Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 13.12.2016 v Dámske vône, Pánske vône, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Darčekové kazety Versace a iné super darčeky so zľavou

Darčekové kazety Versace a iné super darčeky so zľavou

Trafiť sa do vkusu obdarovaného – ťažká to úloha. Ak však chcete triafať presne, stavte na vianočné darčekové kazety Versace! Nákupy na Elnino.sk sú výhodné. A tu sú aj ďalšie tipy na darčeky pre radosť.

Užite si krásne predvianočné obdobie na Elnino.sk a nerobte si ťažkú hlavu z nákupov. V e-shope nakúpite darčeky pre celú rodinu a za super ceny. Dnešným dňom spúšťa obchod mnohé vianočné akcie. Po prečítaní dnešného článku sa Vaše starosti rozplynú ako obláčik hmly. Jedna lepšia ako druhá…

Obľúbené vône a darčekové kazety Versace

Ukážte mi jediného človeka, ktorý nikdy neovoňal ikonickú dámsku vôňu Versace Bright Crystal alebo aromatický parfum Versace Pour Homme pre pánov. Alebo snáď nepoznáte ani Versace Eros Pour Femme, jednu z najnovších vôní Versace so sviežim ovocným prebudením zasnúbenej s jemnými kvetinami, o ktorej už pomaly štebocú i vrabce na strechách?

Obľúbené darčekové kazety Versace

Obľúbené darčekové kazety Versace

Ja viem, že ste ich podľa obrázkov už dávno spoznali. A nielen Vy. Sú to vône tak obľúbené, že by sa z tisícky ľudí sotva našiel jeden, kto by nad nimi ohrnul nosom. Ak vôbec niekto taký existuje. Darčekové kazety Versace sú celkom isto vychyteným darčekom, s ktorými urobíte radosť vždy.

Darčekové kazety sú krásne zabalené sety, v ktorých nájdete väčšinou vôňu a za výhodnú cenu k nej získavate aj iný výrobok či výrobky z danej série. Neraz býva pribalený aj nejaký darček. Tento rok potešia niektoré darčekové kazety Versace taštičkami, iné obsahujú kľúčenku, visačku na batožinu, alebo originálnu sponu na bankovky, aby sa pánom peniažky po Novom roku nerozkotúľali prirýchlo.

Darčekové kazety Versace v ponuke už od 8,45 €

Luxusné parfumy Hermes

Čím obdarovať šéfa alebo náročného človeka? Darčekové kazety Versace budú vždy dobrou voľbou, no pokiaľ chcete niečo naozaj nevšedné a elegantné, odporúčam parfumy Hermes.

Parfumy Hermes za zvýhodnené ceny

Parfumy Hermes v pounke Elnino.sk

Parfumy Hermes sú poväčšine unisex a siahajú po nich i naše slovenské celebrity. Že ide o naozaj luxusné parfumy, to spoznáte podľa elegancie a kvalitného spracovania ingrediencií. Bodaj by nie, keď pre Hermes pracujú takí vychýrení parfuméri. Jeden z parfumov Hermes nosila aj princezná Diana (24 Faubourg).

Všetky parfumy Hermes za zvýhodnené ceny

Zľava na darčeky Frais Monde

Aj značka Frais Monde myslela na ľudí, ktorí vianočné nákupy odkladajú na poslednú chvíľu. Nielenže sú všetky produkty zlacnené, ale na stránke nájdete aj pár tipov na vianočné darčeky, ktoré určite nesklamú.

Zľava 13% na celú značku Frais Monde

Zľava 13% na celú značku Frais Monde

Viac informácií o akcii a tipy na vianočné darčeky

Obľúbená kozmetika The Body Shop

Zaryté ochrankyne našej zelenej planéty teraz spozornejú. Značka The Body Shop sa cez obchod Elnino.sk dostala aj na Slovensko a ak ste čítali môj článok Kozmetika The Body Shop…, potom viete, že práve tento výrobca netestuje kozmetiku na zvieratách, používa prevažne prírodné ingrediencie a jeho obaly sú z recyklovaných materiálov.

Obľúbená kozmetika The Body Shop super ceny

Obľúbená kozmetika The Body Shop je teraz na Elnino.sk za super ceny

A nielen to. Cez svoj program Community Fair Trade zaviedol do výroby princípy Fair Trade, čím podporuje malých výrobcov a pestovateľov zo všetkých kútov sveta. Značka tak získava kvalitné ingrediencie od ľudí, ktorí sú vo svojom povolaní majstrami. Avšak veľké kozmetické giganty, ktoré sa ženú len za ziskom, kvantitou a nehľadia na kvalitu, by si ich ani nevšimli.

Kúpou kozmetiky The Body Shop, ktorá je teraz v akciovej ponuke, robíte radosť nielen sebe a šetríte peniažky, ale pomáhate drobným pestovateľom z chudobných krajín prebíjať sa životom, aby ich deti nezomierali hladom.

Kompletná ponuka kozmetiky i darčekových setov The Body Shop

Akciová ponuka vybranej kozmetiky

Čo by medzi vianočnými darčekmi pre ženy nikdy nemalo chýbať? Darčekové kazety Versace sú jasná vec, telová kozmetika The Body Shop tiež, no i taká dekoratívna kozmetika poteší. Uf, keď tak pozerám, aké produkty zahŕňa kozmetická akciová ponuka, zmáha ma silné nutkanie nakupovať. To mi robia naschvál, asi mám polovicu produktov vykúpiť sama (smiech).

Ale vážne, z tejto ponuky som na sebe snáď neskúšala len 7 či 8 produktov a v ponuke vidím zrovna tie najlepšie produkty Revlon, Rimmel LondonAstor. Super odolné tiene, laky na nechty, produkty na pery… väčšinu z nich mám otestovaných a dobre poznám.

Akciová ponuka vybranej kozmetiky

Akciová ponuka vybranej kozmetiky

Moja rada? Berte ich všetkými desiatimi, kým sú skladom a prihoďte aspoň jeden kúsok do každého vianočného balíčka. Sú to zdanlivo len maličkosti za pár drobných, no kvalitné. Uvidíte, akú veľkú radosť spolu s nimi prinesiete.

Kompletná ponuka vybranej kozmetiky so zľavou

Neotáľajte. Všetky akcie platia od 13. 12. 2016 (00:01 hod.) do 19. 12. 2016 (23:59 hod.) alebo do vypredania zásob!

Apropo,  ako som Vás informovala v článku Nádielka od Mikuláša pre všetkých dobrých, na Elnino.sk sa rozdávalo a veselo sa rozdáva ďalej. Či už si kúpite darčekové kazety Versace, balíčky od značky The Body Shop, alebo len nejaké maličkosti z kozmetiky, stále si v balíčkoch môžete nachádzať aj originálne pilníky, čokoládu i ďalšie darčeky. Sledujte akcie, oplatí sa.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This