Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 3.12.2015 v Poradňa, Vône | Bez komentárov

Darček za babku, radosť priateľa na nezaplatenie

Darček za babku, radosť priateľa na nezaplatenie

Každý venovaný darček, dokonca i ten najmenší, má pre priateľa obrovský význam, ak ho darujete s láskou. Radosť priateľa sa nedá vyčísliť v cifrách, no pokiaľ máte až do Vianoc jesť len suché rožky, radšej sa inšpirujte.

Darček pre priateľa a priateľku

Dobrí priatelia urobia pre Vás veľa. Spomeňte si, koľkokrát Vám protirečili, keď ste o sebe povedali niečo zlého a hoci to bola z časti pravda, obratom o Vás povedali niečo pekné. Mohli ste im zveriť aj Vaše najtajnejšie želania a tajomstvá. Oni Vás ochotne vypočuli, povzbudili. Ak ste tam predsa len spadli, podali Vám ruku, prečkali s Vami zlé časy a vyprovokovali Vás, aby ste sa pobili o svoju lepšiu budúcnosť. A je celkom možné, že zasiahli a bojovali s Vami. Ich radosť by mala byť aj Vašou starosťou. A nemusíte mať rozprávkovo tučné konto, aby ste im ukázali, že si to všetko vážite. Možno Vám pomôžu moje tipy, aký darček by im mohol urobiť radosť.

Ako potešiť kamarátku

Čo každá žena ocení, je riasenka. Niet dámy, ktorá by po nej nesiahla aspoň raz za čas, preto takýmto darčekom nemáte čo pokaziť. Pred sviatkami máte veľa možností zakúpiť za cenu riasenky rovno celý darčekový set. A nielen to. Elnino.sk pred Vianocami vymyslelo akciu na všetky riasenky. Platí to aj pre darčekové kazety, ktoré ich obsahujú, tak prečo to nevyužiť? Darujte radosť a venujte kamarátke darček, ktorý už je pekne zabalený. A kúpiť ho môžete aj sestre, však i sestry sú nám často najlepšie kamarátky.

Darčekový set môžete kamarátke pokojne namiešať podľa seba. Ponuka dekoratívnej kozmetiky je široká a na výber máte s nespočetného množstva farebných odtieňov. Medzi najpredávanejšie značky patrí jednoznačne kozmetika Bourjois Paris, Rimmel LondonL´Oreal Paris. Z ich produktov si namixujete veľa krásnych balíčkov doslova za bagateľ.

A čo tak vôňa? Že sú parfumy drahé? To je nezmysel. Napríklad také parfumy celebrít môžete zakúpiť v cenových reláciách už od 8 EUR. Odporúčam napríklad vône Antonio Banderas, Avril Lavigne, Beyonce, David Beckham a iné značky. A dobre si porovnajte ceny v kamenných obchodoch s ponukou na Elnino.sk. Čo obchody ponúkajú ako akcie, to sa dá v e-shope nájsť často za polovičnú cenu, alebo za ten istý peniaz získate raz tak veľké balenie. Aj keby ste okamžite zaplatili 3 EURá za poštovné, ešte stále máte lacnejší darček a to bez túlania sa po obchodoch. Dnes objednáte a za dva dni máte balík doma.

Že by ste si pre svoju kamarátku želali niečo od vychytených parfumérov? Tak to by ste určite mali vidieť tento darčekový set Calvin Klein. Vaša verná priateľka v ňom nájde tie najslávnejšie vône, aké kedy značka Calvin Klein na trh priniesla. Eternity, Obsession, Euphoria a CK One… však Vám to čosi hovorí?

Priateľovi darček pre radosť

Ako potešiť muža? Keď Vám už nič iné nenapadne, potom vedzte, že predsa existuje darček, ktorým nepohrdne žiadny chlap. Niektorí muži si možno na kozmetické vychytávky ako séra, pleťové krémy a kadejaké fajnové masky nepotrpia, no každý muž chce byť čistý, voňavý a hladko oholený. Dať mu darčekový set, v ktorom bude dezodorant alebo antiperspirant, sprchovací gél, či niečo na holenie a možno aj nejaký ten krém, to je jasná trefa do čierneho.

Aj pre pánov sú nachystané rôzne darčekové kazety s vôňami. Možno sa Vám nezdá, že by mali byť lacné, ale dobre sa pozrite. Naozaj nie všetky sety stoja Vašu týždennú mzdu. A budete prekvapení, čo všetko v takej kazete nájdete v cene obyčajnej, no predsa veľmi vyhľadávanej vône.

Značka Calvin Klein myslela aj na pánov. Rovnako ako pre dámy, taktiež pre mužov nachystala pôsobivý darčekový set vôní Euphoria, Eternity, Eternity Aqua a Obsession.

Ani vyššie spomínané parfumy Calvin Klein, alebo vône Burberry či Mercedes-Benz ako také vôbec nepatria k tým drahým. Možno ste si doteraz spájali meno Mercedes-Benz len s autami, no oddnes budete vedieť, že značka spojila svoje sily so svetovými parfumérmi a vytvorila novú edíciu VIP Club vôní. Tí dali vôňam nielen svoje meno, ale aj svoj jedinečný rukopis, ktorý sa prejavil na kvalite a osobitosti týchto vôní.

Namixujte si darček podľa preferencií

Jednou z možností, ako sa trafiť do vkusu priateľa či priateľky, je podarovať vôňu, ktorú už používa. V takom prípade môžete hľadať vhodné darčekové kazety podľa značky. Alebo môžete vybrať ako darček niečo úplne nové, no hľadať balíčky podľa toho, čo obdarovaná osoba najviac používa a určite využije. Niekto napríklad neznáša antiperspiranty, inému stojí telové mlieko na poličke aj rok. Škoda kupovať darčekový set, z ktorého polovica ostane nevyužitá, keď sa môžete zamerať na užitočnejšie kúsky.

Kliknite a nájdite ideálny darček priateľovi na mieru

Ako to funguje? Jednoducho. Keď viete, čo by v darčekovej škatuľke malo byť, vyberte to klikaním na okienka a nechajte systém nájsť darček presne na mieru Vašej kamarátke či kamarátovi. Možno sa kamarátke bude hodiť kozmetická taštička, kabelka alebo šikovná miniatúrka, ktorú môže nosiť so sebou. Jeden by neveril, koľko radosti dokáže narobiť maličké balenie parfumu. Za takýto darček bude v dobrom spomínať na Ježiška po celý zvyšok roka. A o tom sú Vianoce. Darovať radosť každému, koho máme radi.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This