Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 25.8.2015 v D - I, Poradňa, Starostlivosť, Značky od A po Z | Bez komentárov

Farouk Systems ako prvá kozmetická pomoc

Farouk Systems ako prvá kozmetická pomoc

Kozmetika Farouk Systems je presne tým, čo si žiadajú Vaše vlasy pred návratom do školy. Prečo? Dôvody, prečo by ste mali chcieť špičkové produkty z radu CHI Enviro, Vám prezradím v tomto článku.

Farouk Systems ponúka riešenia

Chcete, aby Vaše vlasy získali späť svoju formu? Pošlite ich na „krátky wellness pobyt“ a doprajte im kozmetické ošetrenie od značky Farouk Systems. Kozmetika Farouk Systems so sídlom v americkom meste Houston sa preslávila predovšetkým exkluzívnymi prípravkami na starostlivosť o vlasy. Na trhu pôsobí už od roku 1986, kde z roka na rok prináša rôzne novoty.

Prečo vyskúšať Farouk Systems a rad Chi Enviro?

Myslite na to, že na Vašu korunu krásy budú Vaši spolužiaci sediaci za Vami hľadieť po celý zvyšok školského roka / semestra. Určite si želáte, aby sa im naskytal čo najkrajší pohľad a ruku na srdce, cez leto sme dali vlasom poriadne zabrať. Slaná morská voda, slnko, tropické teploty, rôzne vlasové kreácie. Málokto nosil v lete rozpustené vlasy. Ktorá dáma mala čo len trošku dlhšie vlasy než po uši, krútila ich do uzlov, zapletala ich do vrkočov, pripínala sponkami a kadejakými štipcami, len nech nepadajú na krk a nie sú v momente spotené. Vlasy teraz majú rozštiepené končeky, sú na dotyk drsné, stratili lesk. Žehlička, ktorou si prvý školský deň vlasy upravíte, bude posledným pomyselným klincom do rakvy.  Tá ich teda nezachráni, ale naopak. Všetko bude ešte horšie, tomu verte. Na prvý dojem máte jedinú šancu, preto bude lepšie myslieť v predstihu a vlasy kvalitne ošetriť.

Zakladateľ Farouk Systems, Farouk Shami, vždy veril v princípy tvrdej ľudskej práce, kvalitného vzdelania a vykonávania vecí správnym a systematickým spôsobom. Zrejme preto i taký názov vymyslel. A ako začala cesta Farouk Systems? Prozaicky. Alergiou na amoniak, ktorú získal zakladateľ počas svojej praxe. Aby zachránil svoju kariéru a aby zachránil vlasy i vlasovú pokožku všetkých ľudí, pobral sa cestou, ktorá jednoducho vylúčila akúkoľvek dráždivú a škodlivú chémiu z hry. Keď vlasy ošetrujete kozmetikou Farouk Systems, môžete si s nimi robiť, čo len chcete.

Kozmetika Farouk Systems sa stará o špecifické potreby Vašich vlasov a perfektne ich pripraví aj na následnú tepelnú úpravu. Nemusíte sa báť chytiť do ruky žehličku, kulmu či natáčky. Už to nebude až taký hriech, ako keby ste si ich zdravie nepoistili ničím. Svoje ingrediencie značka technologicky upravuje a spoločnosť Farouk Systems vlastní až 14 amerických a 23 medzinárodných patentov. Pri patentoch Farouk Systems nekončí. Nechce dávať vzdelanie len svojim ľuďom, ktorých zamestnáva, ale v rámci svojho projektu „CHI Academy“ otvoril až 500 škôl, kde učí kaderníkov správnym postupom.

Svoje o tom vie aj megahviezda Beyoncé, ktorá so značkou Farouk Systems spolupracuje a ktorej matka taktiež vlastnila kadernícky salón. Ona sa naozaj dobre vyzná v kozmetike a vždy poctivo porozmýšľa nad tým, čo na svoje vlásky aplikuje. A vidíte, že ich má naozaj krásne. Kde sa objaví v nejakom interview, vždy si môžeme na nej pásť oči, ako dobre jej vlasy vyzerajú.

Kozmetika Farouk Systems zanecháva vlasy hydratované, uhladené a pružné. Každý rad, ktorý kozmetika Farouk Systems ponúka, predstavuje kompletnú starostlivosť pre rôzne typy vlasov. Vďaka obsiahnutým zložkám (predovšetkým kladne nabité molekuly hodvábu, ktoré priľnú k vlasom ďaleko lepšie a vlasy neelektrizujú) pomôže jej rad CHI Enviro skrotiť a vyhladiť aj tie najnepodarenejšie vlasy. Dokonca i kučeravé, ktoré si vyžadujú dvakrát viac starostlivosti než rovné. Kozmetický rad CHI Enviro bsahuje aminokyseliny, proteíny, hodváb, výťažky z perál a rôzne iné poklady, ktoré eliminujú suchosť, posilňujú vlasovú štruktúru, vyrovnávajú povrch a dávajú vlasom krásny lesk. A navyše sú momentálne v akcii, ktorá potrvá až do do 31. 8. 2015 (23:59 hod.) alebo do vypredania zásob.

Farouk Systems Chi Enviro akcia - zľava 15% len na Elnino.sk

Farouk Systems Chi Enviro akcia – zľava 15% len na Elnino.sk

Najlepšie z tohto radu sú jednoznačne vlasové kúry. Vlasová kúra Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Treatment Resistant Hair je prípravok s okamžitým účinkom bez škodlivého formaldehydu, ktorý skrotí veľmi nepoddajné vlasy vymykajúce sa akejkoľvek kontrole. Veľmi vhodný je i pre vlasy, ktoré neboli nikdy farbené. Netreba im žiadnu farbu, aby získali lesk, stačí tento poklad a uvidíte, aké krásne budú. Vlasová kúra Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Treatment Fine Hair posilňuje a oživuje jemné vlasy a vlasy, ktoré prešli chemickou úpravou, ako je napríklad drastické zosvetľovanie, ktoré do ich vlákna doslova vyrobilo „diery“. Po kúrach sa možno budete musieť aspoň týždeň či dva vyhnúť uväzovaniu vlasov do uzlov a vrkočov (tak sa odporúča), no potom Vašej fantázii nebude stáť v ceste nič.

Alebo začnite CHI Enviro šampónom a kondicionérom CHI Enviro a o kvalite sa presvedčíte už pri ich sušení. Nielenže rýchlejšie vyschnú (vďaka zaceleniu a vyhladeniu štruktúry), ale tiež budú menej strapaté. A to aj pri sušení fénom, na ktoré sa sťažuje nejedna dáma, že jej vysušuje vlasy. Pomôcť si tiež môžete maskou Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Masque. Maska na vlasy sa aplikuje v čase potreby, tak tri až štyrikrát do mesiaca. Pre intenzívnejšie ošetrenie aj častejšie.

Každé jedno ošetrenie kozmetikou CHI Enviro zanechá Vaša vlasy na dotyk mäkšie, hladšie, lesklejšie. V sortimente radu CHI sú však aj kvalitné stylingové prípravky Farouk Systems. Vsaďte na kvalitu a vkráčajte cez školskú bránu ako hviezda, nech spolužiaci a spolužiačky majú koho obdivovať. A ak chcete, zdieľajte tento článok a podeľte sa o rady s priateľmi.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This