Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 18.4.2018 v Poradňa, Vône | Bez komentárov

Clinique – kompletná výbava na jar v krásnych kazetách

Clinique – kompletná výbava na jar v krásnych kazetách

Sety kompletnej starostlivosti o pleť i dekoratívne kazety plné dekoratívnej kozmetiky, darčekové kazety Clinique sa hlásia do služby, znásobiť Vašu prirodzenú krásu. Vyberte si z pestrej ponuky.

Hviezda na pomyselnom chodníku slávy

Značka Clinique nenecháva nič na náhodu. Že nám ponúka perfektné parfumy, to už dávno vieme. Kto by nepoznal jej bestseller z roku 1971 – Aromatics Elixir, alebo jej ostrieľanú dvojicu pre pánov i dámy – parfumy Happy, nech zdvihne ruku. Ale veľa rúk by hore nebolo. Na tomto blogu má značka svoju menovku a jej chýrečným kúskom som venovala nejedno slovíčko.

Dobré meno si vo svete spravila i dekoratívna a pleťová kozmetika. Každá riasenka je oftalmologicky testovaná, každý rúž alebo make-up obsahuje hydratačné a ošetrujúce zložky, každý prípravok pleťovej kozmetiky je prirodzene hypoalergénny a šitý na mieru rôznym typom pleti. V predošlej ére „univerzálnych kozmetických prípravkov“ to bola práve značka Clinique, ktorá sa ako prvá začala zaujímať o špecifické potreby pokožky žien i mužov. Jej unikátny systém starostlivosti o pleť v 3 krokoch „Clinique 3-Step Skin Care“ ostal natrvalo zapísaný v dejinách.

V čom sú darčekové kazety Clinique perfektné

K problémom pleti a kráse treba pristupovať komplexne. Ľuďom sa žiadajú prípravky, ktoré sa budú vzájomne dopĺňať a spolupracovať. Ideálne z tej istej produktovej línie. A preto sa väčšinou intuitívne rozhodujeme pre kozmetický set namiesto jednotlivých kúskov.

Keď si kúpime dobrú riasenku, potešíme sa objaveniu produktu, ktorý ju na konci dňa bez podráždenia a zbytkov odlíči i krému, ktorý bude perfektne hydratovať očné okolie.  Ak si zadovážime denný krém, vždy nás bude lákať i ten nočný. Aj dekoratívna kozmetika v setoch je pastvou pre oči. No neuvítate možnosť vyskúšať menšie balenie, ak Vám ho dajú zadarmo k nákupu? Málokomu stačí jedna malá vzorka, aby si mohol vytvoriť obraz. Preto Clinique už celé roky prináša krásne darčekové kazety s rafinovane namixovaným obsahom produktov v klasickom i mini balení.

Príkladom sú i tieto pekné darčekové kazety z titulného obrázku. Pomenované boli podľa produktu, ktorý daný darčekový set obsahuje v plnom predajnom balení. Zvyšok tvoria miniatúry, vďaka ktorým si kozmetiku prakticky zadarmo vyskúšate po dobu 2 – 3 týždňov. Zhruba toľko vydrží. Potom môžete zhodnotiť, či splnila Vaše očakávania a chcete si ju ďalej kupovať.

Je nad slnko jasné, že dôvera k značke či dokonca produktovej línii sa nedá získať zo dňa na deň. Potrebujeme skúšať a skúšať. Darčekové kazety Clinique s miniatúrami zadarmo a cenovo zvýhodnené balíčky tak dokonalo plnia to, o čom každý marketingový riaditeľ kozmetickej firmy sníva  – skvelá kvalita nás hravo presvedčí, aby sme po vyskúšaní svoju výbavu doplnili o veľké balenia.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This