Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.3.2018 v Dekoratívna kozmetika, Novinky, Vône | Bez komentárov

Dekoratívna kozmetika Tigi? To je ale novinka!

Dekoratívna kozmetika Tigi? To je ale novinka!

Značka Tigi patrí medzi popredných výrobcov špičkovej vlasovej kozmetiky a k zástupu spokojných spotrebiteliek sa radím i ja, ale dekoratívna kozmetika Tigi? Žeby to bol vtip? To sa musí preskúmať.

Prečo práve dekoratívna kozmetika Tigi?

Anthony Mascolo a celá jeho rodinka i s tímom stylistov sa môžu spokojne usmievať. Ich zákazníčky tiež, pretože si po novom skrášlia nielen vlasy, ale i svoju tvár. V salóne si posedia dlhšie a vyjdú z neho úplne dokonalé. K Toniho inovatívnym vlasovým produktom totiž pribudla ďalšia odnož špičkovej kozmetiky. Profesionálna dekoratívna kozmetika Tigi doplní všetky tie nádherné účesy a bude tou poslednou bodkou v každom outfite. A pretože rúže na pery i tiene aktuálne na Elnino.sk zoženiete za menej ako 1,50 €, odolať bolo nemožné. Do mojej výbavy pribudol tieň i rúž.

Trvácne očné tiene TIGI Longwearing Creme Eyeshadow

Budem úprimná. Od lacných kozmetických produktov rozhodne neočakávam zázraky a som rada, ak mi nestoja v šuplíku ako nevyužiteľné. Napríklad také krémové očné tiene. Už ste nejaké vyskúšali? Ak áno, potom viete, ako dlho schnú, ako sa zvyknú na viečkách zlievať a zaliezať do vrások. Stáva sa to aj u drahších značiek. Dekoratívna kozmetika TIGI ale nie je ten prípad a nekvalitné očné tiene neponúka. Overené to mám na krásnom zelenom odtieni Playful.

Krémový očný tieň TIGI Longwearing Creme Eyeshadow zasýcha rýchlo a teda s ním musíte pracovať obratnejšie, keď ho chcete rozotrieť dostratena. Mohol by byť príkladom ostatným tieňom, pretože pri styku s pokožkou okamžite prilipne a už ho z nej nijako nedostanete. Opakujem, nijako. Môžete šúchať prstom, koľko len chcete. Neodlúpne sa ani troška z toho veľkorysého nánosu intenzívnej farby, nebledne, farba ostáva sýta. Najlepšie si s ním poradí dvojfázový odličovač očí, v ktorom je aj olejová zložka. Tu sa dekoratívna kozmetika Tigi vyznamenala.

Hodvábne jemné rúže na pery Decadent Lipstick

Niektoré lacné rúže vedia poriadne liezť na nervy. Náplň nedrží vo vnútri, alebo sa pri vysúvaní zasekáva, vrchnáčiky nedoliehajú. Neraz sa mi stalo, že sa mi rúž v kozmetickej taštičke otvoril a zašpinil celý jej obsah. Dekoratívna kozmetika TIGI však k týmto problém nemá. Už samotné balenie rúžov TIGI Decadent Lipstick vyzerá luxusne. Oblý dizajn obalu je netradičný, ale kvalitný a najmä plne funkčný. Všetko drží na svojom mieste.

Veľa lacných rúžov nemá takmer žiadnu pigmentáciu, majú zlú priľnavosť a v horšom prípade vedia dokonca vysušiť pery. Svoj omyl potom dva až tri dni naprávam mastičkami na pery. Hodvábna textúra rúžov TIGI Decadent Lipstick v tomto ohľade milo prekvapila. Pri nanášaní rúž hladko kĺže po perách a zanecháva sýte zafarbenie. Presne ako očný tieň.

Počas dňa som vďaka prítomnému lanolínu a rastlinným olejom nemala vysušené pery. Čomu sa teším, môj výrazný odtieň rúžu Passion sa vyznačuje perfektným krytím. Ani odtiene mojej kolegynky (Loyalty, Luxury a Finesse) nevyzerajú zle, akurát nude odtieň Faith mohol byť pigmentovanejší. Treba dávať silnejšiu vrstvu.

Vaše pery budú zvádzať k bozkom, no tomu radšej odolajte. Očká natreté tieňmi vydržia i slzičky šťastia, no rúže až tak odolné nie sú. Na kávičku si s rúžom Tigi bez obáv vybehnite, k slávnostnému obedu si zaobstarajte niečo trvácnejšie. Jedlo však býva kameňom úrazu väčšiny oveľa drahších rúžov a u produktov v tejto cenovej kategórii určite nebudem hovoriť o sklamaní. Za mňa je to v úplnom poriadku.

Cena produktov Vás rozosmeje. Dekoratívna kozmetika TIGI sa pohybuje pod hranicou 1,50 € za kus. To ani nemôžem nazvať inak než smiešnou cenou. Nuž čo Vy na to? Odoláte alebo tiež podľahnete a vyskúšate nevšedné rúže a očné tiene od osvedčenej značky TIGI?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This