Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 1.8.2017 v Mejkap, Poradňa, Vône | Bez komentárov

Farebný mejkap? Leto žehná všetkým experimentom.

Farebný mejkap? Leto žehná všetkým experimentom.

Čím vyššie teploty, tým viac farieb dostáva možnosť spestriť náš letný farebný mejkap. Aj vizážisti v tom majú jasno. A prečo nie? K letu farby patria. Presne tak, ako pestrofarebné oblečenie.

Čierna a hnedá ostane bez povšimnutia

Čiernou ani hnedou nepokazíte nič, ale jedna múdrosť hovorí, že kto chce objavovať nové oceány, nesmie sa báť pustiť breh z očí. Kedy bude lepší čas experimentovať, než teraz? Pamätajte, že farebný mejkap oživí aj ten najnudnejší outfit na svete.  Tak neváhajte a vyskúšajte dekoratívnu kozmetiku, v ktorej budú dominovať výrazné farebné linky, riasenky či očné tiene. Nebudete veriť, ako ľahko a rýchlo docielite cool farebný mejkap hodný superhviezdy.

Farebný mejkap rozžiari oči; zdroj: http://bit.ly/1spCI44

Farebný mejkap rozžiari oči; zdroj: http://bit.ly/1spCI44

Zelená, modrá a fialová hrajú prim

Ako vysvetľuje slávna maskérka Katie Jane Hughes, výrazná očná linka môže byť super jednoduchá alebo aj super dramatická. Záleží, či sa líčite do práce, alebo sa chystáte s priateľmi na párty. Celá pointa spočíva v tom, aby očká dostali výraz a aby ste vynikli. Namaľovanie takej linky sa zdá komplikované, no skutočnosť je presne opačná.

Celý farebný mejkap očí zvládnete i bez toho, aby ste absolvovali kurzy líčenia. Ako vidíte na titulnej fotografii, pod obočie príde nejaký menej nápadný nude odtieň, no pohyblivé viečko vytieňujete farebným očným tieňom a rozotriete ho dostratena, aby sa prepojili. Oči sa potom orámujú farebnou očnou linkou a ak si trúfate, tak použijete i farebnú riasenku. Môže byť niečo jednoduchšie, než sa nalíčiť v jednom tóne a obkresliť oči linkou?

MOJE TIPY NA OČNÉ LINKY:
Benefit They´re Real! (tieto gélovky maľujú samy)
Dermacol Colour Eyeliner
Manhattan Eyemazing
Max Factor Kohl Pencil (perfektná modrá)
Guerlain The Eye Pencil
Gabriella Salvete Automatic Eyeliner
Frais Monde Eye Pencil (úžasné zelené odtiene)
Dermacol 12H True Colour (nádherná tyrkysová)

Farebné očné linky Benefit

Farebné očné linky Benefit

Ktorá farba bude pre Vás tá NAJ?

Toto leto sú v kurze chladné tóny modrej, zelenej a fialovej. Tie vyniknú pekne i vtedy, keď chytíte bronz. Pri voľbe očného tieňa / linky je fajn rešpektovať farbu svojich očí, ale ak zvolíte jednu z týchto troch farieb, nešliapnete vedľa. A nemusíte ostať pri jednej. Pokojne ich medzi sebou kombinujte. Farebné kombinácie vyzerajú výborne. Neveríte? Tento obrázok hovorí za všetko. Vidíte, ako kombinácia modrej so zlatou vyzdvihla farbu očí?

Veselý a farebný mejkap nikdy nikomu neuškodí

Veselý a farebný mejkap nikdy nikomu neuškodí

MODRÉ ODTIENE

  • dramatické líčenie modrou pasuje každému bez ohľadu na farbu očí či vlasov
  • tento rok vládne modrá v celom módnom svete a nazývajú ju „novou čiernou“

ZELENÉ ODTIENE

  • najlepšie vyniknú na hnedých alebo modrých očiach
  • ak máte oči zelené, doplnila by som to ešte inou kontrastnou farbou

FIALOVÁ FARBIČKA

  • dodá iskru modrým a zeleným očiam
  • hnedé oči vytiahne, zväčší a rozžiari, do komba s fialovou pasuje aj zlatá

Menej farebný mejkap? Aj tak sa dá.

Ak si netrúfate na farebný očný tieň, nenúťte sa a stavte teda na niečo nenápadnejšie, ale farebné riasenky a výrazné očné linky boli a sú fenomén, ktorý práve oslavuje comeback.

MOJE TIPY NA FAREBNÉ RIASENKY:
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils
BOURJOIS Paris Volume Glamour Push Up
Christian Dior Diorshow Mascara Volume Sur-Mesure
Rimmel London Scandal Eyes by Kate

Toto leto má farebný mejkap takú voľnosť, že môžete na viečka namaľovať hocičo (hoci i bodky) a nikto sa nad tým nebude pozastavovať. Niektorí vizážisti kreslia iba chvostíky vedúce z vonkajších kútikov očí, iní maľujú hrubú farebnú linku pozdĺž rias, obtiahnú linkou celú hornú časť pohyblivého viečka, alebo iba líniu rias a hornú časť viečka do polovice. Spodné viečka sa väčšinou líčia buď troma farbami na tretinky, alebo dve tretiny tvorí tmavší a tretinu svetlejší tieň.

Ak sú oči vstupné dvere či okná do duše, potom krásne namaľované oči môžu byť uvítacím výborom, ktorý pošle ľudí smerom k Vám.

Na Elnino.sk nájdete širokú ponuku produktov na líčenie očí

Trendy farebný mejkap je viac než len sexi a cool. Prežiari celý look a vy tak vyzeráte sviežo a oddýchnuto. Až najbližšie dostanete chuť vyskúšať nové líčenie, môžete sa inšpirovať.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This