Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 28.8.2014 v Dekoratívna kozmetika, Mejkap, Poradňa, Starostlivosť, telo, Telová kozmetika, vlasy a nechty | Bez komentárov

Dvojfarebné nechty a krásna vôňa tela

Dvojfarebné nechty a krásna vôňa tela

Už sme Vám prezradili, aké líčenie bude túto jeseň v kurze. Ale donieslo sa k nám, že sa bude veľa prihliadať aj príjemnú telovú vôňu a pekné nechty. Ako správni poradcovia toto nemôžeme nechať bez povšimnutia a nechať Vás v nevedomosti. Takže prinášame ďalšie rady a tipy, aby ste boli šik od hlavy až po päty.

Tipy pre krásne dvojfarebné nechty

Červená je v móde stále, no túto jeseň to nebude len klasická červená farbička, ale všetky jej tóny od vínovej až po fialovú. Jednofarebné nehty sú krásne, ale New York na týždni módy bude predvádzať odvážnejšie dvojfarebné kreácie. Že nie ste dizajnérka a nemáte so zdobením nechtov žiadne skúsenosti? Ale to vôbec nevadí. Dizajnéri tento rok zvolili také vzory, ktoré zvládne aj malá školáčka. Takže poďme na to a predstavme si dva najobľúbenejšie dizajny, pri ktorých odporúčame laky značky Sally Hansen.

Sally Hansen a nechtový dizajn

Kozmetika Sally Hansen, ktorá k nám prichádza z Ameriky, je náš špecialista na starostlivosť o nechty a náš tip. Laky a všetky ostatné prípravky na nechty dodávajú potrebný vitamín E, provitamín B5, vápnik, horčík a stopové prvky, ktorých nedostatok spôsobuje štiepenie nechtov. Výťažok z bieleho čaju nechty hydratuje. Nechty si udržia vlhkosť, ostávajú pružné a nelámu sa. Farby lakov sú stále a odolné. Preto sme dnes pri oboch dizajnoch zvolili produkty práve tejto značky.

Nechty a prúžky, to k sebe pasuje

Podkladom pre prvý dizajn je lak na nechty vo farbe nude, čiže v odtieňoch béžovej prípadne v jemne ružovej farbe. Aj biela farba môže byť, ale nemalo by ísť o príliš priesvitný lak. K nej potrebujete jeden kontrastný lak, ideálne vo farbách burgundskej hnedej, fialovo-červenej, alebo tehlovo-červenej. Detail namaľujete tenkým štetcom. Ak taký štetec doma nemáte, pozrite do svojej kozmetickej taštičky, či ste už neminuli niektorú očnú linku. Ak štetec dobre vyčistíte a necháte ho uschnúť, môžete ho používať na vytváranie vzorov na nechtoch.

Nechty s prúžkovaným dizajnom a lakmi Sally Hansen podľa Elnino.sk

Nechty s prúžkami

podkladová farba na nechty:
Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear  – odtieň 81 Bamboo Shot
Sally Hansen Complete Salon Manicure  – odtieň 210 Naked Ambition

prúžky:
Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear  – odtieň 90 Brick Wall
Sally Hansen Diamond Strength No Chip  – odtieň 460 Save the Date

Ako na to:

Najskôr nechty nalakujeme 1 – 2 vrstvami svetlého laku. Počkáme, až kým farba nezaschne. Potom si vezmeme tenký štetec a na každý necht namaľujeme tenký prúžok. Je na Vás, či prúžok umiestnite do stredu, alebo viac na okraj. Dôležité je natrénovať ťahy, aby bol prúžok rovný. Tento dizajn nechty opticky predĺži.

