Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.2.2017 v Poradňa, Starostlivosť, Vône | Bez komentárov

Elnino deťom prináša rozprávkovú kozmetiku

Elnino deťom prináša rozprávkovú kozmetiku

Hraví Mimoni, odvážni hrdinovia a hrdinky, Disneyho princezné a rôzne podarené postavičky z animovaných rozprávok pre deti. Elnino deťom dopraje všetko, o čom sa im sníva a čo majú najviac rady.

Parfumy celebrít, vône idolov dospievajúcej mládeže, sú stále hitom. Obchod Elnino.sk však nezabúda ani na tých najmenších. Blíži sa nám Valentín a možno budete chcieť svojho drobčeka obdarovať. Za Vaše nahliadnutie stojí sekcia detskej kozmetiky, vďaka ktorej sa deti budú sa cítiť ako ich obľúbené rozprávkové postavičky.

Čistota pol života

Celkom chápem, že dostať niektoré deti do vane a učesať im vlásky je umenie. Ani kúpeľ však nemusí vyzerať ako boj o život, ak bude kozmetika Vášho malého hrdinu / hrdinky vyzerať ako hračka, s ktorou sa dieťa môže hrať a popritom praskať bublinky peny do kúpeľa. To bude zábava!

Elnino deťom dopraje radosť aj pri takej činnosti, ako je kúpanie

Elnino deťom dopraje radosť aj pri takej činnosti, ako je kúpanie

Chlapci budú odvážni super hrdinovia

Keď vonia otecko, synček môže hrdo kráčať v jeho šľapajách. Elnino deťom, najmä chlapcom fešákom, nadeľuje pomocníkov, ktorí sa inšpirovali ich obľúbenými postavami. Hrdinský Spiderman, Superman, Batman, Iron Man a ďalšie iné komiksové postavičky na nich hľadia priamo z obalov sprchovacích gélov i vôní Marvel a DC Comics.

Avšak vkus detí sa líši a Vy poznáte svojho drobca najlepšie. Niektoré deti si môžu želať hrozivo vyzerajúce dinosaury z filmu Jurský park, iné budú radšej hľadieť na milších tvorov zo štúdia a značky Universal. Aj Mimoni a zvieratká z Doby ľadovej sú stále hitom. Aj dospelých bavia.

Dievčatá budú rozprávkové princezné

Každé dievčatko vzhliada na svoju mamu ako na prekrásnu kráľovnú a túži byť ako ona. Než Vám pred očami vyrastie na krásnu mladú ženu, stále to bude Vaša malá princeznička. A čo žiadnej princeznej nesmie chýbať v komnate? Okrem niekoľkých párov črievičiek a šiat si bude mladá dáma želať i vôňu od Disney Princess.

Firma Disney je však veľké impérium a rozprávky i filmy sa točia neustále. Pozrite tiež sortiment značky Disney, kde sa usídlili aj iné postavičky. Máša a medveď, rybka Dory, myšiak Mickey, myška Minnie a mnoho iných.

Elnino deťom pre ešte väčšiu radosť

Viac vecí, viac radostí. Darčekové kazety sú obľúbeným darčekom nielen pre dospelých. Krásne zabalené sety obsahujú vône i úžasnú voňavú kozmetiku. Ktorá ratolesť by niečomu takému odolala?

Vkročte do zázračného a zábavného sveta detskej kozmetiky

Už žiadne slzy a žiadne nudné obaly. Stará kozmetika síce bola v pastelových farbách, no bez obrázkov, ktoré deti tak ľúbia. Máša a medveď a iné rozprávkové postavičky, ktoré obchod Elnino deťom dopraje vo veľkom, na tváričkách vyčaria nádherné úsmevy. Detská kozmetika konečne vyzerá podľa ich predstáv, je zábavná a stále prirodzene hypoalergénna.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This