Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 30.5.2018 v Dámske vône, Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Eternity Air – nové parfumy s povahou zemskej atmosféry

Eternity Air – nové parfumy s povahou zemskej atmosféry

Spoznajte nový rad módneho domu Calvin Klein s názvom Eternity Air, ktorý reprezentuje čistotu, ľahkosť a život. Zachytil v ňom povahu atmosféry, bez ktorej by bola naša modrá planéta bez života.

Iné zloženie, podobná idea

Calvin Klein lásku a úctu k životu znázornil v spektrách modrej farby. Dámska novinka je svetlejšia, pánska tmavšia, no dovedna predstavujú presne tie farby, aké vidíme na oblohe v rannom svitaní i podvečernom šere.

Novinky v ponuke parfumérie Elnino.sk – Calvin Klein Eternity Air – ani nemôžu byť odlišnejšie. Mužský a ženský princíp ale predsa niečo spája. Okrem iného je to originálny vzdušný akord, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre túto edíciu. Nazvali ho „Sky of the Sky“ a má pripomínať nádych alebo zrýchlený pulz. Ak si všimnete, aj ten nadpis „AIR“ na flakóniku je presne taký, akoby vystúpil z oblakov.

Tým druhým spoločným znakom je vskutku netradičné spojenie vzdušných akordov vzbudzujúcich pokoj a harmóniu s prírodou a akordov, ktoré naopak navodzujú pocit prílevu energie. Nepripomína vám to moment, keď sa na prvý pohľad zamilujete a vzrušene premýšľate, ako tú osobu oslovíte? Milovaná osoba na obzore vlieva do duše pokoj, ale adrenalín v žilách vám káže kráčať okamžite vpred a konať.

Pozrime sa na to ako chceme, bez činov vyvolaných zrýchleným pulzom by sa naozaj nerodil nový život.  Už si len prezraďme, čo je na novinkách Eternity Air také výnimočné.

Eternity Air pre ňu

Kvetinovo-ovocná kráska v nebesky modrom flakóniku vonia naozaj vzdušne. Hravá sviežosť grapefruitu sa prelína s nežnou pivonkou a konvalinkou.

Milovníčky konvaliniek mi dúfam moju otvorenosť odpustia, veď aj ja tento nežný kvietok milujem, ale mnoho dám konvalinkový tón považuje za bolehlav. S tým svojim kvetinovo-zeleným až akvatickým feelingom sa spočiatku javí ako príjemný, ale časom začne otravovať. Dosť som bola zvedavá, ako sa s tým Laurent Le Guernec, tvorca vône Eternity Air For Women popasuje. Môj verdikt znie, že to zvládol bravúrne.

Čistota pižmového základu so stopou ambry a cédrového dreva a akord vzduchu perfektne vyvážili kvetiny. Novinka tak vystupuje zmyselne, ale veľmi decentne, maximálne nekonfliktne a povedala by som, že mi svojou sviežosťou trošku pripomína Dolceho ikonu Light Blue. Len v o čosi ženskejšom podaní. Na mňa dámska novinka urobila dobrý dojem a predpovedám jej žiarivú budúcnosť.

Eternity Air pre neho

Aj ikonická aromatická fougere vôňa Eternity for Men má svojho mladšieho súrodenca obohateného o už známy vzdušný tón. Avšak pánska verzia Eternity Air for Men je výrazovo oveľa silnejšia než jej dámska polovička.

Podľa mojich skúseností sa limitky väčšinou nevyznačujú veľkou originalitou. Obvykle vychádzajú z pôvodného konceptu a tu či tam prinesú zopár nebadaných zmien. O tejto limitke však narovinu poviem, že sa mi skutočne páči.

Novinka ma ihneď po prvom nadýchnutí príjemne pošteklila v nose a na pozadí som ucítila čosi, čo ma ihneď zaujalo.  Eternity Air for Men je máličko akvatická, ale za jej „Wow efekt“ môže fialkový list a akord jabĺčka – nie práve typická prísada pre pánske vône v skupine fougere parfumov.

Aby však nedošlo k omylu, novinka nevyznieva sladko a už vôbec nie prvoplánovo akvaticky ako nejaká svieženka. Ani to nie je klon slávnej Diorovej vône Sauvage či vlani ocenenej vône Versace Pour Homme Dylan Blue. Skôr mi príde v závere paradoxne suchšia a veľmi sexy.

Nová limitovaná edícia vôní Calvin Klein Eternity Air osloví i tú najmladšiu generáciu mužov a žien. Tieto úžasne ľahké a vzdušné parfumy pripomínajú príjemné letné rána i večery s osobou, ktorú milujete. Keď sa do vašich žíl aj napriek nachodeným kilometrom vkráda energia a cítite radosť zo života.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This