Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 25.4.2017 v Poradňa, Starostlivosť, Vône | Bez komentárov

Dermacol Aroma Ritual patrí do každej sprchy

Dermacol Aroma Ritual patrí do každej sprchy

Ak hľadáte sprchovací gél alebo peeling, ktorý pokožku nevysuší, ale ju naopak zanechá jemnú, vláčnu a s úplne dokonalou vôňou, skúste produkty z radu Dermacol Aroma Ritual. Nákup ľutovať nebudete.

Kozmetika Dermacol na českom i slovenskom trhu pôsobí už desiatky rokov. Jej dekoratívne produkty vďaka vizážistom filmových štúdií vstúpili do dejín filmu, no nemenej zaujímavá a populárna je tiež telová kozmetika a kozmetika do sprchy. Jej vône majú povzbudzujúce účinky na telo i dušu, dodávajú energiu a prinášajú dobrú náladu. Nájdite si v rade Dermacol Aroma Ritual svojho favorita aj vy.

Veľké testovanie produktov Dermacol Aroma Ritual

Produkty z tejto rozsiahlej línie nie sú na trhu ani mesiac ani dva. Ja ich používam už roky a musím priznať, že ma testovanie vôní veľmi baví. Je pravda, že mi nejaký ten čas zabralo vyskúšať jeden za druhým a urobiť foto dokumentáciu, ale čo by som pre vás neurobila? Zaujíma vás, ako na mňa zapôsobili a ktoré sú moje obľúbené?

Rhubarb & Strawberry | Juicy Shower Gel

Bol škaredý letný deň. Vonku bolo daždivo, ale nálada ako v zime – pod bodom mrazu. Chcelo by to niečo veselého, optimistického, šťavnatého a oživujúceho, napríklad Dermacol Aroma Ritual duo rebarbora s jahodou. Nesklamalo. Pokožka bola prevoňaná poriadne, pretože som si spolu so sprchovacím gélom kvôli vôni kúpila aj telové mlieko a peeling.

Ako vám ju len priblížiť… Predstavte si, že máte chuť na jahody. Sladké, šťavnaté… Ale ony sú predsa trošku kyslé a nestačia uchlácholiť zmysly, ktoré túžia po sladkom opojení. Chcete ešte viac jahodových podtónov a tu prichádza babka s kompótom z rebarbory, ktorá taktiež vôňou pripomína jahody a babka cukrom nešetrila. Maximálna spokojnosť. Celý byt i pokožka Vám vonia sladko jahodovo a zlá nálada je v okamihu preč. Keď nič iné, jahodovo-rebarborové duo určite vyskúšajte.

Irish Coffee |Delicious Shower Gel

Druhý pán na holenie bol delikátny sprchovací gél  s vôňou írskej kávy Irish Coffee. Osobne mám veľmi rada kávu, musím ju mať každý deň a akoukoľvek sladkou verziou kávy nikdy nepohrdnem.  Vedela som, že tento produkt ma sklamať nemôže.

Sprchovací gél Dermacol Aroma Ritual Irish Coffee

Sprchovací gél Dermacol Aroma Ritual Irish Coffee

Trošku som bola spočiatku zaskočená, že kávu až tak necítim, ani žiadny likér či niečo podobné. Oveľa viac ma upútali podtóny pripomínajúce karamelky. Ale napokon som si tento produkt obľúbila.

Grape & Lime | Stress Relief Shower Gel

Na obdobie stresov som si zakúpila protistresový sprchovací gél Dermacol Aroma Ritual Stress Relief. Takéto vypäté stavy na mňa väčšinou prichádzajú pred sviatkami. Človek má veľa roboty a nevie, kde mu hlava stojí. Mne spočiatku táto vôňa veľmi nesedela, ale zato mala veľký úspech u mojej sesternice. Neviem prečo, ale asi to bolo len o zvyku. Je skrátka veľmi osobitá. Ale kto by pochyboval o jej účinkov na psychiku, tomu poviem, že funguje.

Celé moje testovanie skončilo tak, že som si vôňu limetky a hrozna obľúbila a z tohto radu mám napokon najviac produktov. Ako dôkaz vidíte trojbalenie, ktoré mi podarovala kamarátka preto, lebo vie, ako ich mám rada. Podobné som už síce nikde nevidela, ale mrknite ponuku. K dispozícii sú aj iné darčekové balíčky a mnohé ďalšie voňavé produkty Dermacol Aroma Ritual.

trojbalenie sprchovacích gélov Dermacol Aroma Ritual

trojbalenie sprchovacích gélov Dermacol Aroma Ritual

V skrinke mi ostáva ešte povzbudzujúci sprchovací gél s vôňou čiernej čerešne, Belgická čokoláda a akurátne používam gél Hruška Williams. Musím sa priznať, že čerešňový ma až tak neoslovuje. Nepríde mi dostatočne svieži. Čokoládový si nechávam na jeseň. Ale s hruškovým som už stihla zažiť aj vtipnú príhodu. Neviem, či sa taký príbeh na toto miesto hodí, ale aspoň sa pobavíte.

Boli sme s kamarátom na jednej akcii a on to trošku prehnal. Netvrdím, že bol opitý. On len nedá dopustiť na hruškové pálené, lebo miluje toto ovocie v akejkoľvek podobe a raz musel prísť moment, keď sa hrušky skrátka nabažil. Odchádzali sme domov a on hovoril, že minimálne mesiac nechce o hruškách počuť, vidieť ich a ani ich cítiť. Aké bolo jeho prekvapenie, keď vliezol doma do sprchy, nalial do dlaní sprchovací gél a zistil, že ide o sprchovací gél Hruška Williams. Jeho mame sa zapáčila jeho vôňa a tak ho kúpila, aby potešila svojho syna. Karma je potvora. 🙂

Čo z tohto príbehu a celého testovania vyplýva? Áno, určite platí, že všetkého veľa škodí. Ale to som nemala na mysli. Chcela som tým povedať, že Dermacol Aroma Ritual je rad, ktorého vône sú veľmi autentické. Ak nie ste zrovna v koži môjho kamaráta či podobnej situácii, navodia Vám pocit harmónie a radosti. Vyberte si z nich taký, aký momentálne potrebujete a žiadna banalita Vás nerozhodí.

Čo produkt Dermacol, to záruka skvelej kvality za skvelú cenu. Pozrite ponuku.

Už ste niektorý z nich vyskúšali alebo ovoňali? Podeľte sa o svoj názor v diskusii. 🙂

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This