinky a krásna vôňa Frais Monde

Aj pre Vás sa spája čistota so všetkým, čo pení, robí bublinky a krásne vonia? A viete, že aj Vaša sprchovacia kozmetika môže voňať rovnako ako Vaša obľúbená vôňa od talianskej značky Frais Monde?

Vône Frais Monde majú nespočetné výhody a svoje telo môžete nimi prevoňať od hlavy až k päte. Parfumované vody ako vyživujúce telové spreje a hydratačné telové závoje rozprášia vôňu po celom Vašom tele. Nemusíte váhať, či ich smiete použiť aj čerstvo po holení či do vlasov. Samozrejme smiete. Čistota ich zloženia nepripustila alkohol ani parabény. Koncentrovanejšie parfumované krémy a parfumované oleje sa nanášajú na miesta, kde najviac cítiť pulz (krk, zápästie, za ušami, jamky na predlaktí…). Aktívny krvný obeh pomôže vôňu intenzívne uvoľňovať a šíriť okolo Vás po celý deň. A nakoniec tu sú ľahšie toaletné vody, ktoré sa používajú ako každá iná toaletná voda. Nastiekate sa nimi vždy, keď máte chuť. Frais Monde vône nielenže stoja polovicu z toho, čo bežné parfumy, ale sú to tiež maximálne prirodzené vône na každý deň a ich inšpiráciou je krásna príroda Stredozemia plná prenádherných, rozprávkových vôní.

Čistota pol života

Ja však dnes nejdem hovoriť o vôňach, ale sa zameriam na doplnky. Niektorí ľudia si potrpia na to, aby ich kozmetika nemala buď žiadnu parfumáciu, alebo voňala rovnako ako ich parfum. Rozumné uvažovanie, lebo čistota je síce pekná vec, ale keď sa vôňa telového mlieka pobije s parfumovanou vodou s vôňou úplne iného žánru, môže z toho vzniknúť šialený bolehlav. Len tak mimochodom, už ste videli, koľko stojí trebárs taký sprchovací gél Versace , telové mlieko Calvin Klein, Hugo Boss či telový krém Dolce & Gabbana? Na Elnino.sk si prichystajte minimálne dvadsať eur, no v kamennej parfumérii aj raz toľko. Aj keď kozmetiku k svojmu obľúbenému parfumu kúpite na Elnino, kde je všetko lacnejšie, až také lacné to zasa nebude.

Nechcete čakať do Vianoc na cenovo výhodnejšie vianočné darčekové balenia ani si šetriť voňavé telové mliečko k parfumu len na výnimočné príležitosti? Tak sa pozrite na ponuku kozmetiky Frais Monde. Vidíte ten rozdiel? Nielen krásne vône stoja oproti bežným komerčným parfumom cca polovicu, ale aj kozmetika. K vôni tak dostanete všetko, čo len chcete a môžete si dopriať omnoho viac.

Ak navyše sledujete prebiehajúce akcie na Elnino.sk, zistíte, že práve teraz môžete na produktoch do kúpeľa a sprchy ušetríť až 30% z ceny.

Čistota v podobe peny do kúpeľa od Frais Monde

Čistota v podobe peny do kúpeľa od Frais Monde

Vyberte si trebárs voňavú penu do kúpeľa, ktorá Vám dodá skvelý pocit čistoty a ktorej vôňa sa nebude biť s parfumom, ktorý denne používate. Mojim favoritom je penivá čistota sama – vôňa citrusov, kvetín v pene do kúpeľa Frais Monde Caver a vôňa Afriky a Karibiku v podobe peny do kúpeľa Frais Monde Alizé. Ak ste milovníkmi ovocných vôní, vyskúšajte penu Berrries alebo Pomegranate Flowers.

Produkty vyrábané ako doplnky k bežným komerčným parfumom spravidla neobsahujú nič extra a okrem vône nemajú žiadnu pridanú hodnotu pre pokožku. Platíte za vodu, nejaký nosič a vonnú zložku. U Frais Monde to nie je iba vôňa, ktorej sa budete tešiť. Keď voda, tak termálna. A nielen to. Voňavá kozmetika Frais Monde sa stará o pokožku aj vďaka termálnym soliam a rastlinným výťažkom. Napríklad prvé dve spomínané peny obsahujú tiež pšeničné proteíny. Ovocné peny do kúpeľa zasa upokoja pokožku extraktom z liečivého nechtíka lekárskeho.

Mať krásnu vôňu je pekné, no mať krásnu pokožku s krásnou pleťou ešte krajšie. Nezmeškajte preto skvelú akciu a doprajte si sprchovacie gély a kúpeľové peny od Frais Monde so zľavou 30 %!

Čistota, bublinky a krásna vôňa v super akcii

Čistota, bublinky a krásna vôňa v super akcii

Chcem nakúpiť produkty so zľavou

Akcia platí od dnes do 3. 4. 2017 (23:59 hod.) alebo do vypredania zásob! Ale poponáhľajte sa, lebo zásoby sa tenšia a o produkty je veľký záujem.

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This