Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 12.8.2015 v Dámske vône, Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Ďalšie novinky na vlne sviežosti

Ďalšie novinky na vlne sviežosti

Nový ideálny muž od Guerlain, voľná energia od značky Calvin Klein, tropický Amor v podaní Cacharel, originálny biely vlčí mak Kenzo a svieži Cartier, to všetko sú ďalšie novinky vo svete vôní. Spoznajte ich.

Na svete sú nové parfumy, ktorých vôňa Vás schladí a osvieži. Niektoré sú kvetinkové, iné ovocné, bylinkové. Každému presne podľa jeho gusta. Dnes Vám predstavím ďalšie novinky pre pánov i dámy.

Novinky pre pánov

Novinky pre pánov v ponuke Elnino.sk: Guerlain a Calvin Klein pre pánov

Pánske novinky 1. Guerlain a 2. Calvin Klein pre pánov

1. Guerlain L´Homme Ideal Cologne

Ideálny muž je mýtus. Nikto taký neexistuje. Každý muž však môže vlastniť ideálnu vôňu a ideálne voňať. Dobrým príkladom je novinka od značky Guerlain L´Homme Ideal Cologne. Vôňa L’Homme Ideal Cologne odráža ambície muža, ktorý nemieni len tak doma sedieť a nechávať si svoje ambície pre seba. Ukazuje svoju sviežosť, je silná, rafinovaná a sexy. Obsahuje všetko, čo sa ženám na mužoch páči. Tak Vám to vymenujem a potom mi dajte vedieť, či naozaj nie je ideálna. Výsostne drevitý vetiver sa krásne dopĺňa s citrusmi z úvodu (grapefruit, pomaranč, bergamot), kvetom neroli a dávajú tejto drevito – aromatickej vôni element elegancie i sviežosti zároveň. Vôňa nikdy nebude ťažká, no na rozdiel od iných citrusových sa táto nevyparí do vzduchu rýchlosťou blesku. Aby mala vôňa výdrž a ľahkosť, sladká mandľa sa spojila s pižmom a dvíhajú sa nahor. Vytvorili akýsi jemný a sladký „amaretto“ obláčik, ktorý je v tomto prípade ďaleko ľahší než bol u vône L´Homme Ideal. Minuloročná novinka sa v teple ani cez deň veľmi nosiť nedala, toaletná voda Guerlain L’Homme Ideal Cologne je naopak určená špeciálne na jar / leto a denné nosenie. Super voľba do práce i na voľný čas.

2. Calvin Klein CK Free Energy

Calvin Klein konečne doplnil zbierku vôní CK Free o kúsok, ktorý v nej chýbal. A že ich už bolo. Najskôr prišla temná vôňa CK Free určená na zvádzanie. Potom prišli ďalšie novinky, ktoré sa odľahšili. Ako prvá CK Free Blue, no tá na šport veľmi nebola, lebo ambra a korenie jej dali viac sladkosti, než by športovec chcel. Potom sa potešili aj športovci, ale opäť predčasne. CK Free Sport sa zdala byť vhodnejšia pre šachistov, golfistov a na pokojnejšie športy, nič pre energických mužov. Calvin Klein CK Energy je vôňa z úplne iného súdka ako tie ostatné. Minimum sladkosti, veľa energie, ktorá sa navyše snúbi z povestnou eleganciou vôní CK Free. Vôňa pikantného korenia je doplnená tónmi jemných kvetín jazmínu a levandule. Jej drevitý cédrový základ spoločne s citrusmi v úvode nahrávajú na smeč zázvoru a pižmu. Vôňa tak dostala tú iskru, ktorá predošlým verziám chýbala a schopnosť povzbudiť muža, aby sa vydal v ústrety dobrodružstvu. Že energický šport vylučuje eleganciu? Vyskúšajte drevitú korenistú vôňu Calvin Klein CK Energy a uvidíte, že to nie je pravda. Táto toaletná voda si pýta pohyb, lebo chce byť šírená do diaľky a má Vám nosiť komplimenty.

V ponuke Elnino.sk nájdete aj ďalšie novinky, ktoré si u pánov nájdu svojich fanúšikov.

