Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 18.10.2017 v Vône | Bez komentárov

Escada Celebrate N.O.W. očami ženy

Escada Celebrate N.O.W. očami ženy

Nadčasová, hravá, vzdušná a optimistická dámska vôňa Escada Celebrate N.O.W. odhaľuje úplne novú tvár značky Escada. Užívajte si bezstarostnú jeseň plnými dúškami a oslávte svoj život práve teraz.

Čo oslavuje Escada Celebrate N.O.W.?

Nech pátram, ako pátram, na túto otázku som zatiaľ nenašla odpoveď. Ani samotný výrobca neuvádza, prečo jeho novinka Escada Celebrate N.O.W. dostala opäť takýto radostný názov. Keď sa ale pozriem spätne až do 90-tých rokov,  značka Escada zatiaľ svojich fanúšikov nikdy nesklamala. Všetky jej parfumy nosia podobne optimistické názvy, alebo minimálne flakóny. Viac ako 25 rokov parfumy Escada vyjadrujú momenty, ktoré sú pre svojich nositeľov niečím špeciálne – momenty plné citov, zvodnosti, energie, nadšenia a relaxu. Nuž tak prečo by mala byť nová vôňa Escada Celebrate N.O.W. výnimkou, však?

ESCADA CELEBRATE N.O.W.

ESCADA CELEBRATE N.O.W.

Kráska od Escady očami ženy

Escada Celebrate N.O.W. je na pultoch parfumérii pomerne krátko (v sekcii Novinky sa objavila v septembri 2017). Za tak krátku dobu si však stihla získať pomerne slušnú základňu fanúšičiek. Bude za tým flakónik, v ktorého dizajne má už na prvý pohľad prsty žena – Valeria Nascimento? Je to celkom možné. Jej slávne lampáše v tvare rozkvitnutého kvetu povznášajú náladu. Symbolicky sa dvíhajú k nebu a umožňujú nám opakovane prežívať túžbu po láske, harmónii. Už lampióny dávajú vôni punc idealizmu, pretože keď ich vietor ženie ďaleko od nás, cítime sa slávnostne a nikoho by nenapadlo rozmýšľať negatívne.

Ženský pohľad na svet sa pretavil i do kompozície Escada Celebrate N.O.W. Jej nežná kvetinovými tónmi prešpikovaná vôňa nestráca nič na svojej sile, zmyselnej ženskosti i výdrži. Hlavným nosným prvkom vôňa je omamná magnólia, ktorá je symbolom vytrvalosti a láskavosti. Asi ťažko by sa hľadal tón vhodnejší pre túto vôňu.

Kvetinovo-orientálna dynamika, svetlo a teplo

Vôňa nie je nijako komplikovaná a nečakajte ani smršť podobnú vôni Magnetism, z ktorej lietali iskry ako zo svetlice. Jednoduché zloženie Escada Celebrate N.O.W.  skrýva skôr harmonickú a vyváženú vôňu. Jej jednotlivé zložky sú ľahko rozpoznateľné a po celú dobu trvania vône držia prakticky všetky rovnako – melodický kvet magnólie, vanilka, tonka i škorica.

Escada Celebrate N.O.W - novinka jesene

Escada Celebrate N.O.W – novinka jesene

Akurát ten zázvor doprial vôni iba ľahký dotyk, pretože ani so stimuláciou zmyslov to netreba preháňať. Spočiatku je pravda silný, pretože niečo náš lampáš do vzduchu vyniesť musí, ale neskôr už dotvára iba akýsi iskriaci chvostík, ktorý robí efekt, ale nezničí zvyšný jemný materiál.  Táto jemná sexy vôňa sa drží blízko kože, nie je teda nijako obťažujúca a smelo ju tak môžete nosiť kamkoľvek a kedykoľvek.

Escada Celebrate N.O.W. – to je harmonická zmes korenistých a čerstvých tónov. Táto netradičná zmes dodáva vôni ľahko zemité a tak trochu nostalgické poňatie s nálepkou ženskosti a jedinečným optimistickým pohľadom na svet, akého je schopná iba žena.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This