Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 22.6.2016 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Escada Agua del Sol – nová limitovaná edícia

Escada Agua del Sol – nová limitovaná edícia

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa nová vôňa Escada Agua del Sol inšpirovala miestom na slnku a letnou dovolenkou. Stačí pozrieť na jej obal a všetko nám bude jasné. Ako vonia táto letná novinka?

Escada Agua del Sol – vôňa dovolenky

Minulý rok to bolo tyrkysové more, tento rok ostrov plný pestrých farieb. Novinky v ponuke Elnino.sk rok čo rok v tomto čase hýria farbami. Inak to nebude ani toto leto.

Po minuloročnej novinke Escada Turquoise Summer (viď článok Hity leta 2015…) sa môžu zberateľky a fanúšičky vôní Escada tešiť na ďalší typicky letný parfum plný všetkého, čo nás v lete teší. Nová limitovaná edícia je plná leta a ak ju vyskúšate, budete sa na svoju letnú dovolenku tešiť ako nikdy predtým. 🙂

Čo sa skrýva za názvom Aqua del Sol

Je názov vône rébusom, ktorý by sme mali riešiť? Ja som toho názoru, že áno. Podobne ako vlani, ani tentokrát nás vo flakóne nečaká nič akvatické. Tyrkysové tóny mora a sladkej vody v bazéne opäť ostávajú zvečnené len na papieri a v skle. Všimnite si krásny farebný gradient skla fľaštičky toaletnej vody Escada Agua del Sol, ktorý plynulo prechádza od farieb modrej až do slniečkovo žltej. Krásny. Niekto sa môže hnevať, že naňho z flakónika nevyskočí žiadny tón vody, no s prihliadnutím na celkovú prezentáciu vône a jej dovolenkovú ideu tento počin dizajnérovi vôbec nezazlievam. Tón slnka a predstava vody tu nepochybne rezonujú.

Už po prvom privoňaní sa vidím presne tam, kam ma chcel dizajnér poslať. Na ležadle pri mori, koktail s dáždničkom v jednej ruke, v druhej ruke pohár s ľadovou triešťou a horúce tropické slnko nad hlavou. Takže ono to more tam vlastne stále figuruje. A voda tiež, pretože z čoho je ľadová triešť? Nuž rozhodne to nie je čistá ovocná šťava.

Ja na tieto ovocné vône príliš nie som, no sladký podtón pižma a tonky, ktoré mi (neviem prečo) pripomínajú vanilku a mrazivá dobrota ma paradoxne vôbec nenechávajú chladnou. V tejto pestrej fľaštičke parfuméri uväznili karibské leto. Vôňa je svieža, no súčasne teplá, žiarivá a je celkom možné, že sa pánom začnú zapaľovať lýtka, keď okolo nich ľahkým krokom „preplávate“ a necháte za sebou voňavý závoj Agua del Sol.

Toaletná voda Escada Agua del Sol

Toaletná voda Escada Agua del Sol

Ako vonia limitka Escada Agua del Sol

Úvod Escada Agua del Sol je teplý od dozretých malín a guličiek ružového korenia, ktoré ja v parfumoch môžem. Za ten svieži až ľadový finiš môže talianska citrusovohrušková granita a sorbet. Jednoznačne zmrzlina. Mne  vlastne úvod i to, čo príde, pripomína iné dve vône. Ako keby som zmiešala moju milovanú a malinovú Givenchy Live Irrestible EdT s niektorou z vlaňajších noviniek DKNY. Aj tie boli sorbetové.

Aby sme nemali pochybnosti o tom, že ide o letnú vôňu plnú slnka, zlaté, zamatové až smotanové tóny marhuľového nektáru dominujú srdcu. Dávajú však taktiež sladkosť, takže ak nie ste na sladké vône, poobzerajte sa radšej po inej novinke než Escada Agua del Sol. Marhuľu doprevádzajú ovocné tóny. Neviem určiť, ktoré konkrétne, pretože srdce vône vnímam ako misu s bowle, kde sem tam pláva aj nejaký ružový lupienok. Niektorí ľudia hovoria, že po ružiach niet ani stopy a vôňa nemá právo nazývať sa kvetinovo – ovocná, ale ja tam tie náznaky cítim. Bez nich by srdce nemalo taký elegantný a čisto ženský zjav. Za pravdu mi dáva aj biele pižmo a santalové drevo v základe. S ružičkami a marhuľami takýto základ výborne hrá a dáva pocit slnkom pobozkanej pleti. Asi sa budem opakovať, ale opäť je to tá pleť posypaná zrniečkami piesku, ktorý odráža svetlo a trbliece sa ako hviezdny prach.

Kozmetická taštička s Escada Agua del Sol EdT a telovým mliekom

Kozmetická taštička s Escada Agua del Sol EdT a telovým mliekom

Áno, s novinkou Escada Agua del Sol z limitovanej edície máte dobre našliapnuté na titul „Hviezda pláže“. Ja už teraz pokukujem po krásnom sete s telovým mliečkom, ktorý zrejme so mnou pocestuje za oddychom. Nebola som fanúšičkou vôní Escada, ale priznám sa, že toto je už druhý krát, čo ma letná limitovaná edícia tejto značky dostala a poriadne zabrnkala na moje čuchové bunky.

Vyskúšajte novinku Escada Aqua del Sol na vlastnej koži

Zdroj úvodnej fotografie: Trendspace.ru (http://goo.gl/TA98p2)

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This