Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 23.4.2015 v Dámske vône, Poradňa, Vône | Bez komentárov

Dar pre mamu z lásky na deň matiek

Dar pre mamu z lásky na deň matiek

Najkrajší dar na svete je život a láska. Niet väčšej hodnoty než priviesť na svet dieťa, milovať ho a prinášať zaň obete. Preto by na deň matiek žiadna mama nemala ostať opustená a už vôbec nie prehliadaná.

Odmeňte sa mame za jej lásku. Niekedy stačí kvetinka, niekedy i bonboniéra, ale môže to byť aj väčší dar. Veď uvážte, koľko peňazí vieme pomíňať v obchodoch na zbytočnosti, bez ktorých by sme sa vedeli zaobísť? Darček pre mamu, respektíve jeho hodnota, sa nemusí pohybovať v trojciferných sumách a nemusia to byť práve darčekové kazety, hoci i taký dar určite poteší. Najpodstatnejšie je to, že ste si na mamu spomenuli. Ak hľadáte darček, v tomto článku preto nájdete tipy, ktoré spolu s Vami povedia Vašej mame, že ju ľúbite a ceníte si, čo pre Vás urobila.

Voňavý dar

Pozornosť nadovšetko. Míňa sa Vašej mame jej obľúbený parfum? Čo takto jej doplniť zásoby o novú fľaštičku? Bude šťastná a o Vás to vypovedá, že sa staráte o to, čo má rada. Pocit, že si Vás ľudia všímajú a záleží im na Vás, to je veľmi príjemný pocit. Alebo ju môžete prekvapiť aj nejakou novou vôňou. Keď sa pozriete, aké parfumy má na poličke, podľa nich nebudete mať problém vybrať taký, ktorým sa trafíte do jej vkusu. Alebo neváhajte, darujte darčekový poukaz a Vaša mama si vyberie sama.

Parfum ako dar: (zľava) Lancome La Vie Est Belle EdP, Giorgio Armani Si EdP, Dolce & Gabbana Light Blue EdT, Paco Rabanne Lady Million EdP, Thierry Mugler Alien EdT, Versace Bright Crystal EdT a darčekové poukazy Elnino.sk

Parfum ako dar: (zľava) Lancome La Vie Est Belle EdP, Giorgio Armani Si EdP, Dolce & Gabbana Light Blue EdT, Paco Rabanne Lady Million EdP, Thierry Mugler Alien EdT, Versace Bright Crystal EdT a darčekové poukazy

Ak sa v parfumoch veľmi nevyznáte, vôňu môžete vybrať aj podľa toho, aká je Vaša mama osobnosť a čo rada robí. Mám pre Vás aj konkrétne tipy na krásne parfumy.

Vôňa Lancome La Vie Est Belle poteší mamy, ktoré milujú vône sladké gurmánske vône a cestovanie. Parfum La Vie Est Belle je skutočný gurmán s vanilkou a príjemnými orieškovými podtónmi, ktorý otvára svoje kvetinové srdce šťavnato – ovocím. Rozleží sa do príjemnej púdrovej vône.

Parfumovaná voda Giorgio Armani Si výborne doplní zbierku tvorivej dámy, ktorá si potrpí na vône s tónmi zelene, ale nechce sa vzdávať sladkej vanilky a kvetov. Ktorá dáma vanilku miluje, vždy sa snaží ostať sama sebou a priniesť niečo nové do bežného života, tá bude milovať i tento parfum od Armaniho.

Bez sviežej citrusovej a drevitej vône Dolce & Gabbana Light Blue nezačne svoj deň žiadna dáma, ktorá ľúbi byť v pohybe. Túto toaletnú vodu vyhľadávajú spontánne dámy s večne optimistickým prístupom. Svieži citrón zo Sicílie, jabĺčko a bambus nakazia optimizmom aj Vás.

Ovocie, med, kvety a pačuli. Paco Rabanne Lady Million srší láskou a vrelým postojom k životu. Komunikatívne dámy, ktoré to s mužmi (a všetkými ľuďmi) vedia, celkom určite nosia takéto parfumy. Ako napovedá názov, vôňa vytvára dôvernú atmosféru. Presne taký hrejivý pocit domova vytvára i mama a preto by sme ju nedali ani za milión.

Zmyselná a čarovná vôňa Thierry Mugler Alien je určená mamám, ktoré vedia čarovať. Sú bystré a slovo „neviem“ sa nenachádza v ich slovníku. Na jednoduché problémy nehľadajú komplikované riešenia. Páčia sa im jednoduché, čisté a predsa sofistikované vône, ktoré sa nepokúsia prebíjať ich silnú osobnosť. Viac o vôni v tomto článku.

Parfumy ako Versace Bright Crystal potešia dámy, ktoré skôr než na dovolenku alebo za športom vyrazia do záhradky, na prechádzku do prírody alebo na koncert. Romantické, nežné, zasnené, presne také sú tóny tejto sviežej kvetinovo – ovocnej vône. Ak svoju mamu vnímate ako vílu, kúpte jej tento parfum.

V ponuke Elnino.sk nájdete aj krásne darčekové kazety s vôňami, ktoré si podmanili svet a tu sú pre Vás nejaké tipy na darčeky od značiek ako Burberry, Hugo Boss, Calvin Klein a Donna Karan. Vôňa Burberry My Burberry je perfektný parfum na jar, ktorý je plný kvetín (viac v tomto článku). Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme a Calvin Klein Downtown sa hodí pre dámy žijúce spoločenským životom, tá prvá je na večer, druhá skôr na deň. Vône z kolekcie DKNY Be Delicious sa preslávili svojou sviežosťou a garderóba na jar ani leto by bez nich nebola úplne kompletná – viac o vôňach Donny Karan sa dozviete v tomto článku.

Na Elnino.sk môžete zakúpiť rôzne druhy darčekových setov, v ktorých nájdete za cenu parfumov aj rôzne miniatúry, sprchovacie gély, telové mlieka, závoje a iné krásne dary.

Kliknite a zobrazte si celú ponuku darčekových setov, alebo zanechajte otázku v diskusii a pomôžem Vám vybrať.

Šikovný dar pre mamy, ktoré chcú byť krásne

Viac produktov = lepšia cena. Tak to už býva. V dekoratívnej kazete zvykne byť vždy niečo navyše, za čo sa neplatí. Ak Vaša mamička používa napríklad tisíckami žien vyskúšaný krém proti vráskam Revitalift Laser Renew od L´Oreal Paris, môže k nemu dostať riasenku a jej obľúbený krém ani nemusíte baliť. Dar už rovno kúpite takto krásne zabalený.

Nezabudnite, že hodnota Vašej lásky sa nemeria peniazmi. Hlavne urobte svojej mame radosť. Však Vy dobre viete, čo sa jej páči a čo potrebuje. A ak Vám na vysnívaný darček chýbajú prostriedky, na Elnino.sk beží až do stredy 29. 4. 2015 (12:00 hod.) zaujímavá súťaž, kde výhercom bude daná možnosť nakúpiť darčeky bezplatne.

Zúčastnite sa v súťaži a vyhrajte pre svoju mamičku darčekový poukaz na nákup na Elnino.sk. Kliknite, odpovedzte na otázky, vyplňte údaje a držte si palce.

Páči sa Vám tento článok, tipy na dar pre mamu a súťaž? Zdieľajte článok a podeľte sa o informácie aj s priateľmi.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This