Ďalšie novinky pre dámy

Ďalšie novinky od Elnino.sk: Cacharel, Kenzo a Cartier pre dámy

Ďalšie novinky 3. Cacharel, 4. Kenzo a 5. Cartier pre dámy

3. Cacharel Amor Amor L´Eau Tropical Collection

Niekto v Cacharel evidentne pozeral dlhodobé predpovede meteorológov a vedel, že toto leto bude tropické, preto treba všetko odľahčiť. Už preslávené vône teda dostali ďalšie novinky – svojich mladších súrodencov. V článku Hity leta 2015 som predstavila  letnú vôňu Noa L´Eau, tentokrát sa dvojičky dočkala aj moja obľúbená coca-colová vôňa, miláčik žien Amor Amor L´Eau. Novinka Cacharel Amor Amor L´Eau Tropical Collection už nie je až taká sladká. Vanilka ostala, no parfumér z hry vylúčil ambru, takže túto novinku budeme môcť nosiť i na jeseň bez obáv, že po nás pôjdu osy. Len sa samozrejme smejem, tie nešli ani po tej pôvodnej vôni. Nová toaletná voda sa otvára šťavnato. Do coca-coly niekto prikvapkal už známy grapefruit a pre spestrenie aj šťavnaté no predsa kyslé čierne ríbezle. Srdce opäť kvitne ako ruža a jazmín – kvety lásky, ktoré pri parfume s takýmto menom nesmú chýbať. Výsledok pôsobí menej elegantne a viac ovocne, ale tiež o čosi romantickejšie a najmä prirodzenejšie. Uznávam, že táto zmena nebola na škodu. Táto letná kvetinovo – ovocná novinka mi príde atraktívnejšia a fascinujúcejšia. Rozhodne sa s ňou dá v lete viac upútať pozornosť, pretože sa drží menej pri pokožke. Ak máte niekoho zaujať, je to výhoda, ak sa bude vôňa niesť okolo Vás ako bôžik lásky Amor.

4. Kenzo Flower By Kenzo L´Eau Originelle

Aké ďalšie novinky prináša značka Kenzo? Tento rok ich bolo dosť a predsa prišli nové. Dámska toaletná voda Flower By Kenzo L´Eau Originelle sa inšpirovala kvetom maku, tentokrát si ale vzala na mušku ten šľachtený biely, nie červený vlčí mak. Oproti známej vôni Kenzo Flower By Kenzo je toto pravý protiklad. Príslušnosť k flóre nezaprie ani jedna. Obidve sú kvetinové, no túto bielu kvetinu niekto príkladne zalieval, staral sa o ňu a vyšľachtil z nej niečo prirodzene svieže a svojou vôňou prenikavejšie. Zatiaľ čo pôvodná vôňa Vás zahalila do sladkého a omamného púdru, zahriala a upokojila ako pohľad na lúku, kde sa to červená týmto divým a odolným kvetom a kde sa ako púder vznáša peľ z kvetov, novinka nie je sladká ani trošku. V tónoch vody vynikajú kvety nie svojim sladkým peľom, ale viac cítime ich sviežu zeleň. Tóny srdca (jablko, frézia, pivonka, ruža, broskyňa) podporené citrusmi vytvárajú akvatický efekt plný čistoty, žiarivej krásy a ligotu, ako tie kvapky vody uprostred každej kvetiny. Kto by si chcel osviežiť zbierku vôní Kenzo (i seba) a rozšíriť ju o dobrú vôňu na jar, leto a jeseň, nech pridá aj kvetinovú vôňu Kenzo Flower By Kenzo L´Eau Originelle.

5. Cartier Baiser Vole Fraiche

Ťažko povedať, čo chcel módy dom Cartier povedať názvom „Fraiche“. Čakali by sme niečo osviežujúce a možno ešte viac citrusové, no opak je pravdou. Ďalšie novinky vždy niečím prekvapia. Mathilde Laurent si povedala, že nám tentokrát predstaví kvet ľalie z inej perspektívy, teda ako naozajstný kvet a nie zmes kvetov, lístia a niečoho. Nie je to toaletná voda ani Eau de Fraiche, ale napodiv ide o kvetinovú parfumovanú vodu presiaknutú tónmi ľalie od základu až po úvod. V novej vôni Cartier Baiser Vole Fraiche hneď v úvode nájdete len trošku zelene, ktorá obaľuje púčiky kvetov, čiže štart nie je taký ostrý. Srdce vylepšila o dodatočné kvetinové tóny. Má voňať ako ľalia pri plnom rozkvete vo svojej plnej sile. Keďže ľalia má peľ a nie práve málo, vždy ho vidíte na stole veľa vázy, vôňa končí púdrovo. Vôňa Cartier Baiser Vole Fraiche je ako dáma, ako emócie, odvaha prejaviť svoje city, nie zatrpknutosť alebo nejaká neprekonateľná hradba, cez ktorú neprejde jediný pohľad. Hoci je ľalia ako taká tajomná, stále je sladká, pikantne kvetnatá, aby Vám umožnila vystúpiť z davu. Ťažko by ste zháňali niečo, čo je prirodzené, delikátne, osviežujúce a súčasne zmyselné, ako je kvet ľalie a vôňa Cartier Baiser Vole Fraiche.

Ďalšie novinky – svieže, kvetinové a rôzne iné – nájdete na stránke Elnino.sk. Kliknite a pozrite si ponuku.

Poznáte alebo chcete spoznať aj ďalšie novinky z ponuky? Neváhajte napísať do diskusie a niekedy v budúcich článkoch Vám rada predstavím všetkým čitateľom.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This