Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 10.5.2019 v Poradňa, Starostlivosť, Vône | Bez komentárov

Eucerin – váš nový obranný štít pred neúnavnými lúčmi slnka

Eucerin – váš nový obranný štít pred neúnavnými lúčmi slnka

Doprajte si tento rok úžasné opálenie s kozmetikou Eucerin, bez starostí so spálenou pokožkou! Jej prípravky prinášajú efektívnu ochranu aj pre citlivú pokožku a denne na ne vsádzajú milióny ľudí.

Úžasné počasie uplynulých veľkonočných sviatkov nám dalo prísľub krásneho leta. Ľudia vo veľkom vyrážali na prechádzky i celodenné výlety a príjemná pocitová teplota ich presviedčala, že je na slnečnú ochranu stále čas. Ale nebol a ani nikdy nebude.  Kto neúnavné slnečné lúče podcenil, ten chybu spravil a skončil minimálne so spáleným nosom.

Teraz sa tá koťuha zlatistá ukrýva za mrakmi. Pevne veríme, že si len od rozhodcu vyžiadala oddychový čas, aby si na nás nachystala svoje horúce lúče. Aspoň zatiaľ sa nám zdá, že sme všetci v bezpečí. Ale zdanie klame. Slnko opaľuje aj cez mraky. Kým sa pripraví zažiariť, pripraviť sa musíme aj my. Dámy a páni, je najvyšší čas zahájiť tohtoročnú letnú sezónu nákupom ochranných štítov. Kozmetika na opaľovanie Eucerin odrazí útok aj v oslabení (vodou z bazéna a morí, potom…) a ušetrí vašu pokožku nepríjemností, medzi ktoré patrí svrbenie, začervenanie, opuch a neustály pocit pálenia.

Eucerin SUN = expertná kozmetika na opaľovanie

Kozmetika Eucerin je nemecká dermokozmetická značka, ktorá už viac ako 100 rokov prináša na trh prípravky starostlivosti o pokožku. Ich zloženia sú založené na vedeckom výskume a vyvinuté v spolupráci s poprednými dermatológmi. Z ich poznatkov sa zrodil aj obľúbený rad kozmetiky na opaľovanie Eucerin Sun. Pýtate sa, či sú produkty vhodné aj pre vašu pokožku? Rozhodne áno!

Čím sa rad Eucerin Sun preslávil?

Zákazníci sú nároční a žiadajú ako efektívnu ochranu, tak výbornú kožnú znášanlivosť a bohaté portfólio produktov. Značka Eucerin ponúka opaľovacie prípravky pre citlivú i zrelú pleť. Nechýba ani kozmetika na opaľovanie pre deti, zmatňujúci gél na opaľovanie, ochrana pre pokožku so sklonom k slnečnej alergii a  samozrejme regeneračný gél po opaľovaní. Všetky produkty poskytujú komplexnú ochranu proti poškodeniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením.

Čo človek, to iná starostlivosť o pleť

Aby som sa v lete neleskla ako čelo spoteného hokejistu, ktorý podal vrcholný výkon, preferujem produkty určené na mastnú pleť. Veď kto by v lete siahal po púdri, že? Za seba rozhodne odporúčam zmatňujúcu pleťovú emulziu s SPF50 +. Nezanecháva na pleti mastný film ako bežné opaľovacie prípravky, krásne zjednotí a nedráždi ani citlivú pleť a vďaka vysokému ochrannému faktoru poskytuje ochranu na dlhé hodiny.

Ak vám každý pobyt na slniečku pridá roky, nové pehy, nové škvrny a o čosi suchšiu pleť, potom zrejme trpíte predčasným starnutím pokožky. Vyskúšajte ošetrujúci rad Eucerin Sun Photoaging Control. Tieto prípravky okrem vysokého SPF obsahujú aj kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hĺbkovo hydratuje, spevňuje a vypĺňa vrásky.

Všetci ľudia s citlivou pleťou budú milovať vskutku univerzálny rad Sensitive Protect a ak vás navyše trápi strašiak s menom slnečná alergia, bude pre vás ideálnou voľbou rad Sun Allergy Protect. Vaše deti zase spoľahlivo ochránia opaľovacie prípravky Eucerin Sun Kids.

Najlepšie na koniec

Úžasnú bodku po opaľovaní s Eucerin Sun predstavuje regeneračný gél po opaľovaní. Okamžite si vás získa svojou príjemne chladivou textúrou aj upokojujúcimi účinkami. Môžete ho použiť, nech už máte akýkoľvek typ pleti. Nezáleží, či ste dieťa alebo dospelý, muž alebo žena. Regeneračný gél je tu pre všetkých.

Užívajte si tento rok slniečko bez výčitiek a starostí a zadovážte si ten správny ochranný štít. Nech vás vaša kozmetika na opaľovanie chráni už od prvých slnečných dní a nie až vtedy, keď bude neskoro!

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This