Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 17.3.2016 v D - I, Poradňa, Starostlivosť, Značky od A po Z | Bez komentárov

Diet Esthetic – kozmetika z darov prírody

Diet Esthetic – kozmetika z darov prírody

Už viac ako 30 rokov je španielska značka Diet Esthetic povestná pre svoje inovácie lídrom na španielskom trhu. Ako  ide čas, obľubu si získava na celom svete. Poznáte jej produkty, ktoré žehnajú darom prírody?

Diet Esthetic – známa i neznáma

Španielska značka Diet Esthetic ponúka široké spektrum kozmetiky, ktorá sa špecializuje na kompletnú starostlivosť o pokožku tváre i celého tela. Možno Vám to meno nie je až také povedomé, lebo u nás sa o nej zatiaľ až toľko nepíše. A to je koda. Značka sa zameriava výhradne na vývoj kozmetiky a využíva prevažne dary prírody. Produkty sú údajne z 90% prírodné. To znamená, že 90% obsahu každého balenia tvoria účinné látky a ich nosiče, ktoré pochádzajú z ekologického a 100% organického hospodárstva.

Aby ste rozumeli pojmom, najskôr vysvetlím, o čo ide. Účinnou látkou je extrakt, ktorý vyvoláva účinok. Niekto potrebuje hydratáciu, iný výživu, omladenie a presne taký efekt účinná látka spôsobuje. Takou látkou môže byť vitamín, stopový prvok, rastlinný olej alebo extrakt inej než olejovej povahy. Extrakty môžu byť aj sušené časti, šťavy alebo gély získané z rastlín a tiež zložky živočíšneho pôvodu. Práve tým sa značka Diet Esthetic preslávila.

Nosičom účinnej látky je niečo, v čom sa môžu účinné látky rovnomerne rozptýliť a čo ich rozriedi na potrebnú koncentráciu. To je to isté, ako keď strčíme čajové vrecúško do vody. Voda rozriedi čaj a je nosičom. Diet Esthetic ako výrobca vsadil taktiež na vodu, no veľkú časť produktov tvorí i glycerín, gél z aloe vera, arganový olej a iné rastlinné oleje, ktoré sú vlastne vo svojej podstate aj účinnými látkami, nakoľko zmäkčujú a zjemňujú pokožku, dodávajú vlhkosť. Zvyšných 5%tvoria látky, ktoré chránia prírodné zložky, aby sa neznehodnotili počas prepravy, skladovania a používania.

Značka Diet Esthetic neváha stiahnuť po takých látkach, ako je jed z medúzy, včelí alebo hadí jed, extrakt z perál, kaviár alebo slimačí sliz. A nie je to len také šarlatánstvo, týmto látkam s preukázaným účinkom sa nevyhýba ani moderná medicína.

Práve teraz na jar bude pre Vás zaujímavá najmä línia Body 10, ktorá pomáha riešiť všetko, čo trápi naše telo. Unavené či boľavé nohy, ovädnutý a málo pevný zadok či celulitída. Ja osobne som vyskúšala Diet Esthetic Body 10 telové mlieko na unavené nohy s obsahom látok spevňujúcich žily a musím ho pochváliť. Vždy, keď ma bolia nohy, vymasírujem ich mliekom a cítim okamžitú úľavu.

Línia so včelím jedom intenzívne vyživuje a hydratuje pleť. Podporou pre vyššie spomínané kolagénové a elastínové vlákna dosahujeme zlepšenie pevnosti pleti. Vrelo odporúčam sérum so včelím jedom Diet Esthetic.

Podobnými a pokročilejšími bojovníkmi proti starnutiu a sú i produkty s obsahom jedu medúzy. Jed pomáha pokožke získať pevnosť, pružnosť a väčší objem, čím sa vyhladia vrásky.

Produkty z radu Vit Vit so slimačím extraktom sú určené pre posilnenie prirodzenej obranyschopnosti a hydratácie pleti, ktorá si tak nemusí vytvárať nadmerné množstvo mazu. Účinne bránia vzniku infekcie, ošetrujú ranky, minimalizujú jazvičky a pigmentové škvrny po liečbe akné.

Vyskúšajte skvelé produkty Diet Esthetic aj Vy a pozrite kompletnú ponuku.
[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This