Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 16.2.2017 v Dekoratívna kozmetika, Mejkap, Novinky, Poradňa | Bez komentárov

Gabriella Salvete – česká značka s talianskou stopou

Gabriella Salvete – česká značka s talianskou stopou

Česká dekoratívna kozmetika Gabriella Salvete nie je na našom trhu žiadnym nováčikom – v drogériách sa táto značka predáva už takmer 30 rokov. Všimli ste si hneď prvé slovo? Česká kozmetika?

Za všetkým hľadajte českého Taliana

Uspieť medzi svetovou konkurenciou v oblasti dekoratívnej kozmetiky je bez najmenších pochybností obtiažna a v mnohých prípadoch aj kompletne nereálna misia. Tejto českej značke s talianskym menom sa to ale podarilo a vôbec si z Vás neuťahujem, pokiaľ ide o jej pôvod. Za tých tridsať rokov existencie si síce vybudovala dobré meno v niekoľkých štátoch, ale táto kvalitná dekoratívna kozmetika je naozaj česká a vôbec nie je za tým patriotizmus, že sa k nej zákazníčky vždy radi vrátia. Verné jej ostávajú hlavne vďaka širokému portfóliu cenovo dostupných a kvalitných produktov. Niet divu, že ju obchod Elnino.sk – najlepšia parfuméria, po novom zaradil kozmetiku Gabriella Salvete aj do svojej bohatej ponuky.

Dekoratívna kozmetika Gabriella Salvete

Dekoratívna kozmetika Gabriella Salvete

Začiatky Gabriella Salvete

Na začiatku 90. rokov si „Čechotalian“ Aleš Monteleone uvedomil výraznú medzeru v ponuke výrobkov tuzemských predajcov kozmetiky. A tu príbeh značky Gabriella Salvete započal. V tej dobe boli produkty buď kvalitné, ale veľmi drahé, alebo cenovo dostupné, no tie zložením ani z polovice nespĺňali štandardy a túžby dám. Zakladateľ značky Gabriella Salvete, Aleš Monteleone, chcel spojiť oboje dohromady. Dať svojim zákazníčkam veľa krásnych farieb, veľa kvality a prijateľné ceny. Dnes môžeme konštatovať, že sa mu to podarilo.

Značka Gabriella Salvete ale svoje miesto na trhu nezískala hneď – rozbeh firmy chvíľu trval. Vďaka usilovnosti a talianskemu temperamentu sa prvé lastovičky v obchodoch objavili už v prvej polovici 90. rokov. Boli to laky na nechty, ktoré sú dodnes stálicami a bestsellermi značky Gabriella Salvete, nielen vďaka širokej palete farieb, ale aj vďaka dlhotrvajúcej výdrži.

Nový vietor do plachiet a mladá krv

Dlhé roky spoločnosť Gabriella Salvete vďaka svojej kvalite a priaznivej cene nepotrebovala žiadne reklamné kampane. Úspešne sa predávala sama. Aj ja som na ňu neraz v obchodoch narazila a niečo si kúpila. Pred niekoľkými rokmi ale musela prísť potrebná zmena. Po viac ako 20 rokoch pôsobenia na trhu značku Gabriella Salvete stále nakupovali výhradne ženy okolo 40 rokov. Bolo jasné, že ak si má aj do budúcnosti udržať svoje miesto na trhu, musí značka cieľovú skupinu klientiek výrazne omladiť.

Bingo, podarilo sa! Vďaka sociálnym sietiam a redizajnu produktov sa podarilo značke vystúpiť zo zabehnutých koľají a osloviť konečne aj mladšie generácie. Mladá krv sa stala zdrojom aktuálnych informácií, na ktoré značka Gabriella Salvete okamžite reaguje a produkty upravuje presne podľa ich predstáv. Ukážkou je aktuálna zimná kolekcia, ktorou značka odkazuje mladým: „Chceli ste matné rúže – máte ich mať!“

Rúže Dolcezza Matte Lipstick sú dostupné v piatich nádherných odtieňoch. Majú jemnú, krémovú textúru a obsahujú vitamín E. Nechýba ani 5 trendy odtieňov matných lakov na nechty Matte Enamel. Vysoko krycí make-up Cover Foundation vhodný pre všetky typy pleti zasa zaručí matnú a zamatovo jemnú pleť. To sa teraz nosí. Minuloročná sezóna patrila očnej dekoratívnej kozmetike – prišli k nám nové riasenky, očné linky, ceruzky. Tento rok nebudú chýbať produkty na contouring a nové paletky očných tieňov, pretože mladí ľudia ich milujú a žiadajú.

Mňa osobne nadchli riasenky obsahujúce arganový olej a riasenky ako také. Majú naozaj rôznorodé kefky a nie je problém, aby ste si medzi nimi vybrali tú svoju. Ja som si už vybrala. Mojou najnovšou riasenkou je Panoramico Black Velvet, pretože je dostupná v tmavom čiernom Deep Black odtieni a jej kefka dokonalo vyhovuje mojim krátkym a rovným riasam. Pekne mi ich predĺži, vyfarbí, nezlepuje a ani neopadáva. Tomu ja hovorím veľa muziky za málo peňazí. Kúpim si ju aj nabudúce.

Značka Gabriella Salvete ponúka ženám alternatívu, ktorá uspokojí ako ich očakávania o kvalite dekoratívnej kozmetiky, tak aj poteší ich peňaženku.

Patríte k verným fanúšikom tejto značky? Alebo dávate prednosť skôr zahraničným značkám?

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This