Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 19.11.2015 v D - I, Novinky, Poradňa, Značky od A po Z | Bez komentárov

Fake Bake: bronzová pokožka po celý rok

Fake Bake: bronzová pokožka po celý rok

Čo je s bežnými samoopaľovacími prípravkami sen, to je s Fake Bake realita. Túžite po prirodzenom a bezpečnom opálení po celý rok? Spoznajte kozmetiku, ktorú milujú tisíce fanúšikov po celom svete a budete i Vy.

Čím je kozmetika Fake Bake výnimočná? Nebudem klamať, keď poviem, že to je taký malý prírodný zázrak! Žiadne parabény a ani nijaká drastická chémia, ktorá zanecháva fľaky a telo ju prijíma rozpačito. Táto britská značka využíva rastlinné výťažky, tzv. organické triesloviny a je vôbec prvým výrobcom, ktorý s niečím takýmto prišiel na trh. A keby len to. Všetky výrobky Fake Bake sú vytvorené tak, aby Vám bleskovo dodali prirodzené opálenie, ktoré bude presne vyhovovať Vášmu tónu pleti a životnému štýlu.

Ako Fake Bake funguje?

Fake Bake Nefarbí Vašu pleť žiadnym chemickým farbivom, ale pracuje s Vaším vlastným jedinečným odtieňom pleti. Vďaka obsiahnutým 3 organickým trieslovinám – DHA, erytrulózu a DMI.

DHA (dihydroxyacetón)

Fake Bake používa iba tie najkvalitnejšie DHA. Prémiové DHA reagujú s aminokyselinou keratínom, ktorý leží v horných vrstvách Vašej pokožky. Toto opálenie sa vytvára veľmi rýchlo, ale stráca sa s postupným odumieraním kožných buniek, čiže ako sa najvrchnejšia vrstva odlupuje a pokožka sa regeneruje, opálenie prirodzene mizne. Presne ako letný bronz. Ani toto opálenie sa nevymýva, lebo nejde o farbu.

Erytrulóza (ERYTHRULOSE)

Táto látka reaguje s aminokyselinami rovnako ako DHA – zaisťuje hnednutie kože. Vďaka kombinácii týchto látok vydrží Vaše opálenie dlhšie a výsledok je dokonalejší.

Cosmetic Guide Colour

Produkty Fake Bake obsahujú kozmetickú vodiacu farbu. Možno sa jej zľaknete, ale ona je dočasná a má napomáhať aplikácii. Svetlé miesta bez farby Vám prezradia, kde ste zalajdáčili a produkt nepoužili. Tým pádom sa natriete rovnomerne a po umytí uvidíte prekrásne Fake Bake opálenie.

Luxusná kozmetika Fake Bake obsahuje iba prvotriedne suroviny tej najvyššej kvality, bez kadejakých umelín. Bonusom navyše je množstvo hydratačných látok, ktoré Vašu pleť hydratujú.  A nielen to. V ponuke je tiež samoopaľovací produkt pre športovo založené osoby, samoopaľovací produkt bojujúci proti celulitíde i špeciálny produkt na suchšiu pleť.

Peelingový prípravok Fake Bake Bamboo Buffing Face Polish

Peelingový prípravok Fake Bake Bamboo Buffing Face Polish

S Fake Bake už po pár použitiach budete vyzerať, ako keby ste práve prišli z exotickej dovolenky. Takéto opaľovanie zvládnete v pohodlí domova, len treba presne dodržiavať postup. Ako prvý treba urobiť dôkladný peeling. Odporúčam ten s obsahom bambusu. Je šetrný.

Aplikácia samoopaľovacieho produktu a pôsobenie už trvá len niekoľko minút. Aby bol výsledok dokonalý a trvalý, odporúča sa každodenná aplikácia po dobu približne 1 týždňa a starostlivá hydratácia. Počas tohto času Vaša pokožka postupne získava vysnívanú zlatistú farbu, nie nejaký čudný oranžový poter. Niet divu, že po produktoch Fake Bake siahajú celebrity ako Cheryl Cole, Kim Kardashian, Alesha Dixon a mnoho ďalších slávnych osobností, ktoré musia a chcú za každých okolností vyzerať perfektne.

Ja, osoba biela ako cmar, už mám za sebou experimentov so samoopaľovaním viac než dosť a nechcem byť viac oranžová. Ale nechcem sa ani opaľovať, pretože mám citlivú pleť. Kozmetika Fake Bake by mohla byť riešením presne pre také dámy, ako som ja.

Fake Bake poskytuje bezpečné a dlhotrvajúce zlaté opálenie v prirodzených farebných tónoch odvodených presne podľa Vášho typu pleti, nezanecháva nepríjemný zápach ani nezašpiní Vaše oblečenie. Značka Fake Bake si za svoje dômyselne navrhnuté samoopaľovacie produkty takpovediac pravidelne preberá nejaké ocenenia. Je už niekoľko násobným víťazom prestížnych módnych ocenení (napr. Beauty Shortlist Awards 2015, Guild Awards of Excellence, Beauty Awards). Až sa nabudúce budem obhliadať po samoopaľovacom produkte, mám jasno a vsadím na víťaza.

A čo Vy? Poznáte kozmetickú značku Fake Bake? Aké sú Vaše skúsenosti? Podeľte sa o ne v diskusii.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This