Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 6.9.2016 v D - I, Dámske vône, Pánske vône, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Diesel – parfumy, ktoré Vás poženú vpred

Diesel – parfumy, ktoré Vás poženú vpred

Diesel, to nie je len obyčajná odevná značka a denimová móda. Diesel znamená životný štýl. Tvorcovia tohto štýlu rozložia svet na malé kúsky a poskladajú ho s tými, ktorý svet vnímajú rovnako.

Diesel ako palivo pre život

Prečo každý parfum vyzerá ako životabudič? Podobnosť s ploskačkami, pilulami, tlčúcimi srdciami a zaťatými päsťami zvierajúcimi fľaštičky je čisto zámerná. Značka Diesel javí nulovú snahu zapadnúť medzi elegantné talianske značky ako Valentino, Bvlgari a Prada. Elegancia, to áno, ale rebelská svojim spôsobom. Jej prejav elegancie je vždy umiernený (skrýva sa v srdci, nie v tele) a výsledný parfum tak nikdy nepôsobí stroho.

Ani typický outfit Diesel ničím nepripomína elegantnú módu Armaniho, ktorý džínsy sám označil za demokraciu v móde. A mal svätú pravdu. Však dnes sa už smú džínsy kombinovať s čímkoľvek. Môžete k ním obuť drsné kanady, ako i lodičky na 15 centimetrových podpätkoch a dodať romantickú saténovú blúzku. A áno, aj sako pekne splývajúce s Vašou postavou. Predstavitelia značky Diesel Vám to kedykoľvek radi predvedú vo svojich kolekciách, do ktorých každú sezónu pribudne aspoň 3000 nových kúskov.

Značka Diesel je známa svojim kreatívnym prístupom a nikdy by neprodukovala typické „svieženky“. Parfumy Diesel nie sú vône davové a ich marketing je cielený prevažne na mladých ľudí. Určite ich môžete nosiť do školy, nájdu sa medzi nimi aj trošku ľahšie kúsky, ktoré Vašich spolužiakov nebudú otravovať. Určite ich však nevoľte, keď sa na vyučovanie dostatočne nepripravíte. Parfumy Diesel kladú dôraz na osobnosť nositeľa, robia ho viditeľným a teda nepatria k parfumom, s ktorými si Vás vyučujúci nevšimne pri vyberaní kandidátov na vyskúšanie pred tabuľou. (smiech)

Ktoré parfumy Diesel odporúčam

Medzi úplne najlepšie parfumy na babie leto i prichádzajúcu jeseň rozhodne patria tieto vône.

Parfumovaná voda Diesel Loverdose Red Kiss je hriešne dobrá a sladučká vôňa pre dámy, ktoré by sa dali na chlieb natierať, ale vedia tiež vystrkovať rožky.  Táto orientálno – vanilková novinka z vlaňajška ma načisto uchvátila.

Diesel Loverdose Red Kiss

Diesel Loverdose Red Kiss EdP

Začína sladko-sviežo, no postupne sa rozohreje ako telo po bozku od toho pravého. A verte, že tá pusa príde. Mužom sa z nej podlomujú kolená, takže sa ani nemusíte veľmi snažiť pútať pozornosť. Ona sama si ju získa sebaistotou, ktorá z nej i Vás bude popri nosení vyžarovať. Na pokožke vydrží veľmi dlho. Viac o vôni Diesel Loverdose Red Kiss sa dočítate v článku Loverdose – nová dávka lásky od značky Diesel.

Pikantná a drevitá pánska toaletná voda Diesel Only the Brave Tattoo sa presne pred dvoma rokmi sa spolu s jej dámskou polovičkou zúčastnila duelu. Medzi mladými mužmi mala skvelé ohlasy nielen pre svoju perfektnú výdrž, ale tiež pre zaujímavé zloženie.

Diesel Only the Brave Tattoo

Diesel Only the Brave Tattoo EdT

Pikantné srdce kombinované so sladkým tabakom sa odvážne zmiešalo so sviežimi tónmi, ktoré by ste práve v tomto parfume nečakali. Only the Brave Tattoo mi pripomína pretekára F1 Kimiho Räikkönena, ktorému hovoria „Iceman“. Má horúcu krv a rozhodne nešetrí súperov, ale tiež chladnú hlavu a nikdy si nedáva servítok pred ústa. Vo svete F1 je Kimi pomerne výrazná a svojská osobnosť, akou môžete byť i Vy s týmto parfumom. Viac o dvojici Only the Brave Tattoo a Loverdose Tattoo sa dozviete v článku Vôňa Diesel (nielen) k motoršportu.

Poslednou z trojice vôní je dámska vôňa Diesel Fuel for life Unlimited. Zatiaľ som o nej nepísala, nuž by sa mi patrilo aspoň pár slov o nej prehodiť.

Diesel Fuel for life Unlimited

Diesel Fuel for life Unlimited EdP

Podľa názvu by ste asi netipovali, že je to limitovaná edícia. Žiaľ, vyrobené bolo naozaj len limitované množstvo kusov. Pokiaľ nestojíte o prejavom rebelskú vôňu, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť túto kvetinovo – ovocnú limitku s opäť veľmi slušnou výdržou. Parfumovaná voda Fuel for life Unlimited je svieža vôňa, ktorá má v sebe množstvo energie a ktorá zdanlivo medzi tú vyššie spomínanú drsnú „mládež“ nezapadá. Namiesto kože sa obliekla do nežného svetríka a okolo hrdla nosí uviazanú dlhú zlatú retiazku. Nebola stvorená pre nezrelé dievčatká, ktoré mužov vodia za nos, ale pre ženy milujúce celým srdcom. Razí si vpred svoju vlastnú a veľmi originálnu cestu. Nie, nie je to svieženka, hoci ovocne až jemne pikantne začína. Práve pikantné sladké drievko (pelendrek) je dôvodom, prečo niektoré ženy nemôžu vystáť veľmi smelé dámske parfumy Lolita Lempicka a Diesel. Ale ja tvrdím, že tomuto parfumu by ste mali dať šancu.

Ak sa Vám aj úvod nebude páčiť, počkajte, kým si prerazia cestu kvetiny a účinok sladkého drievka zjemnia citrusy s aloe vera.  Bude to stáť za to. Uvidíte všetko, čo by Vám mal správny dámsky parfum dať. Je v ňom sofistikovanosť, neha, ženskosť i dievčenskosť súčasne, zvodnosť, hravosť a romantika. Až sa predá posledný flakón a Fuel for life Unlimited zmizne z povrchu zemského, bude mi to veľmi ľúto. Takýto štýl sladkej citrusovej vône nemá na našom trhu žiadnej obdoby.

Aby dobrých správ, tipov a odporúčaní nebolo málo, mám pre Vás tip na super akciu na Elnino.sk. Práve od dnes začína parfuméria Elnino.sk poskytovať zľavu na všetky parfumy Diesel. Využite možnosť a ušetrite.

Akciové ceny parfumov Diesel na Elnino.sk

Akciové ceny parfumov Diesel na Elnino.sk

Pozrite celú ponuku parfumov značky Diesel na Elnino.sk

Ste mladí telom alebo dušou? Máte čo len trošku odvahy? Prestaňte splývať s davom a pohybovať sa cestami, ktorými Vás zástup ľudí za Vami tlačí. Razte si svoju vlastnú cestu a pochodujte smelo. Taký je mnou voľne interpretovaný odkaz značky Diesel, ktorá fandí slobode kreatívneho ducha a inováciám. Jej parfumy Vás nesklamú.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This