Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 15.12.2014 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Dva parfumy, ktoré nosia skutočné dámy

Dva parfumy, ktoré nosia skutočné dámy

Parfumy Chloe Chloe a Christian Dior Jadore majú toho veľa spoločného. Ani jeden z nich by nefungoval bez tónov dreva, s ktorými sa zasnúbilo čerstvé ovocie a kvety. Obidve vône Vás budú tešiť svojou prítomnosťou dlhé hodiny. Ako si teda medzi nimi vybrať?

Parfumy, ktoré otvárajú dvere istejšie ako Vaša ruka na kľučke

Vyberať medzi kvalitou a kvalitou je ťažké. Lepšie by sa nám vyberalo, keby tieto parfumy neboli takými rovnocennými súpermi v tomto našom dueli. Napriek tomu ich však niečo odlišuje. Tým niečím je prirodzene zloženie, veď čo by to boli za parfumy, keby voňali rovnako, ale nielen to zloženie ich robí jedinečnými. Tieto vône majú rôznu osobnosť a preto sa Vám pokúsim ozrejmiť, aký typ dámy budú najlepšie dopĺňať.

Parfum Chloé Chloé pre romantičku

Parfumy pre skutočné dámy a dámsky parfum Chloe Chloe (parfumovaná voda) od Elnino.sk

Dámsky parfum Chloe Chloe (parfumovaná voda)

Ostal Vám zmysel pre hodnoty, ako je romantika, vernosť, úprimnosť, potrpíte si na osvedčenú klasiku a ste tak trošku „stará škola“? Pokojne to priznajte, niet sa za čo hanbiť. Nikto netvrdí, že všetky tradície sa musia zachovať v nezmenenej podobe, ale aspoň tie pekné, galantné a umiernené spôsoby by mali rozhodne ostať. Keď sa spojí tradičné s moderným, vznikne z toho niečo unikátne a nezabudnuteľné. Niečo, čo mužov láka k objavovaniu, čo túžia mať. Buďte pokojne sama sebou. Dámsky parfum Chloé Chloé Vás v tomto plne podporuje a je na Vašej strane. Aj on je tak trošku vintage.

Vôňa Chloé Chloé sa tiež dá považovať za stávku na istotu – patrí medzi klasické parfumy s puncom modernosti. A to nielen výzorom, ale potvrdzuje to i svojim voňavým obsahom. Otvára sa starou dobrou kombináciou voňavých tónov frézie a pivónie. Na týchto kvetoch, ktoré pestovali v záhradkách už naše babičky, vážne nie je nič zlého a aby sme parfum pri hodnotení poslali viac smerom k súčasnosti, pridáva sa exotický a sladkastý tón liči. Srdce vône je podobne kombinované. Ku kvetinovej bukréte z ruží a nežných konvaliniek sa pridáva dnes už dobre poznaná magnólia. Na pozadí nám horí ohník. Svojim teplom vôňu zahrieva zlatistá ambra a tóny voňavého cédrového dreva. Vôňa sa tak hodí i do chladnejšieho počasia.

Chloé Chloé je veľmi diskrétna, elegantná a orientálno-kvetinová vôňa s púdrovým až jemne mydlovým záverom, ale stále veľmi svieža vďaka liči. Úplne najvýraznejšie v nej ucítite kvetiny, najmä romantickú ružu. Najlepšie pristane dáme s jemnými spôsobmi a vybraným slovníkom. Viem si ju živo predstaviť k dáme v elegantnom kostýmčeku pastelovej farby s rukavičkami a klobúčikom, ale tiež so zvonovou sukňou a ružovým svetríkom, ktorý podporí Váš dievčenský výzor. Ak sa ju rozhodnete použiť na večer, tak určite nejaké rafinované šaty, ktoré nechajú mužov hádať, čo je pod nimi. Nič výstredné. Ale to Vy určite veľmi dobre viete.

Dámsku vôňu Chloé Chloé hľadajte v internetovom obchode Elnino.sk

Parfum Christian Dior Jadore pre pôžitkárku

Parfumy pre skutočné dámy a dámsky parfum Christian Dior Jadore (parfumovaná voda) z ponuky parfumov Elnino.sk

Dámsky parfum Christian Dior Jadore (parfumovaná voda)

Dáma, ktorej je všade veľa. Presne tak by som charakterizovala dámsky parfum Christian Dior Jadore (alebo správnejšie J’adore). Jeho názov nešpecifikuje, čo všetko dáma miluje a obdivuje, ale tak či tak by som skôr odhadovala, že jeho nositeľka bude milovať všetko dobré a luxusné, teda i parfumy. Hlavne dobrú spoločnosť a obdiv okolia, lebo toto ona potrebuje k svojmu živvotu ako vzduch na dýchanie. A tomu verte, že s týmto parfumom ten obdiv príde, pretože táto vôňa stavia dámu do stredu miestnosti ako stredobod pozornosti. Bola, je i bude totiž vždy veľmi moderná i elegantná, ale iným spôsobom než Chloé.

Kvetinovo-ovocný parfum Jadore sa otvára veľmi šťavnato, čiže ovocím. Práve ovocie sa objavuje v každej fáze parfumu – v úvode máme mandarínky, v srdci slivky, v základe ostružiny. Zrejme nám chce naznačiť, že spoločenský život musí mať šťavu. Bez nej by to bola prostá nuda. Ovocie dobre nahráva na smeč kvetom, veď správny spoločenský živel by si mal tiež uchovať svoju dávku elegancie. Elegantná ruža, silná orchidea, zmyselný jazmín a púdrová fialka Vám otvoria dvere na každý luxusný večierok. Aby mala potrebnú výdrž, všetko dvakrát poistia drevité tóny s pižmom.

Vôňu Christian Dior Jadore ocenia dámy, ktoré ani nemusia byť vychýrené krásavice. Nemusia byť dokonca ani mladé. Ich povesť dobrých spoločníčok a mimoriadne šarmantných osôb ich vždy predstihne a tak sa najskôr objaví legenda a potom sa vo dverách zjavia ony vo vyblýskaných šatách či inom odeve v štýle glamour. Tieto ženy totiž vedia, čo je na nich najkrajšie a tak rafinovane skryjú svoje nedostatky, že ich každý i tak považuje za dokonalé. Výstrihy, prestrihy, volániky, krajka…a trblietavé doplnky i parfumy, vedia s tým narábať.

Dámsku vôňu Christian Dior Jadore si môžete zadovážiť na Elnino.sk

Vy určite viete, ktorý popis na Vás lepšie sedí. A možno na Vás sedia obidva. My, dámy, máme podaktoré viac tvárí. Vieme byť nežné víly, ale tiež vieme aj byť glamour bohyne. Ktorú tvár ukážete najbližšie? Bude to diskrétna a umiernená Chloe alebo luxusná a bohémka Jadore?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This