Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 9.12.2014 v Mejkap, Poradňa, Starostlivosť, Vône | Bez komentárov

Darčeky pod stromček do 10 EUR

Darčeky pod stromček do 10 EUR

Bez správnej starostlivosti sa dobrý vzhľad a vôňa Vašich blízkych ľahko stane vzdialenou minulosťou a práve preto im prídu vhod Vaše darčeky pod stromčekom. Že Vám už neostali peniaze na drahé kozmetické produkty? Dáme Vám tipy na také darčeky, ktoré Vám z rozpočtu neukroja viac ako 10 EUR.

Darčeky na každodenné líčenie pre parádnice

Dekoratívna kozmetika značky Dermacol, Maybelline, Bourjois… naše darčekové sety obsahujú takmer všetko, čo dámy potrebujú pre svoje líčenie. Riasenky, očné tiene, linky na oči, alebo aj všetko dohromady. Niektoré darčeky potešia aj dámy, ktoré sa líčia pomenej. Veď taká riasenka a očná linka naozaj nemôže nikoho uraziť.

Viac setov dekoratívnej kozmetiky nájdete na Elnino.sk v sekcii Dekoratívne kazety

Starostlivosť o pleť, telo a vlasy

Mysleli sme na všetky dámy.  Niektoré hľadajú dobrý krém na tvár, iné chcú zoštíhliť, alebo vyživiť suchú pokožku tela. Sú i také, ktoré si chcú sprchovanie a starostlivosť skrátka užiť. Pre každú milovníčku krásnej vône sú tu voňavé sety Dermacol Aroma Ritual.

Elnino.sk ponúka široký sortiment vlasovej, telovej i pleťovej kozmetiky

Darčeky z lásky pre pánov

Ani páni nie sú od macochy a chcú byť voňaví. Sety v krásnom balení sú hotové darčeky, ktoré netreba ani extra baliť a obsahujú šampóny, krémy, sprchovacie gély i dezodoranty.

Parfumy pre mužov i ženy

Čo by bol e-shop Elnino.sk za parfumériu, keby neponúkal aj krásne parfumy? Avšak ani dobrá vôňa nemusí stáť majetok. Tieto tipy Vám pomôžu vmestiť sa do rozpočtu a predsa urobiť veľkú radosť. Inšpirujte sa a potešte mamičku, babičku, sestru, brata, otca, dedka či priateľov.

Ešte viac značkových vôní do 10 EUR nájdete na stránke Elnino.sk

 Tieto Vianoce si príde na svoje každý. S tipmi na darčeky by nemalo byť nájdenie toho správneho žiadnou vedou.

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This