Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 14.10.2014 v D - I, Dekoratívna kozmetika, Pleťová kozmetika, Telová kozmetika, Vlasová kozmetika, Značky od A po Z | Bez komentárov

Frais Monde – prírodná kozmetika pre každého

Frais Monde – prírodná kozmetika pre každého

Viete, ktorá talianska značka produkuje moderné produkty s dôrazom na ingrediencie darované prírodou? Je to prírodná kozmetika Frais Monde založená lekárom Giuseppe Gualtierim.  Posledné roky zaznamenáva veľké úspechy a pomaly rozširuje svoju pôsobnosť v rámci celého sveta, preto je časť Vám ju predstaviť lepšie.

Úspech Frais Monde

Sláva značky spočíva nie v marketingu, ale vo voľbe ingrediencií, z ktorých svoje produkty vyrába. V produkcii sa odráža silná vášeň pre štúdium prírodných ingrediencií a nadšenie pre prírodu. Značka netestuje na zvieratách a jej zložky najvyššej kvality pochádzajú výhradne z ekologického hospodárstva, nie sú GMO (geneticky modifikované) a ani chemicky konzervované a upravované. Je tam naozaj snaha o to, aby zákazníci dostávali produkty plné prírodných extraktov a olejov, ktorým vôňu nedodávajú syntetické parfumy, ale prírodné éterické oleje. Je vidieť, že príroda expertov baví a stále sa pokúšajú o vývoj lepších a lepších prípravkov, s ktorými by liečivú silu prírody mohli uplatňovať v starostlivosti o vlasy, telo i tvár.

Značka nezaspala na vavrínoch a nezaostáva. Neustále sa snaží napredovať. V roku 1986 sa jej podarilo získať vlastný termálny prameň v meste Repol (tiež na území Talianska), vďaka čomu mohla obohatiť svoju kozmetiku o termálnu vodu, soli a minerálne látky. Vďaka rastlinným zložkám spojeným s minerálnymi látkami z tohto prírodného zdroja bohatého na síru a stopové prvky je teraz prírodná kozmetika Frais Monde ideálna pre všetky typy pleti, vrátane problematickej. Poradí si aj s takými príznakmi, ako je napríklad svrbenie, začervenanie a suchosť kože.

Prírodná kozmetika Frais Monde na Elnino.sk

Kto by nevedel, táto prírodná kozmetika je hypoalergénna a špecializuje sa na rôzne typy produktov. Medzi najobľúbenejšie z nich, ktoré má Elnino.sk v ponuke, určite patrí telová a pleťová kozmetika Frais Monde. V nej sa môžete tešiť z rôznych peelingov, olejov, vlasovej kozmetiky (spomínanej v článku Zazimujte svoje vlasy), špeciálnej starostlivosti o detskú pokožku (spomínanú v článku Tipy na prírodnú starostlivosť o dieťa), špecifickú mužskú pleť a samostatnou kapitolou je kvalitná dekoratívna kozmetika.

Okrem nej značka fušuje do remesla i parfumérom. V našom širokom sortimente nájdete mnohé toaletné vody, parfumované oleje a keby ste sa do nich zamilovali, môžete svoju príjemnú telesnú vôňu podčiarknuť aj doplnkovým sortimentom voňavej a luxusnej telovej i pleťovej kozmetiky Frais Monde.

Zázraky prírody v kozmetike Frais Monde hľadajte na Elnino.sk

Prírodná kozmetika už nie je jednotvárna. Dnes už máte z čoho vyberať. To svoje si v nej nájde každý.

[Total: 3    Average: 2/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This