Nechty v plameňoch

Tento druhý dizajn chce už trošku cviku, fantázie i odvahy a trošku širší štetec. Podklad nechtov bude tmavý. Zvoľte si takú farbu, aká Vám pristane. Môže to byť čierna, hnedá, ale pokojne môžete ísť aj do šedej. Ideálny lak je matný, alebo s jemným leskom, nie perleťový ani trblietavý. To však neplatí o kontrastnej farbe. Farba plamienkov bude prirodzene červená alebo tehlovo-červená, ale tu sa už žiada aj nejaký efekt, takže nebojte sa lesku.

Nechty s dizajnom plameňov s lakmi Sally Hansen podľa Elnino.sk

Nechty s plamienkami

podkladový tmavý lak:

Sally Hansen Complete Salon Manicure  – odtieň 635 Bittersweet
Sally Hansen Complete Salon Manicure  – odtieň 372 Greige
Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear – odtieň 370 Black Out

plamienky ohňa:

Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear – odtieň 390 Red Carpet
Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear – odtieň 90 Brick Wall
Sally Hansen Diamond Strength No Chip  – odtieň 360 Diamond And Rubies

Ako na to:

Celú plochu nechtov nalakujte tmavým podkladovým lakom. Dbajte na to, aby ste lak naniesli rovnomerne, hlavne na koncoch nechtov. Potom vezmite štetec a od nechtového lôžka veďte čiary. Mali by vyzerať ako plamienky, čiže v základe budú čiary širšie a na konci úzke.

Všetky laky Sally Hansen sú dostupné v našom e-shope

Triky, ako si uchovať príjemnú vôňu

Navoňať sa parfumom, to je jedna vec. Či už vôňa vydrží po celý deň, to je vec druhá. Vieme, že zložky toaletných, parfumovaných vôd sú prchavé látky. Počas dňa jednotlivé frakcie vône reagujú s pokožkou a to spôsobuje, že vôňa sa postupne mení a pomaly mizne. Je dokázané, že trvácnosť vône predlžuje dobre hydratovaná pokožka s dostatočnou ochrannou bariérou, ktorá nedovolí pokožke strácať vlhkosť. Ak teda pred aplikovaním vône použijete telové mlieko, potom vôňa vydrží podstatne dlhšie.

Telové mlieka Victoria’s Secret

Značka Victoria’s Secret sa pôvodne špecializovala na predaj spodnej bielizne. Teraz sa však ponuka rozrástla o kvalitné telové produkty, ktoré Vás očaria širokou škálou nádherných vôní, ako napríklad mlieka, ktoré náš obchod ponúka.

Voňavé telové mlieka od značky Victoria's Secret v ponuke Elnino.sk

voňavé telové mlieka od značky Victoria’s Secret

Samozrejmosťou sú nádherné vône kvetov (napríklad čerešňové kvety, harmanček, frézi, atď.) kombinované s príjemnými vôňami ovocia, ako slivka, melón, mango, broskyňa, granátové jablko. Ak si vyberiete mlieko, ktoré obsahuje podobné alebo rovnaké tóny, ako ma Váš parfum, môžete sa tešiť na výnimočný zážitok z dlhotrvajúcej hydratácie i vône.

Väčšina mliek v základe obsahuje gél z aloe vera, aby pokožka ostala vláčna, mäkká a dober hydratovaná. Ďalej by sme mohli spomenúť výťažky ovsa a jadierok hrozna, čo sú zdroje veľmi vzácnych látok, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť a podporujú krvný obeh, čím sa pokožka rovnomerne zásobuje živinami. Pridané sú aj antioxidanty, ako vitamín C a E, ktoré spomaľujú starnutie.

Všetky mlieka Victoria’s Secret sú dostupné v našom e-shope

Až sa Vás jeseň opýta, čo ste robili v lete, môžete povedať, že ste poctivo študovali. Teraz ste perfektne pripravená, zásobená vynikajúcou kozmetikou a dostatočnými vedomosťami. Už len všetko vyskúšať v praxi a pripraviť sa na lichôtky.

Zdroje fotografií:  http://beautyhigh.com; http://www.beautyandthedirt.com

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This