Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 23.11.2018 v Novinky, Súťaže a akcie | Bez komentárov

Darčekové kazety Elizabeth Arden, ktorým nepovie nie

Darčekové kazety Elizabeth Arden, ktorým nepovie nie

Dobrou vlastnosťou, ktorú darčekové kazety Elizabeth Arden majú, je cena. Ich skutočne dobrou vlastnosťou je, že doslova žijú farbami a sú tak ideálnym darčekom pre mamičku, sestru, kamarátku a každú ďalšiu ženu.

Každý deň nosí iný rúž, iný očný tieň a najmä iný štýl líčenia.  Neustále skúša nové techniky a farby ju bavia. Dostane niečo nové? Ihneď vyťahuje mobilný telefón a robí fotku ma svoj prekrásny farebný Instagramový účet. Poznávate v tomto popise svoju kamarátku, dcéru, sestru, mamu či inú blízku osobu? Chcete, aby na Vianoce výskala od šťastia? Potom by ste mali mrknúť medzi darčekové kazety Elizabeth Arden, ktoré parfuméria Elnino naskladnila.

Dve darčekové kazety Elizabeth Arden

Zastúpenie značky Elizabeth Arden vie, čo na ženy platí a aké farby nosíme najčastejšie. Vždy je pre nás nachystaný nejaký vskutku vydarený set, kde nájdeme samé praktické produkty. Darčekové kazety Elizabeth Arden obsahujú produkty balené samostatne. Nie sú to megaobrovské multi-paletky, ktoré keď farebne či zložením nesadnú, pomaly zapadnú na poličke prachom. Alebo ich celé posuniete o dom ďalej.  A pozor, nejde ani o vzorky, ale plnohodnotné produkty. V ponuke sú hneď dve šikovné darčekové kazety.

Elizabeth Arden World of Color

Na zabalenie prvej darčekovej sady – Elizabeth Arden World of Color – si pripravte riadny kus darčekového papiera. V škatuľke zabalená priestranná kozmetická taška s príveskom odnesie viac kozmetiky než kabelka, akú si bežne beriete do práce. Keď nám povedali, že nám prídu na sklad nové darčekové kazety Elizabeth Arden, čakali sme niečo oveľa menšie. Určite nie takéhoto obra, v ktorom bude hneď 12 kozmetických produktov a sada troch štetcov.

Dekoratívna kozmetika Elizabeth Arden v takomto hojnom množstve zmení bežný úsmev na americký. Že neviete, aký to je? Jednu dobu sa hovorilo, že je to úsmev na dva prsty. Možno to bol fór a nikto v Amerike sa tak neusmieva, ale určite sa minimálne zhodneme na tom, že je to úsmev široký.

ZLOŽENIE KAZETY WORLD OF COLOR

 • Výborná riasenka Elizabeth Arden Grand Entrance v odtieni Black, ktorá dodá riasam objem. Bez zlepenia do nevzhľadných trsov docielite perfektné natočenie a predĺženie s „wau“ efektom umelých rias.

 • Dvojfázový odličovač na oči i pery Elizabeth Arden All Gone, ktorý odlíči aj vodoodolné rúže a riasenky. Všetko ide aj bez zbytočného, zdĺhavého máčania a podráždenia pokožky i očí.

 • Paletka 16 matných očných tieňov so zrkadielkom Elizabeth Arden Eye Shadows plná univerzálnych a výborne pigmentovaných odtieňov, s ktorými bude líčenie hračka.

 • Čierna ceruzka na oči Elizabeth Arden Eye Pencil v odtieni Smokey Black pre váš zmyselný pohľad.

 • Kontúrovacia paletka so zrkadielkom, ktorá obsahuje rozjasňujúci púder a dva odtiene vysoko pigmentovanej lícenky so svetlo odrážajúcimi čiastočkami v odtieňoch Romantic Rose a Sunblush.

 • Až 4 luxusné odtiene klasických rúžov Elizabeth Arden so zamatovo hladkou textúrou, konkrétne temne fialový Raspberry, jemne ružový Pretty Pink, nude odtieň Pale Petal a žiarivý červený odtieň Red Door Red.

 • Ceruzka na pery Elizabeth Arden Lip Pencil v univerzálnom odtieni Naturel, ktorá zabráni rozmazávaniu farby v okolí pier a definuje ich tvar

 • Dvojica hydratačných mini leskov s trblietkami Elizabeth Arden Lip Gloss (4 ml) v odtieňoch Precious Petal a Passion Fruit.

 • Súprava 3 kozmetických štetcov od Elizabeth Arden, najväčší je na lícenku, bronzer alebo rozjasňovač, menšie sú na očné tiene.

Bonusom celého setu Elizabeth Arden World of Color je návod na vytvorenie denného a večerného líčenia. Keby ste teda chceli sadu podarovať mladej dáme, môže sa s jeho pomocou naučiť tej správnej technike.

Elizabeth Arden Beauty On The Go

Ak by sa vám z takého obrovského množstva produktov mala točiť hlava, alebo sa vám žiada niečo menšie, dostupná je i šikovná menšia kazetka – darčeková kazeta Elizabeth Arden Beauty On The Go.  Neobsahuje síce taštičku, ale zato v nej nájdete celkom 5 produktov vhodných na každodenné líčenie.

ZLOŽENIE KAZETY BEAUTY ON THE GO

 • Multifunkčná paletka Elizabeth Arden Night Palette Compact, ktorá tentokrát vo svojich políčkach obsahuje matné i lesklé očné tiene v počte 8ks a ružovú lícenku v odtieni Blushing Pink. Odtiene výborne pigmentujúcich tieňov sú: slivkový Party Plum, čierny Blackout, lesklý hnedý Night Owl, matný biely Spotlight, béžový Bone, perleťový ružový Pearled Kiss, lesklý tealový Tempting Teal, perleťový zlatý Gold Rush.

 • Rúž Elizabeth Arden Lipstick v peknej malinovej farbe Raspberry ideálnej pre sezónu jeseň / zima 2018.

 • Mini lesk na pery Elizabeth Arden Lipgloss v odtieni ružových lupienkov Precious Petal ladiaci k farbe lícenky

 • Miniatúrna verzia riasenky pre predĺženie a definíciu rias – Ceramide Lash Extending Treatment Mascara (3ml, odtieň Black)

 • Opäť sa stretávame s dvojfázovým odličovačom Elizabeth Arden All Gone, teraz je to väčšie balenie 50 ml

Ak ste si lámali hlavu a uvažovali, čím tento rok pod stromčekom spravíte radosť, práve ste narazili na tipy na perfektné vianočné darčeky. Darčekové kazety Elizabeth Arden nemajú chybu a potešia všetky ženy milujúce kozmetiku telom i dušou.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This